Vitaminų ir maistinių medžiagų už akių

parašė , 2011-11-02 17:03

Mūsų tėvai buvo taip teisinga primygtinai jų vaikai visada valgyti sveiką. Tie, kurie išmoko mylėti maisto produktų, pavyzdžiui, daržovių, vaisių ir kitų sveikai gyventi aiškiai gauti visi jie teikia naudos. Nuošalyje nuo stiprinti imunitetą, vitaminų ir maistinių medžiagų sveiko maisto tarnauti išlaikyti organų nesugadintos ir tinkamai veikti kaip jie turėtų. Vienas iš jų yra akis, viena iš svarbiausių organų.

Įvairių vitaminų ir maistinių medžiagų yra nustatyta, įvairių rūšių maisto, ir skirtingas išmokas. Pavyzdžiui, vitamino c yra apelsinų, brokoliai, braškių, citrina ir visų kitų citrusinių vaisių. Jis yra žinomas Antioksidantai galimybę sumažinti Glaukoma slėgio, lėtai, raumenų degeneracija silpnina ir sumažinti iki minimumo katarakta rizikos

A vitamino taip pat sumažina katarakta, taip pat naktį aklumas.A vitamino trūkumas gali sukelti akliesiems ir ragenos opos, todėl tai yra geriausias atsargų apie šį vitamino, kurią rasite, morkų, saldžiųjų bulvių, kepenų, lapinės daržovės, kiaušinių, sūrio ir sviesto. Augalų maistinių medžiagų, žinomas kaip Karotinoidams yra geras šaltinis vitamino a

Žinomas kaip Ksantofilas karotinoidų padeda išvengti macular degeneration, kurios gali sukelti aklumas.Kitų Karotinoidams kaip beta ir alfa karotinas pagerinti silpna akis. Visi yra pažeidžiamų atsižvelgdama silpna akis kas su šiandienos gyvenseną, net jei tai lengva lasik chirurginę houston procedūrą.

Vitaminas E, migdolai ir lazdyno riešutai, yra antioksidantai, kuri sumažina macular degeneracija rizikos ir katarakta. Omega 3 riebiųjų rūgščių buvo nustatyta, kad sumažinti šansai gauti sauso akis. Odai, Vitaminas K padeda išgydyti langelio žalą ir sumažinti spalvos, labai under-eye ratą ir linijų. Ne tik bus akis, apdorotas lasik chirurgija, houston procedūrą turi geriau vizija, bet a prabangiau per visus išvaizdą, taip pat.

Gauti pakankamai vitaminų ir maistinių medžiagų kiekis arba galima valgyti maisto produktų, kad jie yra, arba atsižvelgiant papildų forma. Tai geriausia imtis šių saikingai, nes perdozavimo gali sukelti komplikacijų vietoj suteikti išmokas. Net su pasirinktimi neįsikūrusio lasik chirurgija houston procedūrą, vitaminų ir maistinių medžiagų tiekimas bus labai naudingas akis priežiūros.

Rašyti komentarą