Kaip išsirinkti tinkamus plaukų dažus ir kaskart išgauti tobulą išvaizdą?

parašė , 2022-12-08 16:44

Ar esate pasiruošę ryžtis dažyti plaukus? Tai gali būti jaudinanti patirtis, tačiau taip pat gali būti nelengva išsirinkti tinkamus plaukų dažus ir įsitikinti, kad kiekvieną kartą atrodysite tobulai. Nesvarbu, ar plaukus dažote pirmą kartą, ar esate veteranas, ieškantis naujų patarimų, šis vadovas padės suprasti plaukų dažymo pagrindus ir suteiks informacijos, kurios reikia, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą, kuris užtikrintų tobulą trokštamą išvaizdą. Nuo tinkamo atspalvio pasirinkimo iki tinkamų technikų naudojimo – šiame vadove rasite žinių, kurių reikia, kad plaukų dažymo patirtis būtų maloni ir sėkminga. Nuplaunami plauku dazai rinkitės kokybę.

Įvadas į plaukų dažymą

Dažai plaukamsVisos plaukų spalvos gaunamos iš vieno iš trijų tipų pigmentų: raudono pigmento, vadinamo feomelaninu, geltono pigmento, vadinamo eumelaninu, ir juodo pigmento, vadinamo antracenu. Plaukų spalva priklauso nuo kiekvieno pigmento kiekio plaukuose. Plaukų dažymas – tai procesas, kurio metu plaukai dažomi cheminiais dažais, kad įgautų naują spalvą. Labiausiai paplitęs plaukų dažymo būdas yra ilgalaikis plaukų dažymas, dar vadinamas pusiau ilgalaikiu plaukų dažymu arba laikinu plaukų dažymu, kai plaukai apdorojami cheminėmis medžiagomis, kad pasikeistų jų spalva. Laikinas plaukų dažymas atliekamas naudojant dažymo priemones, skirtas spalvai nusodinti ant plauko paviršiaus, o ilgalaikis plaukų dažymas atliekamas naudojant dažymo priemones, kurios suardo ir pašalina natūralius plaukų pigmentus, kad plaukai taptų vienodos spalvos.

Kaip išsirinkti tinkamus plaukų dažus?

Deja, kalbant apie plaukų dažus, nėra vieno universalaus sprendimo. Geriausi jums tinkantys plaukų dažai priklausys nuo daugelio veiksnių, įskaitant jūsų plaukų spalvą, pageidaujamą spalvą, norimą rezultatą ir plaukų tipą. Vis dėlto yra keletas veiksnių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti rinkdamiesi plaukų dažus. Pirmiausia turėtumėte nustatyti, kokia yra jūsų plaukų spalva. Tai padės susiaurinti dažymo galimybes ir išsirinkti geriausiai jums tinkančią spalvą. Jei nežinote savo plaukų spalvos, yra kelios plaukų spalvų lentelės, kurios gali padėti ją išsiaiškinti, arba galite paprašyti specialisto, kad padėtų nustatyti geriausiai jūsų plaukams tinkančią spalvą. Nustatę savo plaukų spalvą, galite pradėti rinktis jums tinkamus dažus. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į tai, ką norėtumėte pasiekti plaukų dažais. Tai gali padėti susiaurinti dažų pasirinkimo galimybes ir pasirinkti spalvą, kuri geriausiai atitiktų jūsų norimą rezultatą.

Plaukų spalvos lygių supratimas

Prieš renkantis plaukų dažus, būtina suprasti plaukų spalvos lygius. Plaukų spalva matuojama naudojant skaičių skalę, vadinamą plaukų spalvos skale. Nuo to, kokiam plaukų spalvos lygiui priklauso jūsų plaukų spalva, priklauso, kokio tipo plaukų dažus turėtumėte naudoti. Kai kuriuos plaukų dažus galima naudoti bet kokiai plaukų spalvai, kitus – tik tam tikroms plaukų spalvoms. Rinkdamiesi plaukų dažus, galėsite rasti įvairių lygių plaukų dažų.

Rašyti komentarą