Stevia daro saldžiųjų sveiką

parašė , 2012-04-05 23:13

Stevia buvo aplink kelis šimtmečius, tačiau mokslinių tyrimų apie Stevia pradėjo tik 20 amžiaus pradžioje. Net su kai kuriais atliekami moksliniai tyrimai, tai buvo tik per pastaruosius kelis dešimtmečius kad Stevia įgijo pripažinimą. Net tada, pripažinimo buvo iš dalies dėl lydėjusią ir diskusijose prieš ir jos naudojimui. Nors yra skirtingų nuomonių, atsirandantys dėl Stevia naudojimo ir svarbą, dabar plačiai pripažįstama pagal šalių ir organizacijų, kaip cukraus pakaitalas, arba kaip maisto priedas arba kaip maisto papildas.

Kodėl pasirinkti Stevia saldiklis?

ra Stevia gerai? Xlear Australija mano Stevia’s stipriai galios teikti jūs ir visi kiti geresnis ir sveikiau cukraus pakeitimo, todėl jie siūlo kokybės Stevia produktų jūsų kasdieniniam naudojimui. Ar žinote, kodėl jie pasitiki šio cukraus visi-natūralių alternatyva? Stevia ekstraktas tikrai palankesnė nei cukraus arba cukraus yra visada geriau nei Stevia saldiklis? Jie visi labai klausimus ir žemiau yra keletas priežasčių, kodėl Xlear Australija mano taip stipriai Stevia:

• Maža žalia įmonėje, turintys Saldūs lapai buvo naudojamas kaip saldiklis Gvaranių indėnų Paragvajaus šimtus metų ir yra daugybė sveikas vitaminų ir mineralų, kad yra didelė kūno. -Ne toksiškas ir maistinių medžiagų-turtingas: yra kalcio, fosforo, natrio, magnio, cinko, vitamino a ir c bei kitos 100 + phytonutrients – virškinimo pagalbos: sumažina dujų ir skrandžio rūgščių, ramina nusiminusi skrandžiai – bendrosios tonikas: didina energijos lygmenų ir psichikos veikla – nulio kalorijas (ne kaloringumo): yra saugus žmonėms su diabetu ir hypoglycaemia – nulio riebalų ir nulinės angliavandenių kiekis: padeda kovoti su nutukimu

• Ji vaistų poveikį, kad būtų naudinga, vaikai ir suaugusieji. -Idealiai tinka svorio netekimas kontrolės ir svorio valdymas: sumažina troškimas saldus, riebalinių maisto produktų arba cukraus – fluorido suderinama ir trukdo plokštelė plėtros: padeda išvengti dantų ėduonis ir ertmių – stabilizuojasi cukraus kiekis kraujyje kūno

• Tai šilumos ir pH stabilus. -Idealiai tinka virimo: nėra fermentuotis arba patamsinti

Natūraliai saldžiųjų naudoja aukštos kokybės Stevia ekstrakto

Tai dėl šių amazing privalumai kad Xlear Australija buvo įgytos jų diapazoną, natūraliai saldžiųjų cukraus alternatyvių produktų geriausios kokybės Stevia. Jūs taip pat turite prisiminti, kad yra kai kurie teikėjai žemos kokybės Stevia būti, todėl įsitikinkite, kad jums aukščiausios kokybės produkto. Su natūraliai Sweet, galite pasirinkti geriausias kainas neprarandant kokybės. Xlear Australija užtikrina, kad jų natūraliai saldžiųjų Stevia saldiklis produktams naudojamo Stevia ekstraktas yra aukščiausios kokybės – puikus skonio, Nr prieskoniu, prieinamas, visi-gamtinių, ir jokių cheminių medžiagų ar priedus.

Xlear Australija supranta savo sveikatos sΰmoningai gyvenimo būdas, todėl jūs galite pasitikėti, kad jūs tik gauti aukštos kokybės visos-gamtos Stevia saldiklis prieinamomis kainomis.

Kur dar galima rasti cukraus jos saldus, sveikiausią ir labiausiai gamtos forma? Dėka Stevia, saldus dabar yra sveika. Taigi, jei jūs esate kelionėse siekiant geros sveikatos, Xlear Australija natūraliai saldžiųjų Stevia yra savo geriausią bičiulį gyvenimo didelę gyvenimo.

Xlear Australija yra pirmaujanti Australijos platintojas, fizinis saldiklis produktų, konkrečiai ksilitolis ir Stevia saldiklis. Fizinis cukraus žmonių iš Xlear Australija buvo suteikti jums natūralaus cukraus alternatyvų daugelį metų.

Rašyti komentarą