There was an error deserializing the object of type System.String. Encountered unexpected character ‘S’.

parašė , 2012-04-06 08:50

Teisė ir autentiški mityba gali dovana, jums geriausią savo sveikatos, gerovės ir ilgą gyvenimą. Zodiako yra nusprendė elementus žemės, vandens, ugnies ir oro ir su tuos elementus, Zodiako ženklas gali nustatyti dietos. Savo maisto pagal jūsų Zodiako ženklas ne tik padeda jums nustatyti, kas yra ketina atsitikti, jūsų dienos, savaitės, mėnesio ar metų taip pat padėti jums išlaikyti sveiką gyvenimo būdą. Maisto Astrologija yra apie maisto įpročius skirtingų Zodiako monių. Jei norite sužinoti, kaip galite paruošti puikus patiekalas, prašome jūsų žvaigždžių ir Planetiškasis judėjimą arba kurie ingredientai yra labai įtakos jūsų sėkmės. Manyti, tai ar ne, bet Indiškosios astrologijos gali padėti jums imtis teisės ir autentiški maisto, kuriuo galite keisti savo likimą amžinai
Patikrinkite savo saulės ženklas ir maisto žemiau—–Aries yra labai drąsūs ir drąsus, tačiau turi mažiau kantrybės.

Jums bus naudinga, galvos masažas. Chane turėtų tiekimo į beždžionėms. Jie yra gana nuspėjama apie išbandyti naują ir egzotinių maisto. Jie kaip patiekalai, prieskoniai ir šviežios žolių. Ugninė Aries kaip karštas ir traškučių maisto su daug aromatinių ingredientų kaip citrinų, mint lapai, cinamonas ir masalas. Jie meilės curries, kurie yra raudonos spalvos kaip aštriosios paprikos, pomidorai ir t. t. Vegetarai gol-gappas yra visų laiko mėgstamiausių.

Taurus –They yra sunkus, trumpas temperatūros bet gera pobūdžio.

Jie, pavyzdžiui, skanus maistas, kad galėtų patenkinti savo apetitas, ir jie gali lengvai skubėti, geras maistas. Jie paprastai neturi labiau naujoviškų patiekalų. Jiems patinka tradicinių patiekalų ir nenori, greitas maistas, jie kaip preparatai, su kalendra ir mėtų eiti. Obuolių, vynuogių, daržovių rekomenduojama, bei turėtų vengti slapukus ir saldainiai priemonėmis imtis tik mažo kaloringumo maisto.

Gemini-jie šmaikštus, jolly, patrauklių žmonių. Jie paprastai neturi trukdyti bet kokios konkrečios rūšies maisto. Jie labiau greitai įkandimų ir greito maisto. Kokia jie gauti jie mielai su turiniu. Jie gali gyventi dėl užkandžiai ir mėsainiai, pica arba dietos koksas yra karšto mėgstamiausia jiems. Apelsinams, greipfrutams, arba persikų ir šviežios daržovės yra rekomenduojama ir turėtų vengti kavos ir kitų gėrimų.Soyabeans, methi, bulvių pieno ir sūrio bus geriau jiems.

Vėžys-jie agresyviai, Karališkasis būdo ir patraukli. Vandens ženklas jie ne Pożądać už patiekalų, kurie yra virti su nepažįstamoje ingredientų. Jie paprastai pereiti makaronai, duona, ledai ir puikūs slapukų ir kreminės pyragus. Jie turėtų imtis mažas riebalų kiekis dietos, kopūstų sulčių, vynuogių ir išvengti pyragus ir duoną. Jūros gėrybės yra karšto mėgstamiausia už ne vegetarai ir Sultingas, kreminės vegetarai preparatai. Taip pat jie turi apimti Daržinės pupelės, pieno, sriubos, ir daigintas daržovių jų maisto.

Leo – jie yra šiek tiek agresyvus, Karališkasis būdo ir aistringai ir Bezgaumīgs apie maisto. Jiems maisto turi būti puikiai, karšto ir aštrūs aštriosios paprikos, imbieras ir masalas.

Jie labiau patiekalų, kurie ruošiami su geriausia ingredientų, šviežios daržovės. Jie paprastai pereiti brangus paruošimo.

Jie turėtų valgyti daržovių, kuriuose yra daug geležies, Kokosai ir razinų. Jiems patinka visų rūšių parathas su daug sviesto ir marinatas. Vandens turėtų pasiūlyti SURYA NARAYAN. Virgos yra protingas ir skiriasi nuo kitų. Jie kaip sveikas, maistingam ir skanus maistas. Jie jautrių virškinimo sistemos. Jie kaip lėkštelių, kurios yra kruopščiai ir ingredientų teisę proporcingai. Jie paprastai laikytis paprasta patiekalų, sausainiai ir relishing preparatai.

Jie turėtų imtis virtų daržovių, salotų, sveikais grūdais, obuolių ir bananų ir išvengti aštrūs maisto produktų ir maisto produktų, kurie yra virti su daug augalinio aliejaus.

