Stomatologijos klinika Kaune

parašė , 2012-06-21 21:11

Dantys – žmogaus organas, esantis burnos ertmėje . Jų būna kelių tipų. Visi jie turi jiems priklausančias funkcijas. Sakykime, kandžiai pajėgūs atkąsti maistą, o kapliai jį susmulkina. Praeitais amžiais žodis „dantis“ asocijavosi vien su sveikumu. Dabar, einant laikui, vis didesnę reikšmę įgauna ir išorė, estetika. Suprantama, „sveiki“ irgi neatsiejamas apibūdinimas. Vis dėlto ne visada dantys būna sveiki ir gražūs. Tačiau trokštama, jog jie tokie būtų tokie. Kaip tai padaryti? Į šį klausimą atsakys stomatologijos klinika.

Stomatologijos klinika – vieta, kur gydomi dantys. Mūsų šalyje jų yra gausybė. Kiekviename mieste galima pasirinkti vieną iš daugelio. Pavyzdžiui, Kaune gyvenantis asmui, į interneto naršyklės paieškos langelį įrašęs žodžius: „stomatologijos klinika Kaune“, „stomatologijos klinikos Kaune“ ar tiesiog „stomatologijos klinika“ („stomatologijos klinikos“), atras daug pasirinkimų. Visur galima paskambinti, pasiteirauti plačiau, paskaityti komentarus. Taip nusprendžiama, kas yra tinkamiausia.

Stomatologijos klinika teikia begalę paslaugų. Vienos yra dėl grožio, o kitos – dėl sveikatos.

Viena iš odontologijos klinikos sričių – estetinis plombavimas. Tai labai efektyvus bei greitas gydymo būdas. Per procesą tiksliai atkuriama danties anatominė forma. Po to pacientas įgauna daugiau pasitikėjimo savimi.

Endodontija – dar viena odontologijos sritis (danties šaknies kanalų gydymas). Stomatologijos klinikos įgyvendina visus endodontinio proceso etapus.

Stomatologijos klinikos siūlo ir dantų protezavimą, po kurio pacientas jaučiasi daug geriau nei prieš tai.

Stomatologijos klinikos turi ortodontą, kuris parenka tinkamiausius breketus. Jose dirba vaikų dantų gydytojas. Jei reikia, atliekama kompiuterinė tomografija.

Stomatologijos klinikos atlieka daugybę kilnių misijų. Svarbu tai, jog besigydantis asmuo išeina su didesne šypsena nei prieš atvykimą. Svarbu ir tai, kad norint gydytis dantis nereikia vykti į kitą valstybės galą ar į užsienį. Pavyzdžiui, jei žmogus gyvena kaune, tai nėra tikslo važiuoti į Vilnių. Juk stomatologijos klinika Kaune (gyvenamajame mieste yra daug arčiau.

Rašyti komentarą