Kokios priežastys Nevaisingumas moterų?

parašė , 2012-03-21 14:00

Yra daug veiksnių, kurie gali sukelti Nevaisingumas moterų, pvz., hormonų, ligos, ligos, komplikacijų iš chirurgija ar net reprodukcinę sistemą. Nevaisingumas maždaug trečdalį visos Nevaisingumas atvejais moteris vien sąskaitose. Vyrai sudaro kitą trečdalį. Likusi viena trečioji priskiriama vaisingumo klausimus vyras ir moteris, kartu, arba nežinomas arba nenustatytas priežastis.

Šie nežinoma priežastis Nevaisingumas dažnai sukelia aplinkos ar elgsenos veiksniai, kurie gali būti lengvai išspręsta. Supratimas, kas yra šie veiksniai yra svarbi ir užtikrinti, kad jūsų gyvenimo sveiką ir padedančių tapti nėščia yra svarbus žingsnis įveikti Nevaisingumas. Savo aplinką ir elgesį tapti nėščia daugiau lengvai gali būti kova Nevaisingumas mažiausiai brangus būdas ir yra geros išteklių internete arba knygose, kuri gali padėti jums kartu, gali padėti jums suprasti paprastų dalykų jūs ' Užprotokoluotas daro savo kasdieniame gyvenime, kurie gali būti įtakoja jūsų gebėjimą tapti nėščia (patikrinkite mūsų svetainę, kas sukelia Nevaisingumas moterų? daugiau informacijos apie tai)

Nors gyvenimo būdas ir aplinkos veiksniai gali padėti visiems, kurie bando įsivaizduoti, yra sąlygų, kurios gali toliau neleisti moterims tapti nėščia. Kai šios sąlygos apima:

Pelvic Inflammatory ligos

PID arba Pelvic Inflammatory liga yra labai dažnas Nevaisingumas moterų, apskaita daugiau kaip 100000 atvejais Nevaisingumas Šiaurės Amerikoje kiekvienais metais priežastis. PID yra susijusios su uždegimas gimdos, fallopian vamzdžių ir kiaušidės arba terminas ir pirmiausia sukelia LPI, kurie sukelia infekcijos ir moterų reprodukcinės sistemoje. Konkrečiai, Chlamydia ir gonorėja yra susijusios su PID pagrindinių kaltų. Nors gali būti ir kitų priežasčių, reguliariai ginekologinėmis egzaminus ir (arba) STI atsijas, priklausomai nuo seksualinės veiklos, gali būti geriausias būdas išvengti plėtoti PID.

Polycystic kiaušidžių sindromas

Polycystic kiaušidžių sindromas arba PCOS yra dėl nesuderintos gaminama moters Lytiniai hormonai sąlyga. Tai sukelia sumažėjimas kiaušinių gamybos ir todėl vaisingumo sumažėjimas. Tačiau, kadangi PCOS jau buvo susietas su nutukimu ir diabetas, patikslinantis gyvenimo elgesio gali padėti išspręsti šią problemą ar bent šiek tiek padidinti vaisingumo.

Fibroids

Fibroids yra dažniausiai pasitaikančių gerybine vėžinių moterų. Fibroids yra gana bendro, turinčių įtakos iki 20 % moterų. Tačiau Fibroids yra daug daugiau bendrų moterų daugiau kaip 30 metų amžiaus. Fibroids yra labai reti ir 20 moterų ir moterų, kurie pasiekia Menopauzė mažėti. Fibroids gali likti labai mažas, bet dažnai augs, dydį ir gali sumažinti vaisingumą, nors jis yra daug mažiau paplitęs nei kai kurios kitos priežastys.

Endometriozė

Endometriozė yra sąlyga kai audinio, gimdos auga arba kitose teritorijose, reprodukcinę sistemą, įskaitant fallopian vamzdžiai arba kiaušidės plinta. Tada, per mėnesinių ciklas šių audinių suskirstyti ir gali sukelti adhesions ir (arba) scar audinio, kuris gali sukurti stabdymų per reprodukcinę sistemą.

Luteal etapo defektas

Luteal etapo defektas (LPD) yra sukėlė kai luteal etapas yra trumpesnis nei çprastai, kurie gali ne suteikia pakankamai laiko sukurti pakankamai kiaušinis implantavus gimdos sienos ir nėštumo atsirasti. LPD gali būti apdoroti progesterono papildų per įpurškimo arba suppository.