Šaulio-jie labiau naujų ir drąsūs preparatai, jie neturi net proto atsižvelgdama Gorkij-Didysis moliūgas (karela) sulčių. Jie kaip įdaryti deep-fried Karela. Jie mėgsta kepti, karštas trapumą užkandžiai visų rūšių iš aštrūs pakoras ir paneer tikka. Citrinų, pomidorų, česnakų ir svogūnų yra geriausias maisto produktų, juos. Išvengti cukraus ir saldainiai ir aštrūs ir aromatinių medžiagų maisto produktams. Dažnai jie norite turėti ne veg, bet jis gali būti žalos visiškai juos. Pridėti sriubos, žalios daržovės ir dalykų atlikti pieno.

Libra-jie paprastai nenori praleisti laiką pietūs ir vakarienė, jie labiau greitas maistas ir norite baigti maisto greitai. Jie labiau šviežių vaisių sulčių, salotų ir daržovių. Jie meilės ištirti skonio skonį Imbieras ir gvazdikėliais. Jie turėtų imtis daug jogurto, kukurūzų, braškių ir migdolų ir išvengti daug ląstelienos dietos ir saldus gėrimai.

Scorpions yra žinomi dėl stiprios ir aštrūs patiekalų. Iš tikrųjų jie patinka daug poilsio. Jie kaip preparatai, raudona karšto aštriosios paprikos, česnakai ir sunkiųjų prieskoniai. Jie kaip tamsiai šokolado ir sensacijų maisto, giliai kepti maisto ir kt. Apelsinų, vyšnių, citrinų ir žalia salotos yra rekomenduojama maisto jiems ir turėtų vengti aštrūs ir aromatinių medžiagų maisto produktams. Jie turi mylėti ne Vegetarišką maisto produktų. Pridėti kai kurie namψ maisto ir žalia daržovių jūsų maisto.

Capricorn-jie yra pažangios, darbščių ir nustatomas link savo tikslo. Jie kaip paprastas, skanūs patiekalai, kad yra tinkamai pasirengusi išlaikyti gerą sveikatą. Jie net gali atsiskaityti su paprasta ankštinių augalų ir ryžių su daug marinatas ir visų rūšių daržovių ir vaisių salotos paruošimo. Jie kaip riešutai, žalios spalvos lapinių daržovių ir keletą skonio ledų, pavyzdžiui, vaisių ir riešutų. Jie praleidžia daug laiko galutiniam kulinarijos malonumas. Išvengti opia maisto, nes jis gali pakenkti jūsų kepenims.

Aquarius – jie norėtų išlaikyti jų gerai įrengta virtuvė. Jie kaip lapinių daržovių, žalia salotų ir užkandžiai. Jie teikia pirmenybę lengvųjų užkandžiai ir laikytis sveikos sveikas maistas. Rekomenduojama mitybos įtraukti džiovintų vaisių, citrinų vaisių ir turėtų vengti daug ląstelienos maisto. Jie nori tradicinių maisto ir tikriausiai mielai Daržinės pupelės ir ryžiai lėkštelėje. Pridėti mažo kaloringumo maisto dietos.

Žuvys – jie kaip vaisių sultys ir kruopščiai stebėti skonis ir kvapas maisto. Jie turėtų valgyti maisto, kad yra daug geležies, džiovintų vaisių, abrikosų ir persikų. Venkite per daug druskingo dietos. . Jų karšto mėgstamiausia yra prancūzų smaży su daug paprikos padažas, neskaitant šio jūros, Tailando ir Kinijos maisto yra savo mėgstamiausias. Tačiau turėtų apimti visus daržovės, varškės ir sūrio jūsų maisto.

2-Asis namas rodo savo pirmenybė maisto. Ją įtakojančių planetos gali nuspręsti Populiariausi skonį. Be to, reikėtų vengti planetų, kad greičiausiai atneša ligos skonį. Tarkime, vienas naudoja dasa arba antardasa, kuriame Moon kaip / dasa (dasa, kuris rodo kančių) ženklas. Tada kai kurie kenčia su Moon yra įmanoma.

Mėnulis gali suteikti problemų, susijusių su kraujo spaudimas, kaip jis reglamentuoja kraujo. Todėl mitybos per daug druskingo maisto laikotarpį gali būti aukštas kraujo spaudimas. Panašiai, vienas turėtų sumažinti saldainių, kurioje Jupiter susijusių problemų yra nurodyti laikotarpiu. Arba, viena gali sukurti per daug riebalų (Jupiter) arba gauti kitų Jupiter susijusių ligų, turite kitas klausimų rinkinys apsigalvoti. Prašome nedvejodami gauti sau astrologically išnagrinėti, kad tinkamą maistą, tai gali turėti įtakos jūsų sėkmės pasirenka jums ir jūsų pastangų yra įdėti savo pelną. Manau, kad Astrologija yra puikus draugas kaip kai protas negali nuspręsti, draugai ir kreipiamosios nenoriai, patarimus ir, kai angos yra per daug mažiau arba per daug, jums reikia ką nors iš dangaus padės jums jūsų sunkiai kartus.

Apie autorius Jyotishacharya Vinay Sheel Saxena “Bhagya Samhita apskritai megztieji” yra gerai žinomas Indijos Indiškosios astrologijos Horoskopas skaitytojas ir Vastu ekspertų ir geriausių Indiškosios astrologijos sprendimų, vastu gynimo, prognozė Astrologija, Horoskopas atitikimo ir kitų astrologinių sprendimų

Rašyti komentarą