Sarvuotos durys

parašė , 2012-06-09 07:13

Kiekvienas svajoja turėti nuosavą vietą, saugų kampelį. Šiais, kaip jau tapo įprasta, niūriais amžiais, tai ypač aktualu. Nesvarbu, ar ta privati erdvė yra mieste, ar kaime, nesvarbu, kokio tipo būstas (butas, privatus namas, namelis sode ir t.t.), visada šeimininkas trokšta ir privalo jaustis saugus, turėti galimybę atsipūsti ir negalvoti apie tai, kas kliudo poilsiui. Kokie gi dalykai, kokios namo dalys suteikia pasitikėjimo, saugumo ir privatumo jausmą? Ko gero, neretas pasakytų – durys. Juk pro jas patenkama vidun, o jas užvėrus viso aplinkinio pasaulio bėdos ir negandos lieka kitoje pusėje. Taigi, pasidaro aišku, jog tai itin svarbi būsto dalis.

Jei norima jaustis užtikrintai, perkama ne paprastas, o šarvo duris. Jos būna iš plieno, itin stiprios ir nebijančios drėgmės. Stakta – taip pat pagaminta iš plieno. Kai mąstoma apie kažkokį pirkinį, pradedama žvalgytis po žiniatinklio platybes. Čia pilna komentarų, patarimų ir nuomonių. Iš tiesų pravartu sužinoti, kuri šarvo duris siūlanti firma patikimesnė ir geresnė, tačiau būna ir įvairių svaičiojimų. Pavyzdžiui, kai kur rašoma, kad šarvuotos durys netinka nuosavam namui, praleidžia vandenį į vidų ir t.t. Tai visiška nesąmonė, o tik tušti plepalai.

Galima teigti, kad šarvuotos durys skirstomos į kelias rūšis. Viena iš jų būtent ir yra šarvuotos gyvenamojo namo lauko durys. Seifinės lauko duryspritaikytos lauko sąlygoms. Jos būna padengtos fanera, kuri atspari drėgmei. Be to, tokios durys nebijo oro temperatūros pokyčių. Jų konstrukcija stipri ir patikima.

Toliau – seifinės laiptinės lauko durys. Nors taip vadinamos, jos iš tiesų naudojamos ne tik laiptinėse, bet ir katilinėse ar gamybinėse patalpose.

Galiausiai – šarvuotos buto durys. Jos būna pagamintos naudojimui vidaus sąlygomis. Tokios durys „nedraugauja“ su didele drėgme (dėl medžio imitacijos plokštės). Jos taip pat tinka biurams ir panašioms patalpoms.

Mitas, kad seifinės durys kam nors netinkamos, paneigtas. Vis dėlto, atsiliepimus apie tai, kur geriausiai atliekama viskas, kas susiję su žodžiais „šarvo durys“, vertėtų paskaityti. Paprasta logika – asmuo, pasinaudojęs firmos paslaugomis ir likęs nepatenkintas, tikrai nerašys: „…pati puikiausia tokias paslaugas teikianti įmonė“. Taigi, verta pasidomėti ir apie teigiamas, ir apie neigiamas puses.

Internete taip pat galima sužinoti, kur siūlomos mažiausios kainos ir didžiausios akcijos. Tokį veiksmą atlikti išties paprasta su kai kur esančia nemokama paslauga – kainos skaičiuokle. pakanka suvesti keletą duomenų bei pasirinkti ypatybes (vieną iš trijų minėtų rūšių (buto, laiptinės lauko, lauko), spalvą, kiekį ir t.t.).

Seifinės durys – ne tik paprastas pirkinys. Tai investicija daugeliui metų į priekį, todėl prieš perkant būtina įdėmiai apsižiūrėti. tada su tvirtomis durimis bus saugiau gyventi bet kokiame būste.

tigerii,tgi99pro

Rašyti komentarą