Kaip nustoti valgyti saldintus maisto produktus

parašė , 2011-10-04 10:39

Cukraus arba sacharozės, lengva yra rafinuotas angliavandenių virškinti. Medžiagos yra labai didelis kalorijų ir dažnai įtraukiami į riebalų, turtingas ir skanus desertus. Ir čia yra kur problema. Cukraus yra sudedamoji dalis, todėl maisto skonis labai. Jis gali lengvai tapti mūsų cravings pagrindas ir kai užsikabinęs, ji gali nutraukti bandoma sveiką mitybą. Štai keletas patarimų sustabdyti Zachcianka cukraus.

Pradėti didinant savo baltymų norma. Daugumai žmonių įstaigų, reikalinga baltymų gali būti supainioti, smegenų reikia saldaus maisto. Valgyti kepsnys ir kiaušinių, kitą kartą jūs turite cukraus, troškimas matyti, jei šis troškimas nueina.
Svarbu atmesti bet kokį galimą pagunda, jei norite nutraukti įpročiai. Dauguma tai apima paieškos per šaldytuvas ir sandėliukas. Throw visų saldainių, įskaitant ledų, išspaudos ir sausainiai. Kai bakalėjos parduotuvės, ne pirkti saldainius dar kartą.

Vietoj, valgyti desertas, išbandyti eiti pasivaikščioti po valgio padėti nutraukti troškimas įpročiai. Kartais gali būti tik dešimt minučių prieš cravings pats klausimas. Pagunda desertas yra daug mažesnis o iš pasivaikščioti būnantiems namuose ir naudotis yra visada gerai.

Šepečiu savo dantis ir skalauti su antiseptinės mouthwash yra svarbus po kiekvieno valgio. Šių produktų Kombinuotosios skonio gali jums nori traktuoja, mažiau kaip jie nėra gražus sumaišyti su saldainių.

Sustojimo įpročiai vienakrypčius arba šalto Turkija darbų ir kai kurioms. Tačiau tai gali užtrukti iki septynių dienų valgyti maisto produktų, kitų nei cukrūs ir vaisių. Jei jūs negalite eiti be saldumynų, pasirinkti vaisių. Cukraus iš vaisių mineralizuojamas skirtingai nei reguliarios cukraus, kad yra labiausiai kitų perdirbtų maisto produktų. Pluošto vaisių lėtai absorbuojamas išvengti cukraus rush institucijai.

Dėl gydyti dabar ir tada, pasirinkti kokybę. Pabandykite mažesnių tamsiai šokoladas baras patenkinti bet cukraus cravings. Galų gale, mažiau kalorijų bus suvartota tokiu būdu.

Stenkitės pirkti nesaldinto grūdų pusryčių. Atsikratyti bet dirbtiniai saldikliai. Kai yra žinoma, kad jie gali kelti kūno Pożądać realus dalykas. Geriamajam soda dietos galėtų jums Pożądać desertas po vakarienes.

Gauti praeities cukraus priklausomybės gali būti sunku. Pirmiau patarimai gali padėti jums link savo tikslo įveikti cukraus cravings.

Murray praleido daug laiko, tiria kaip sustabdyti Zachcianka cukraus, veiksmingą svorio ir kitų svorio susijusiomis temomis.

Rašyti komentarą