Ieškoma asmeninių trenerių jūsų srityje

parašė , 2011-10-03 15:15

Asmeninių trenerių gali padėti jums gauti gražus kūno

Išlaikyti sveiką ir formos yra tikriausiai dar svarbesnis nei kada nors buvo. Daugelis žmonių darbo už ekrano visą dieną ir valgyti greitas maistas, tai paprasta mūsų institucijų išeiti iš figūrą dėl į mūsų sėdimas darbo gyvenimo būdą. Tada, kai mes namo, weíre pavargę ir itís dažnai sunku mums motyvuoti save net gauti nuo sofos jau nekalbant ar bet koks. Nepaisant to, mes vis dar reikia pabandyti išlaikyti mūsų įstaigos sveiką ir apdaila. Taigi, kokios tirpalai yra ten šią problemą?

Na, vienas iš geriausių būdų, kuriais ateityje sau į figūrą yra asmens treneris paslaugų. Asmens treneris bus dizainas pritaikytas treniruotės programa jums jūsų poreikius ir kūno tikslus. Gal turite mažai sublogti, galbūt jums reikia prarasti daug svorio, gal jūs donít reikia prarasti bet kokio svorio, bet tiesiog nori būti mechanikas ir stipresnis arba gal tiesiog reikia motyvacijos tęsti reguliariai naudotis
Asmeninių trenerių galite daryti visa tai ir dar daugiau.

Kai kurie asmeninių trenerių taip pat turėti kvalifikaciją, mitybos specialistais arba dieticians ir taip, jei norite pagerinti savo mitybos ir mitybos įpročius, be to, svorio ir toning viršų, tada galite ieškoti treneris su tokia patirtis.

Ieškoma teisę asmens treneris jums

Rasti asmens treneris, kuris jums ir kad laimingas su youíre gali užtrukti. Yra keletas būdų, kuriais galite tai padaryti:

-Asmeninė rekomendacija: tai vienas iš geriausių būdų. Jei žinote ką nors, kas jau naudoja arba naudojamas asmeninę treneris tada jie gali pasakyti pirmų, kas jų asmenybės yra kaip (, taigi jei jūs tikriausiai gauti su juos ar ne, yra labai svarbus) ir kaip veiksmingai jie gauti rezultatai.

-Vietos treniruoklių salė: ne savo vietos sporto, paprastai bus keletas asmeninių trenerių darbuotojai. Eiti ir kalbėti visiems iš jų ir pamatyti, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius. Asmens treneris sporto bus malonu jus mokyti arba ne sporto, jūsų namų ar niekur kitur, galite pasirinkti.

-Online / geltona puslapių: žinoma iš patogiausių būdų jei jokių rekomendacijų ar neturi vietos treniruoklių salė, yra internete ir asmeninių trenerių jūsų regione ieškoti. Jums gali tekti praleisti šiek tiek ilgesnis ieškoti per šį metodą, bet čia galėsite pamatyti visus instruktorių savo srityje, skirtingai nei su kitais dviem metodais.

Laiko, kad pasirinkti teisę asmens treneris

Pasirinkimas teisė asmens treneris, jums bus atsižvelgti į keletą veiksnių: asmens statusą, kvalifikaciją, rekomendacijas arba nuorodos, savo biudžetą, ir nesvarbu, ar jums taip pat reikia specialios pagalbos ir patarimo. Itís verta investuoti šiek tiek laiko rasti teisę asmuo jums, nes po visų, itís jūsų kūno ir sveikatos thatís tada daugiausia į savo rankas.

Alex Shelton yra patyrę asmens treneris ir veikia labai populiarus dienoraštyje: Online Personal Trainer. Daugiau informacijos, apsilankykite acsm asmens mokymo sertifikavimą.

7 atsakymų į “Ieškoma asmeninių trenerių jūsų srityje”

 1. ha en titt p says:

  Many thanks for providing this sort of high quality content. I am quite satisfied with how you can write your own material in such an interesting way.

 2. You have carried out a remarkable job getting your point across in this post. I’m extremely impressed with the points you have made here and how nicely they are presented.Thanks a lot for creating intriguing, valuable content material.

 3. Klikk for says:

  I personally want I could provide you with an honor for this content material. Your post rates a blue ribbon in my opinion. This is brilliant top quality content material.

 4. finner dette says:

  I desire you go on to write as I discuss your own perspectives and I would love to go through a lot more of your material. This specific is actually very nice information.

 5. klikk her n says:

  Thank you for discussing your own very well researched information. I personally value the job you did and just how you found a distinctive and interesting strategy to discuss your vast knowledge in this area.

 6. I’m thinking I have to take into account some of the info you have in this article. I actually accept plenty of your own points. I will need to get my mind working on a few of these.

 7. bes says:

  Way too many occasions I just read uninteresting posts on subjects such as this and lose interest in reading them. I’m happy to see that you’ve altered my own status on this specific subject matter by simply composing attention-grabbing material.

Rašyti komentarą