Žmogaus teisių padėties Kosove vadovas patys.

parašė , 2012-03-22 22:55

Pasiekti klestinčią, Subalansuota mityba yra viena iš labiausiai sunku iššūkių yra diabetic. 1 Ir 2 tipo DIABETIKAMS visada turi ATMINDAMOS, kas jų išleidimą į jų burną. Sunku pakankamai valgyti dešinėje maisto namuose, tačiau išeinant vakarienė restoranas kelia kitu, labiau sudėtinga problema, ypač už neseniai diagnozuotų žmogaus teisių padėties Kosove. Žmogaus teisių padėties Kosove reikia sužinoti atsakymus į du klausimus, kai restoranai: ko maisto produktai yra gerai valgyti? Kas yra teisinga dalis dydis? Šie du klausimai yra itin svarbi kontroliuoti savo cukraus kiekis kraujyje. Tai geriausia tiems naujai diagnozuota susieti su maistu planas su jų gydytojų; Tačiau, straying nuo plano dabar ir tada tikimasi.
Iki prieš keletą metų, restoranai nepateikė mitybos informaciją apie jų patiekalų. Tačiau, su daugiau restoranai, kaupiant kritikos per jų trūksta sveiką maistą pasirinktys, jie pradeda sąrašas suma kalorijų, riebalų, angliavandenių ir kt. jų meniu. Tai ne tik leisti DIABETIKAMS sąžiningas sprendimus, bet visiems, kurie yra susirūpinę dėl savo sveikatos. Didelis restoranų, dėl a sąskaitą praėjo 2010 m., yra reikalaujama, kad sąrašo mitybos informacija ant pakuočių meniu. Nors šis įstatymas vietų atsakomybę dėl kiekvieno grandinės restoranas Amerikoje, mažesnis, vietinei nuosavybei, restoranai neprivalo sąrašas bet mitybos informaciją. Dėl šios priežasties svarbu turėti keletą gairių sau prieš įrašydamos vieną iš šių restoranų.

Be abejo, pusryčiai yra to trickiest rupiniai diena, nes Jei nepasirinksite atidžiai jūs galėtų daugiausiai iš jūsų paskirtos sumos angliavandenių kiekis tą dieną. Be to daugybę carbs, kai kurie pusryčiai maisto produktai yra visiškai sočiųjų ir trans riebalų. Šis derinys galėtų pakenkti savo gliukozės lygio. O ne užsakymo reguliariai Vafliniai, pasirinkti sveikesnę visą kviečių Vafliniai alternatyvus. Tas pats taikytina blynus. Balti miltai yra mažiau nei visa kviečių sveiką širdies. Kilus abejonėms, eiti su kviečių. Kai užsakymo kiaušinių prašyti tik kiaušinių baltymus, tipiškas užsakymo kiaušinių yra kartu su nesveika riebalų. Pasirinkti Turkijos bacon vietoj ir kiaulienos bekonas. Turkija yra daug leaner mėsos nei kiaulienos. Jei norite saldinimui jūsų avižiniai tada pridėti keletą fog cinamono. Cinamonas buvo įrodyta, kad padėti savo kūno labiau strategiškai naudoti insulino. Apriboti savo vaisių suvartojimo per pusryčiai. Vaisių yra maistinga, tačiau vaisių turėti daug carbs. Turėtų valgyti tik tarp 3-4 vaisių įdaryti kasdien taip omenyje tai per savo dieną.

Kadangi jūs galite rankų ant mažos-carb daržovės ir liesos baltymų, pietūs yra lengviau naršyti. Idealus pietūs sudaro baltymų, pluošto ir mažai carbs, kaip grilowanym vištienos salotos su pupelės pokropił viršuje. Pakeisti savo pasirinkimą, sodrinimo du šaukštai alyvuogių aliejaus. Naudojant alyvuogių aliejaus saikingai gali sumažinti savo rizika širdies liga. Išvengti raudonos mėsos, kai sprendžiama, ką valgyti ir vakarienė. Žuvų yra puiki alternatyva kepsnys, nes jis yra kitos liesos mėsos. Likti nuošalyje nuo pastos, pvz., sviesto ir džemus kaip wel kaip apriboti save, kai kalbama apie papildomą duona krepšelį. Saldžiųjų bulvių smaży yra geresnis pasirinkimas nei įprasta tvarka smaży. Pabandykite atsižvelgdama įteikimo ar dvi daržovių per vakarienę. Bus jaustis išsamesnis ilgiau nes jie supakuoti su pluošto. Tai mitas thay DIABETIKAMS negali turėti saldainių; Tačiau apriboti kitų šaltinių jūs valgyti per dieną, jei jūs planuojate indulging cukraus. Dar geriau, skaidyti desertas su draugu.

Diabetas yra geriausiai valdomas saikingai. Žinant matavimai yra gyvybiškai svarbi dalis kontrolės. Atminkite, kad puodelio apie jūsų pirmoji dydį, jūsų palm yra 3 uncijos ir jūsų nykštys Patarimas priemones maždaug 1 šaukštai. Valgyti maždaug tuo pačiu metu kiekvieną dieną. Jūsų lygiai bus kaip stabili, kaip įmanoma, jei jums tai padaryti. Svarbu patikrinti jūsų lygiai prieš ir po kiekvieną valgį naudojant diabetinė tiekimą. Jūsų gydytojas gali padėti siekti geros koncentracijų diapazoną. Nebėra restoranai turi kelti sunkumų tiems, kurie su diabetas. Su aiškiai suprasti, maisto, dalis kontrolės ir savo tikslus, restoranai gali būti streso nemokamai dar kartą.

Rašyti komentarą