Portugalijos filosofija joga maisto

parašė , 2011-10-03 17:36

Maistas yra mano medicinos. Tai labiausiai skanūs medicinos mano sveikatos ir laimė. Gerai, kas taip dažnai aš dar gauti “malonumą” iš prancūzų smaży, bet sužinoti, kad laimės, gauti iš jų tik trunka kelias minutes. Ir jie nebūtinai tiksliai padaryti man jaustis Sveiki!

Kaip dietologu Esu ypač susirūpinęs over-acidity šiuolaikinės (Vakarų kultūros) įstaigų (ir protu). Svarbu valgyti daugiausia šarminės gaminantys maisto produktams ir išvengti rūgštinėje maisto produktams. Tai automatiškai gabalai iš partijos, cukraus. Jums reikia įsitikinti, kad jūs valgyti geros kokybės maisto, kuris suteikia jums pakankamai baltymų, angliavandenių ir riebalų, vitaminų, mineralų ir vandens.
Dienos meniu galėtų atrodyti taip: po pabudimas – šiltas citrinų medaus vandens pusryčiai – šviežios sultys, Quinoa porridge su sėklos ir fizinis bifidų bakterijų pagrindo produktus jogurtas, Žalioji arbata pietūs – šviežių salotų su riešutų arba sūris vakarienė – daržovių sriuba, ryžių ir daržovių, ankštinių augalų arba sojos produktų

Kiek įmanoma, bandyti likti nuošalyje nuo toksinų paplitimą maiste padaryti sau dažnai vietos sveikatos maisto parduotuvės klientų. Importavimas ir eksportavimas maisto pridėti taršos visame pasaulyje, todėl pirkimo dauguma iš jūsų bakalėja vietos ūkininkas rinkos. Visų pirma tai daro jums valgyti kas sezoną, ir antra galite prisijungti prie kas yra auginami žemėje, pritraukti mažiau painiavos protas.

Ājurvēdiskās gydytojo manau, kad tai svarbiausia kaip mūsų kūno grupuotais maisto. Value Added Tax Act konstitucijas turėtų valgyti šiltas ir tepimo maisto, Pittas turėtų patys atvėsinti ir sumažinti stimuliatoriai, ir Kaphas turėtų valgyti šviesos ir sausi maisto. 5 Dienų joga Detox trauktis gali vadovas, kaip kūno grupuotais maisto ir gilinti savo praktikos.

Prieš metus aš paaukoti beveik visi mano elektros virtuvės prietaisai su naudotų saugoti. Manau, grynas maisto, kad auga ir gauna iš gyvenimo energijos: motinos žemės, vandens, oro ir didžiulis nuo saulės. Mano virtuvės spintos Nelaikykite perdirbti, supakuoti arba konservuotų maisto produktų. Nematau jokių priežasčių vartojančiomis “mirę” maisto. Mano šaldiklio lieka tuščias didžiąją dalį laiko, išskyrus už mano namų padarė, kviečių žolės ledų. Norėčiau įdėti savo energiją į maistą ir maisto gaminimo, kuri tapo forma meditacijose man.

Įvertinusi išaugo Šveicarijoje, mane mokė turi būti švarūs, beveik sterilūs. Dabar suprantu, jis yra daug veiksmingiau švarus viduje kūno nei ne. Todėl, imtis didelis rūpintis, kas jums pristatyti savo sistemos maisto. Valgyti gyventi, don’t gyvena valgyti!

Rašyti komentarą