Gauti \”A\” jūsų sveikatos ataskaita kortelės

parašė , 2011-10-04 11:13

Tikimybė yra, jei esate kaip ir dauguma amerikiečių, rasite “Cs” daug apie savo pranešimą kortelės ir kad tai gaila, nes šalyje, pvz., JAV, kur maistingą maistą ir galimybių pasinaudoti yra lengvai prieinama, daugelis ne daro, ką jie gali išlikti sveikiems.

Pasak neseniai atliktas tyrimas, amerikiečiai rezultatas apie c minuso kai kalbama į sveikatą ir gerovę. Mokslinių tyrimų grupė surinko duomenis apie daugiau nei 15000 žmonių, 40-74 metų amžiaus. Šių, 7,340 dalyvavo 1988 m. iki 1994 m. nacionalinės sveikatos ir mitybos tyrimo tyrimo ir 7,811 dalyvavo paties tyrimo metus nuo 2001 m. iki 2006 m. iki šios neseniai atliktas tyrimas.
Per 18 metų, tyrimus, padidėjo nuo 28 % iki 36 % nutukusių žmonių skaičiaus ir skaičių žmonių, kurie vykdo 12 kartų per mėnesį ar daugiau sumažėjo nuo 53 % iki 43 %. Žmonės, kurie valgė penkias ar daugiau vaisių ir daržovių įdaryti kiekvieną dieną skaičius sumažėjo nuo 42 % iki 26 %. Rūkymas normos liko apie tą patį.

Ne valgyti vaisių iš Veggies

Apskritai, praktikuojančių sveiką įpročius žmonių skaičius sumažėjo nuo 15 % 1988 m. iki 8 % 2006 m.. Pasak mokslininkai, amerikiečiai ne valgo jų vaisių ir veggies, pasinaudoja mažiau ir yra daugiau nutukusiems, nei jie were18 metų ago.4

Tyrimų grupė nusprendė, kad yra laikas grįžti prie pagrindo. Remdamasis tabletes išlaikyti sveikatą ir užkirsti kelią ligoms yra tikriausiai ne geriausia eiti. Tabletės yra ne tokie veiksmingi, kaip gyvenimo sveiką gyvenimo būdą. Daugelis kitų klinikiniai tyrimai neleidžia daryti išvados, kad labai trumpą sąrašą gyvenimo elgesio gali turėti įtakos metų, jūs gyvenate — ir tų metų kokybės.

Po sveiką mitybą, dalyvaujančių fizinės veiklos ir išvengti tabako vartojimo yra trys elgesį, kad greičiausiai gauti jums “A” jūsų sveikatos ataskaita kortelės.

Tai buvo didelis klinikinio tyrimo, aprėpiančių beveik du dešimtmečius. Rezultatai yra lemiamas: perimti nuosavybėn, jūsų sveikatai ir tai, ką jūs galite apsaugoti kokybę ir trukmės savo gyvenimą.

NEMOKAMA ženklas už gydytojų sveikatos spaudos E-biuletenį ir gauti nemokamą kopiją viršų 12 smegenų, didinti Super maisto!

Gydytojų sveikatos spaudos e Bulletin.Visit:100% nemokamai ženklas Online dabar už NAUJIENAS užsiregistruoti

Rašyti komentarą