Bariatrinė chirurgija Indijoje

parašė , 2011-10-03 19:13

Jei esate asmuo, kuris negalėjo pasiekti didelę svorio netekimas per Dieta pakeitimus ir naudotis programos, vien tik, bariatric chirurgija gali padėti pasiekti daugiau sveiko kūno masės. Jei atlikite dietos ir vykdyti rekomendacijas, galite išlaikyti didžiąją svorio. Tačiau ši sąlyga nėra taikoma visiems, ir tada nebelieka tokie žmonės yra bariatric chirurgija. Bariatric chirurgija apriboja maisto produktų, kad jūs imtis, suma. Kai kurias operacijas taip pat apriboti maisto, galite santraukoje suma. Daugelis esamų standartų ir gairių atlikti bariatric chirurgija buvo nustatyti 1991 m., sutarimo kolegija, gydytojai, finansuotą pagal nacionalinių sveikatos institutų (NIH). Visų pirma, jie įsisteigę kūno masės indeksą (KMI) pagrindu Atrenkant kandidatus chirurginio gydymo, į kurį buvo įdėta liguistas sąlygoms buvimą
Bariatric chirurgija teikiama daugelyje šalių, bet reikalingi bariatric chirurgija kaina yra didžiulė. Tačiau išlaidos, reikalingos bariatric chirurgija Indijoje yra labai mažas, palyginti su bet kuriuo Vakarų šalių. Ji įrašo beveik pusė suma kaip bet kuris Vakarų šalyse. Dauguma ligoninių Indija turi JCI akreditavimo ir yra žinomas dėl savo pasaulio klasės svetingumą.

Yra daug chirurginės galimybių gydyti nutukimą, kiekvienas turi savo privalumus ir trūkumus. Apskritai, bariatric chirurgija yra sėkmingas, gamybos svorio. Bariatric chirurgija, pvz., galima reguliuoti skrandžio juostas, skrandžio apeiti ir rankovių gastrectomy galimi įvairūs variantai. Čia yra sąskaita bariatric chirurgija procedūros. Reguliuojamas Gastric Banding: Operacijos apima sudarančius mažas maišelis skrandį, kad veiksmingai tampa naujos kūdikių skrandžio viršutinėje dalyje. Sialistic juosta yra wraped aplink skrandžio aplink forma “kūdikių skrandžio” viršutinėje dalyje. Siaurą arba Žiotelė yra sudaryta juostose dviejų galų, jungiančia kartu. Ši juosta turi debesėlio jai, kurie gali būti pripūstos arba defliuota vėliau etapais taip, kad padidinti arba sumažinti Žiotelė. Šis žingsnis daro į SAGB Žiotelė galima reguliuoti operacija. Tai galima padaryti, bet po to, kai uosto veikimą su pagalba nuolat odos tuo metu, kai operacijos, dabar maisto dar krinta įprastu būdu ir yra išnykti, ir žarnyno paprastai. Didelis skirtumas, kad dėklas yra itin patogus leis tik labai maži pritvirtinti vienu metu ir kai tai atsitiks priimtinu būdu būtų pasiektas ir badas bus pats kol laikymas dìkle galų gale išvalo į dvylikapirštės. Taigi jums jaustis visiškai po valgio maži kieto maisto ir jūsų maisto dienos kiekis gali būti laikomas į du arba tris mažų patiekalų dieną su ne noras valgyti tarp maitinimų.

Indija tapo įspūdingas paskirties tiems, kurie ieško pasaulinės klasės medicininio gydymo mažą kainą. Indijos gydymo būdų nėra lustas yra prieinamos tik dėl mažos valiutos kursas, palyginti su Vakarų šalyse. Daugiau per grožio ir paveldo Indijos suteikti skirtingas patirtis. Svetingumo ir turizmo vietų Indijos derinys turi tikrai atitikmens. Dauguma ligoninių bariatric operuoti Indijoje yra tuo Delis, Mumbajus, Chennai, Kalkutoje ir Bengalūras.

Sužinoti daugiau apie bariatric chirurgija geriausias bariatric chirurgija ligoninėje Indijos prašome apsilankyti arba atsiųskite mums laišką adresu info@medsurgeindia.com

Rašyti komentarą