Balkonu stiklinimas

parašė , 2012-06-08 18:50

dažnas trokšta turėti savo privačią erdvę. Vieni gyvena mieste, kiti kaime, vieni daugiabučiuose, kiti nuosavuose namuose. Kad ir kur yra gyvenamoji vieta, stengiamasi, kad ji būtų graži, saugi, komfortiška ir su tos vietos gyventojui patogiais įrengimais. išorė privalo bent jau neatstumti, o interjeras lepinti po darbų atsipūsti trokštantį šeimininką. Viskas, kas įeina į žodį „būstas“, yra lyg mažos didelės dėlionės detalės. Be vienos iš jų dėlionė negali būti sudėta. Kokybiški langai, tvirtos durys – įprasta reiklesnio asmens būsto savybė. Pastarieji namo „ingredientai“ – lyg tarpas tarp privataus ir visuomeninio gyvenimo. Dabar joks daugiabutis, net ir dažnas naujos statybos privatus namas neapsieina be dar vieno tarpinio kampo – balkono.

Balkoną galima apibūdinti labai skirtingai. Vieniems tai tiesiog prielipas prie sienos, kitiems – vieta augalams, tretiems užkandžiavimo ar skaitymo plotas. Taigi, balkonas tarytum „daugiaveidis“. Jis tinkamas įvairiai veiklai. Čia galima ir tiesiog pasimėgauti atsiveriančiu vaizdu. Kadangi ši vieta duoda tiek naudos, turi gražiai atrodyti ir derintis prie namo sienos. trokštant juo naudotis ištisus metus (net ir per speigus) – būti įstiklintas.

Balkono stiklinimas pirmiausia nebloga investicija, kadangi jame visada būna šilta. Dar vienas pliusas, jei gyvenamoji vieta ten, kur vyksta didelis eismas. tuomet uždarius balkoną nepateks jokie teršalai. Taip sukuriamas dar privatesnis ir saviems poreikiams labiau pritaikomas kampas.

Balkono stiklinimas pranašesnis dėl daugybės kitų gerų dalykų. Apstiklinus, jis tampa labiau saugus, be to, išties pagerėja estetinis pastato vaizdas. Kaip rašyta, tai tarytum papildomas šildymas. Kartu – investicija, kadangi padidėja būsto vertė. Kai norima triukšmo, šurmulio, tereikia praverti kurią nors dalį lango, o pavargus ir pasiilgus ramybės – tiesiog užverti ir atsiribojus nuo viso likusio pasaulio pasinerti į mėgstamą veiklą.

Balkonų stiklinimą galima skirti į dvi rūšis. Pirmoji – rėminis balkonų stiklinimas, antroji – berėmis balkonų stiklinimas. Pastaroji patraukli tuo, jog iš lauko pusės atrodo lengvai, grakščiai, o vertikalių juostų beveik nesimato. Šis būdas labiausiai tinka patogumo ir elegancijostrokštantiems gyventojams.

Rėminė balkonų stiklinimo sistema gali būti stumdomoji arba varstomoji. Stumdomoji geresnė tuo, kad užima mažiau vietos. Be to, nesunku išimti judančias dalis ir nusinešus į kambarį išvalyti. Rėminė sistema yra saugi, balkoną galima užrakinti.

Balkonų stiklinimas aliuminiu – tai lyg paskutinis mados klyksmas. Balkonai, turintys aliumininį rėmą yra brangesni, bet verti savo kainos. Jie itin tvirti. Pagal šį kriterijų plastikiniai profiliai atsiduria antrojoje vietoje, o mediniai – patys silpniausi. Dar vienas geras dalykas – aliuminio balkonų nereikia perdažinėti.

Aišku viena – balkono stiklinimas duoda nemažai naudos, bet trokštant tai padaryti, verta pasidomėti ir apmąstyti, koks būdas labiausiai tiks.

Rašyti komentarą