Maitinančiomis dietos suteikia jums Healthy Plaukai

parašė , 2011-12-09 15:56

Šis straipsnis bus įvesti penkių rūšių maisto, kurie yra labai naudinga jūsų plaukai. Jei valgyti daug šių rūšių maisto kasdieniame gyvenime, jums bus ne nerimauti dėl tokių problemų kaip plaukų slinkimas arba balti plaukai.

Pirmasis: lašišos lašišos yra daug Omega-3 riebalų rūgščių, aukštos kokybės baltymų, vitaminas B12 ir geležies jonais. Tarp šių maistinių medžiagų, Omega-3 riebalų rūgšties yra svarbiausia sudedamoji dalis išlaikyti galvos odos sveikatos. Mitybos specialistais iš Los Andželas pažymi, kad, trūksta Omega-3 riebalų rūgščių, kurie sukelia sausą odą ir plaukus atrodys dim be blizgesį. Tada ką turėtų ir vegetarai? Jie valgo kai kurios flaxseed kiekvieną dieną, kuris taip pat yra daug Omega-3 riebalų rūgšties.
Antra: tamsiai žalios daržovių špinatų yra pirmasis pasirinkimas. Jei jums nepatinka valgyti špinatai, brokoliai ir Šveicarijos mangoldo taip pat yra geras pasirinkimas. Špinatai yra geriausias šaltinis, vitamino a ir vitamino C. Šių dviejų rūšių vitaminų yra pagrindinius komponentus, į riebalų sintezės. Jie yra “plaukų kondicionierius” gamtos. Be to, tamsiai žalios daržovių taip pat gali pateikti daug geležies ir kalcio.

Trečia: pupelės pupelių, pvz., inkstų pupelių ir lęšiai, svarbus vaidmuo plaukų sveikatos. Jie ne tik suteikia daug baltymų, kurie gali skatinti plaukų augimą, tačiau taip pat yra daug geležies, cinko ir Biotinas. Trūksta šių medžiagų gali atlikti plaukų trapi ir švino plaukų slinkimas. Ekspertų iš Amerikos mitybos asociacijos rodo, žmonės turėtų valgyti tris ar keturis lęšiai dubenys kiekvieną savaitę.

Ketvirtoji: riešutų, kad plaukų storesnį ir daugiau blizgantis, turėtų valgyti daugiau riešutų kasdieniame gyvenime. Riešutai yra geriausias fizinis šaltinis, seleno, kuris yra vienas iš svarbiausių mineralų išlaikyti galvos odos sveikatos. Graikinių riešutų yra daug Omega-3 riebalų rūgšties, kuri gali padėti plaukų priežiūros. Tuo pačiu metu, graikinių riešutų taip pat yra labai cinko sumas, ir taip daryti Anakardžio riešutų, Amerikos hickory ir migdolų. Cinko trūkumas gali padaryti plaukai, lengvai bifurcate ir nukristi. Dėl nuts vaidina svarbų vaidmenį išlaikyti sveikatos plaukų.

Penkta: mažas riebalų kiekis pieno mažas riebalų kiekis pieno, pvz., nugriebto pieno ir jogurto, yra geras kalcio šaltinis. Kalcio yra svarbus mineralinių skatinti plaukų augimą. Be to, mažas riebalų kiekis pieno taip pat gali būti išrūgų baltymų ir kazeino. Kas daugiau, šių dviejų rūšių baltymų visų priklauso aukštos kokybės baltymų, kurie yra labai naudinga sveikatai plaukų.

Rašyti komentarą