Taisyti manipuliavimo padeda osteoartrito klubų

parašė , 2012-03-21 22:44

Osteoartrito klubų bendrojo jungtinio sutrikimas, kuris gali sukelti skausmą, uždegimas ir standumo. Amžius yra viršų veiksnys sutrikimas. Kiti veiksniai apima šeimos istorija, nutukimu, perdaug, arba ankstesnių trūkis arba žalos. Klubo skausmas, sukelia osteoartrito dažnai derinamos su standumas, patinimas, ribotas, ir sunku vaikščioti ar sėdi už ilgesnį laiką.

Teigiamas gyvenseną gali padėti sumažinti simptomų, susijusių su Osteoartritas. Išlaikyti sveiką mitybą ir svorio, gauti pakankamai poilsio, gauti jūsų sureguliavimas tikrinami ir reguliariai vykdo gali padėti apriboti savo skausmą ir kietos. Vykdyti padeda su stiprumo ir judėjimo jungčių. Plaukimo yra ypač naudingas, nes ji gali padėti pagerinti stiprumo ir mobilumo jungčių, bet yra ne svorio įtakos

Chiropractic care už osteoartrito klubų buvo studijavo ir buvo rekomenduojama veiksminga gydyti. Į pagrindinius tyrimo, “Rankinis terapijos ir naudojimasis terapija, osteoartrito klubų palyginimas: atsitiktinių klinikinio tyrimo,” mokslo darbuotojų palyginti taisyti mobilizations veiksmingumą ir manipuliavimas klubų bendras su naudotis tik programa (Nr manipuliacijų arba mobilizations).1 tyrimo po daugiau nei šimtas pacientams, sergantiems osteoartrito vieno-aklųjų, atsitiktinių klinikiniame klubų. Pusė dalyvių gautas taisyti rankiniu būdu terapijos o kita pusė naudotis programa. Sėkmės kursus rankiniu būdu terapijos grupės buvo 81 %, palyginti su tik 50 % už naudojimąsi grupės. “Rankinis terapijos grupė turėjo žymiai geresnių rezultatų skausmas, standumo, klubo funkcija ir judesio diapazonu.”1

Mokslinių tyrimų parodė, kad nors vykdyti gali būti naudingas pacientams, sergantiems osteoartrito klubų, kad rankiniu būdu terapija, jeigu a Kręgarz yra pranašesnis už naudotis tik ir gali labai pagerinti paciento gyvenimo kokybę.

Taisyti yra natūralus forma gydymo, naudoja rankiniu būdu terapija (dažniausiai patikslinimai) ir kita fizinė medicina ir reabilitacija būdai. Taisyti patikslinimas yra viena iš labiausiai paplitusių rankiniu būdu terapija, kurias teikia naudojamas. Atliekant šį tyrimą, buvo padaryti patikslinimai (manipuliavimo arba mobilizavimo) stuburo ir klubų. A manipuliavimo yra didelio greičio veiksmų konkrečių, nukreiptos jėga, kuri padeda perkelti jungtinio už paciento pasyvus (arba poilsio) pasiekti savo visą asortimentą, judėjimo judesio diapazonu. Mobilizacijos yra mažas greitis veiksmų taikyti paciento (aktyvus) normalūs iniciatyva.

Taisyti patikslinimai yra siekiama atkurti tinkamą kūno lygiuotę, diapazoną ir kokybės iniciatyva. Šiame tyrime pacientams, kurie gavo patikslinimus patirties rezultatai būtų geriau valdyti jų klubo skausmas. Be to, daugiau nei šešių mėnesių atlikus koregavimus, pacientų buvo vis dar patiria teigiamą naudą rankiniu būdu terapija, tai rodo ir terapijos ilgalaikės laikotarpio poveikis.

Chiropractic care yra saugios ir ekonomiškai efektyvių alternatyvų chirurgija. Nors kai kurie pacientai su osteoartrito klubų neišvengiamai prireiks chirurgija, tai verta pastangų apsilankymas a chiropractor pirmą kartą. Klubo patikslinimai a Kręgarz gali padėti išvengti arba bent atidėti chirurgija poreikį.

Nuorodos 1. Hoeksma HL, Dekker J, Ronday HK, et al. rankiniu būdu terapijos ir naudojimasis terapija, osteoartrito klubų palyginimas: atsitiktinių klinikinio tyrimo. Artritas Rheum. UŠT 15 2004; 51 (5): 722-729.

Sužinokite daugiau apie kansas city chiropractor ir kansas city taisyti ne Chiropractorinoverlandpark.Com.

Rašyti komentarą