Prasta kiaušinių kokybės

Kai kuriais atvejais, žalos ar anomalijas reprodukcinę sistemą gali būti prasta kiaušinių kokybės. Prasta kiaušinių kokybės nurodo kiaušinių gebėjimą gaminti embriono. Su prastos kiaušinių kokybės, kiaušiniai yra nesubrendusios arba gali neturėti genetinė informacija, kurios reikia prisijungti su spermos sukurti embriono.

Ligos

Ligų tokių diabetas, skydliaukės, antinksčių, inkstų ir kepenų ligos gali visi prisidėti prie Nevaisingumas. Kai kurie iš šių daugiau tiesioginį poveikį vaisingumui ir kiti yra netiesioginis (pvz., diabetas pacientams, yra labiau linkusios PCOS). Dėl sąlygų, kad galėtų galbūt poveikis vaisingumui plotis, yra įvairių galimų gydymo, nuo chirurginės į elgesio arba gyvenimo būdo pakeitimus.

Hormoninį disbalanso

Nesuderintos gamybos, bet kurių reiškė reguliuoti moterų kūno ar lytinį ciklą hormonai gali sukelti problemų su vaisingumą. Šių tipų klausimai kartais gali būti išspręstos per keisti gyvenimo būdą.

Autoimuninius sutrikimai

Autoimuninius sutrikimai išpuolių moteris, sveiką langeliuose ' s įstaiga. Tai gali būti nieko iš savo langelių į langelius, jos manymu, būti intruding, pvz., spermą.

Medicinos

Daugiau nei pusė visų amerikiečių atsižvelgti bent vieną receptinių vaistų. Dėl šio stebina skaičius tai reiškia, kad, tikėtina, jums arba jūsų sutuoktinis yra atsižvelgiant tam tikrą recepto vaistams. Beveik neįmanoma būnantiems viršuje, narkotikų poveikių! Tačiau, kai jūs ' Užprotokoluotas kovoja Nevaisingumas, žinant, ką gali prisidėti prie jūsų Nevaisingumas yra būtina, taip užtikrinant turite naujausią informaciją ir padėti jums suprasti šių poveikių vadovus ir kaip jie įtakos jūsų vaisingumo yra labai svarbus. Tai yra visiškai įmanoma, kad jūs vartojate vaistus gali būti vienas iš pagrindinių veiksnių, jūsų nesugebėjimas tapti nėščia šiandien.

Amžiaus

Pagaliau mes atėjo amžiaus. Priežastis moteris ' s biologinių laikrodis erkių garsiau ir garsiau, kaip mes vyresni. 20 Moteris bus įsivaizduoti, vidutiniškai 90 % per 12 mėnesių laikotarpį laiko. 30 Metų moteris bus įsivaizduoti tik 60-70 % per tą patį 12 mėnesių laikotarpį laiko. Moteris yra 40 bus įsivaizduoti mažiau nei 50 % per tą patį 12 mėnesių laikotarpį laiko. Todėl amžiaus yra drastiška veiksnys mūsų gebėjimas tapti nėščia, bet ji ' s, taip pat vienas iš nedaugelio dalykų mes galime padaryti nieko apie. Tačiau, jei mes dar kartą peržiūrėti kai kuriuos gyvenimo būdo pokyčius, mes galime padaryti, gali būti padidinti šias galimybes.

Nors mes prieglauda ' t aptarti visas priežastis Nevaisingumas moterų čia, mes sugebėjo apima didžiąją dalį pagrindinės priežastys. Šis straipsnis padės jums papildomos pažvelgti į galimą problemos priežastis ir tikimės, kad padės jums rasti atsakymus į savo klausimus. Prašome nedvejodami išskleidžiamajame daugiau išsamių straipsniai apie Nevaisingumas priežastis, taip pat gydymo Nevaisingumas ir nauji pokyčiai Nevaisingumas mokslinių tyrimų.

Melissa Paine Kokia priežastis Nevaisingumas moterų? u0009info@WhatCausesInfertilityInWomen.com

Apie tai, kas sukelia Nevaisingumas moterų?

WhatCausesInfertilityInWomen.com buvo sukurta kaip išteklius moterų, kurie turėjo šio labai paprasta, dar labai sudėtingas klausimas apie “Kas sukelia Nevaisingumas moterų?” kaip vieną šaltinį informacijos, kas sukelia Nevaisingumas, moterų? Skirta teikti išsamias straipsnių apie Nevaisingumas priežastis, apibrėžiantis įmanoma gydymo galimybes, Nevaisingumas konkrečios priežastys ir taip pat aptarti šių būdų sėkmės kursus. Be to, svetainė bandys ieškoti Nauji pokyčiai vaisingumo mokslinių tyrimų ar gydymo galimybes, ir pateikia žinių lankytojų.

Rašyti komentarą