Glitimo dietos ir jos nauda sveikatai

parašė , 2012-03-22 21:56

Net prieš dešimtmetį žmonių nežinojo apie nieko vadinamas glitimo. Bet dabar jis visame pasaulyje žinomas kaip baltymo, kuris sukelia virškinimo ir kitas sveikatos problemas. Žmonės, kurie negali įleidimo šių baltymų reikalauja turėti glitimo dietos. Net žmonės, kurie ne kenčia nuo šių baltymų poveikio bus tuo pačiu maistu gauti ir likti sveikas.

Kviečių, miežių, rugių yra pagrindiniai šaltiniai glitimo. Jų grūdai yra šios lipni medžiagos, kurios tampa purus duona yra naudojama, kad kramtomieji maisto elementus. Tačiau glitimo yra priežastis už sunkių problemų, žmonėmis kelia vadinama Saulės rezginys ligų. Tyrimo ir ataskaitos parodė, kad mažiau nei 1 % žmonių kenčia griežtai glitimo reakcijos ir maždaug 8 % pajuto jo poveikis gana. Vis daugiau ir daugiau žmonių yra pasirinkusios glitimo dietos
Tai buvo suglumęs, prekybos analitikai ir visiškai pakeitė dabartinės vartotojų rinkos.

Daugelis įžymios yra laimingas, naudojant glitimo dietos. Aktorė Gwyneth Paltrow davė savo Vitaminas D trūkumas išgydyti kredito Ši dieta. Dėl tos pačios priežasties, Chelsea Clinton Vestuvių pyragas buvo be glitimo. Daugelis spekuliacijoms, kad neseniai karštos forma Novak Djokovic po a ne taip vyksta pernai yra dėl šio dietos.

Sukilimo dėl glitimo dietos lėtai tampa stipresnis. Daug restoranų pradėjo rengti glitimo patiekalų. Yra receptai ir kucharskie atlėkimas dėl glitimo dietos. Šie gėrybių būti kitų ingredientų, skanūs ir sveiki.

Dauguma žmonių, kurie atsisakė glitimo dietos jaučiasi geriau, nei jie buvo prieš. Rinkos scenarijus yra šis įrodymas. Nuo 2005 m. parduoti produktų glitimo padidėjo daug, apkapojimas vartotojų rinkos metais ir yra pastovaus kilimo.

Rašyti komentarą