Veiksmingos meniu planavimo veda į sveiką gyvenimo būdą

parašė , 2011-11-01 15:36

Meniu planavimo gali suteikti jūsų šeimos nariai su sveiko maisto produktuose, kad jų mitybos poreikius. Net užimtas žmonės gali išlaikyti sveikos mitybos įpročius su veiksminga meniu planavimo sistema. Leiskite kurti apie tai, kaip ji veikia.

Planavimas į priekį: Jei esate užimtas asmuo, jums gali būti laiko ateiti pradžia ir virėjai kažką nuo nulio. Ši padėtis leistų jums valgyti greito maisto ar valgyti išeiti. Meniu planavimo leidžia jums planuoti, kad jūs einate bakalėjos parduotuvės vieną kartą per savaitę. Todėl, jei jūs planuojate maistą, jūs turite visas sudedamąsias dalis, jums reikia maistą. Tokiu būdu galite pasirinkti sveiką valgio maistą savo šeimos ir galite tai padaryti be jokių.
Palaikymo rūpesčių: sveikas maistas gali taip pat būti greitas ir paprastas – t. y. a salotos yra lengviau nei kepti vištienos parengti. Jūs galite padaryti jūsų meniu planą dėmesio paprasta, sveiką sudedamųjų dalių su metodai, kad sumažinti laiko virtuvėje, tačiau padidinti skonio ir mitybos. Tiesiog pasirinkite miltų, kurioje yra gražus balansas baltymų, vaisių ir daržovių, ir ne per daug riebalų ir duona.

Virimo daugiau: Cooking daugiau nei jums reikia gali padėti jums padidinti savo laiko. Kai kurie žmonės maistą visiškai valgiai per mėnesį ir atsargų juos šaldiklių. Jie gali reheat juos vėliau, mėnuo ar savaitė valgyti. Tokiu būdu turite sveiką, namų maisto valgyti visą mėnesį su minimaliomis pastangomis. Reikia šiek tiek daugiau planuoja tai, bet tai yra gera idėja.

Todėl sveikesnes: prieš pradedant rengti meniu planuotojas, sužinoti apie kuriuos maisto produktų pasigirti geriausių mitybos profilius. Su jais galite padaryti savo valgiai, sveikų, kiek įmanoma. Pabandykite įtraukti maisto bent trys iš šių penkių pagrindinių grupių – grūdų, daržovių, vaisių, liesos baltymų ir mažai arba neriebalinių pieno produktų. Jie padės pristatyti visų esminiams maistinių medžiagų, savo kūno poreikius.

Meniu planavimo gali pagerinti mitybines dietos, leidžia jums valgyti daugiau maitinimas namuose. Jei norite klijuoti su meniu planavimo priemonė per ilgesnį laiką, kad sveikas, kad tinka jūsų gyvenimo būdą ir biudžeto. Naudoti maisto produktams, kuriuos lengva gauti ir kad visus jūsų šeimos narių kaip. Jūs galite taip pat atsargų sandėliukas kabės, pvz., sveikų grūdų duona, rudieji ryžiai, whole-wheat tešlos, tortillas ir pupelės, taip, kad tai bus lengva juos naudoti, kad greitas maistas, jei reikia.

Atminkite, kad meniu planavimas yra puikus įrankis, kuris žymiai sumažina dinnertime slėgio ir streso ir gali padėti jums valgyti sveiką. Galite naudoti interneto meniu planavimo įrankiai ir receptas organizatoriai pamatyti kaip paprastas sveikas maistas planavimas gali būti. Šie meniu planuotojai taip pat gali padėti jums tvarkyti jūsų virtuvės pareigas ir leis jums žinoti, kiek laiko jūs ketinate praleisti valgiui gaminti. Imtis įkeitimas geriau valgyti ir valgyti kartu ir atidėtos laiko planuoti dabar!

Mes visi, mūsų pereiti į, šeimos mėgstamiausia, geriausia receptai vakarienė. Tačiau kartais it’s nice to pailsėti nuo senosios, ir bandykite keletas naujų receptus vakarienė. Keletas kitų tema susijusius šeimos miltų idėjos galėtų būti: Cajun maisto, šviežia Mex, nekilnojamojo Italijos, Karibų virtuvė ir t. t.

Rašyti komentarą