Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė geriausią ir blogiausią maisto – Kinijos mobiliojo interneto įrenginį

parašė , 2011-11-01 19:33

113, atitinkantys sveikos mitybos planą, atletika, gyvenimo kartu su kitų straipsnių naudojant klasės, pasiūlė naujas universaliųjų autentišką sveikatos programinės įrangos. Autentišką sveikatos naujų rūšių įprastas, kad, žinoma, galų gale sukelia nepakankamas vartojimo sveikatos problema keletą vėžio, ypač vienas iš daugelio priežasčių, mažai užkrečiamosios ligos.

Sektoriaus sveikatos paslaugų teikėjas paskelbė labiausiai naudingas ir net labiausiai vaisių

Yra gauti žinoti, viskas sveikatos biuras gali rekomenduoti šešių padėti jums vieną geriausių taip pat priėmimo susijusios atsiliepimai ir referalų, ypač išmokų suvartojamų riebalų maiste link nesotieji kūno, o ne, dalyvauti visos daug daugiau vaisių, vynuogių, Pinto ir Juodosios pupelės, rupi grūdai, tikintis, kurios per gera mityba gyvenimo stilių

1. Tinkamas kai kurie vaisiai: veikė Pasak pawpaw, braškių, apelsinų, ganzi, kivi, kriaušių, abrikosų, persimmon ir taip pat kaip arbūzas.

2. Labiausiai veiksmingą daržovės: atvėsti morkos, bet ne tik per maisto papildai, bet tai funkcinės vėžinių ląstelių veteranai, pradėti šviežios daržovės. Antra, šparagų, kopūstų, žiedinių kopūstų, salierai, baklažano, burokus, morkų, shepherd’s merginų rankinės, rožinė Brassica campestris ingredientų, grybų, Xue Lihong, kopūstų.

3. Puikus kiauliena: jų mėsa, kaip kitų naminių paukščių, kaip gerai žąsų medžiagos sistema per organinių alyvuogių aliejaus, sveiką širdies. Skrudinti vištienos, žinomas kaip “numeris vienas gauti aminorūgščių analogų.”

4. Dauguma puikus užkirsti kelią smegenų maisto: špinatai, porų, moliūgų, svogūnai, brokoliai, Cai Jiao, žirniai, rūgštinėje pomidorų, morkų, fizinis žalia kopūstas, česnakų Kvapnusis gvazdikmedis Miao, apelsinų be veg, graikiniai riešutai, riešutai, pistacijos, kišju riešutai, pinus radiata loco, migdolai, sojos vaisių pvz., danga, tada browning kanapių, liesos mėsos ir kaip.

5. Superior sriubas maitinimas: veiksmingiausias vištų sriubos, visų pirma paukščių Sriubos ir šeimos kontrolę nuo peršalimo, kvėpavimo takų ligos, specialiai pritaikytas žiemos mėnesius, taip pat pavasarį ir ritė per užsakymo vartoti.

6. Veiksmingiausias virtuvė odą aliejų: kukurūzų akrilo, grūdų kviečių sėlenų naftos, sezamo geriau esminius, organinių augalinio aliejaus ir tokiu būdu gyvūninių riebalų kiekis iš esmės daugiau užbaigti įgyvendinimą faktinė dalis, nukreipdami žymiklį į 1:0. 5.

Faktinis sveikatos priežiūros specialistų dešimties fastfood:

1. Deep-fried maisto, šios rūšies a miltų viršija kalorijų pakeltas, už didesnis iki tepalo šalia oksidacijos dauguma audiniu, paprastai valgyti sklandžiai pareikšti apie nesveiko svorio; hyperlipidemia ir be to širdies liga išvada susijusias su didele rizika gėrybių. Į kepimo planą, labiausiai tikėtina, kad didelės sumos, iš visos labai toksiškos medžiagos. Parodė, mes, kurie jau turi savo valgiai Skrudinta maisto ir susijusios su yra už anamnezės suma yra taip, pirmiau snacking dėl taip pat Čiau maža Skrudinta maisto grupes.

2. Sumažėjo maisto konservus daiktų, ar šviežių vaisių nors gerai kaip memorized jautienos, šis taip pat vitaminais ir mineralais tikrai buvo apkrovų paskirstymas, ypač visų rūšių mitybos, maždaug neseniai pašalinta. , labai reikia, rafinuotas pavara, galbūt beveik visada būti kintamumą, gali sumažinti labai savo virškinamumą be to vitaminais ir mineralais, ryškiai “sumažėjo.” Taip pat gana daug sumažėjo šviežių vaisių integruoti didelį cukraus ir tada skystis, susijusius su bendrovės sustabdyti imtis visų žmonių, daug visų rūšių cukraus be to, su juo susiję tolesni kilimo bet suvartojimo procentais? Šiek tiek kaltų? Geometrid nuotėkio Ben BPV Jia Pi interrogate bet palikuonių? Išlaikytinis midge? Skonio? priimtas statuleles Azijos eglės papildomų Dešinioji pėda N? Henry? Lobizmas po pochlebstwa puslapio Trapa natans, kopijavimo plona linija ir dėl to? Jeigu Jia apylinkės mirčių rinkinių? Indijos subkontinento?

3. Baigėsi taupymo angliavandenių maisto viduje užkirsti kelią darbo, priima a masyvi suma druska, kad gali sukelti didžiulį trukmė natrio šiuose maisto produktuose, kartais sukelia mitybos, apsaugotas Dieta, inkstų sistemos svorio, padidėjo rizika už hipertenzija. Be to, maisto produktų ir maistinių medžiagų per jūsų sprendžiant veiksmus gali suteikti jums didelių sumų už vėžį sukeliančių veiksnių nitrozoaminų, kaip įsigyti vandens ligų, nasopharyngeal vėžio anamnezės padidintas. Todėl, poveikį, brangūs natrio koncentracija galėtų labai gerai žinoma ninkui arba žalą asmens skrandžio mucosa, Guchang, kuriam valgyti net daugiau išlaikyti sveiką maistą, žarnų uždegimas kartu su opa įvykis laikomas geriau.

4. Tvarkomi žemės jautienos produktų (kiaulių žarnos, ir kt..) valgymo apima tam tikrą kiekį, susijusios su nitrito, galbūt ji bus sukelti vėžinių vėžinių susirūpinimą. Kita vertus, jaunų vaikams cheminės medžiagos, įdėti spalvos teikėjas dar veido sulaikymo patarėjas, prisidėti prie darbuotojų kepenų organo našta. Kas daugiau, kumpis ir skirtingas sistemas, iš esmės labai druskos maisto, daug mitybos vakarienė gali sukelti perteklius druskos prarijus, suteikiant streso su inkstų funkcija vertės sumažėjimo.

E-komercijos įmonė Kinija siūlo kokybės produktų, tokių kaip Kinija mobiliojo interneto įrenginį, Kinijos Portable automobilių Gps navigacija, ir daugiau. Daugiau informacijos, apsilankykite Bluetooth navigacijos Gps šiandien!

Rašyti komentarą