Remtis ingredientų sąrašo sveiko maisto prekybos

parašė , 2011-12-09 17:03

Kai pirkėjai dauguma pažvelgti į savo Parduotuvė maisto, yra trys pagrindinės sritys sužinoti, kas yra pakete. Šie trys sritys: priekinės pakuotės, mitybos faktus ir sudedamųjų dalių sąraše.

Su tiek daug informacijos, kaip jūs žinote kuris suteikia jums informaciją reikia? Leiskite pažvelgti į kiekvieną ir ką ieškoti pirkdami sveiką maistą savo šeimos.

Priekinis paketo

Gamintojai nori įsigyti savo produktus – tai tiesiog labai paprasta. Su chwytliwe frazių ir pretenzijos atkreipti nenojauš vartotojams, priekinis maisto produkto pakuotės yra blogiausia vieta base pirkimo sprendimą.
Tai dar blogiau, maisto produktų, kad parduodami vaikams. Kai gaminiai išleistas Bezgaumīgs skelbimų, susipažinę simbolių ir protingas formuluotė, vaikų norite tą produktą. Kad virsta konfrontacijos vaiko ir tėvų, saugykloje. Kadangi vaikai yra pažeidžiami nesveiko maisto produktai, kurių sliduma reklamos, jie bando įtikinti savo tėvus pirkti juos kas “atrodo” įdomus.

Nėra pagrindo savo pirkimo sprendimą ant priekinio skydelio maisto produktus.

Mitybos faktus skyde

Mitybos tai skydas yra pagrindinis informacijos šaltinis, kaip jie remiasi kasdien rekomenduojama pašalpos maisto suvartojimą. Nors naudinga, kartais gali tapti painu vartotojams šiame skyriuje maisto produkto.

Leiskite pažvelgti į kiekvienos sekcijos mitybos faktus skyde:

• Porcijai – tai pasakoja kiek įdaryti yra per produkto. Dažnai, jūs manote, visą maišas lustai yra tik 100 kalorijas, bet jei porcijai tam tikrą skaičių lustai, jums gali valgyti daugiau nei lūkesčius.

• Kalorijų – tai pasakoja kalorijų suma, kiekviena porcijai – ne viso produkto. Tiems, kurie žiūri jų svoris, yra sritis, kuri rodo, kiek daug kalorijų yra iš riebalų kiekvieno įteikimo.

• Nesveiko maistinių medžiagų – tai sočiųjų riebalų, trans-riebalai, natrio ir tokių. Jie turėtų būti glaudžiai pažvelgė ir minimaliai.

• Sveiką maistinių medžiagų – tai pluoštas, Vitaminas A, C ir geležies. Dauguma amerikiečių neturite pakankamai šių maistinių medžiagų jų dietos ir gauti 100 % šių DV yra svarbus sveiką gyvenimo būdą.

• Angliavandenių kiekis – šiame skyriuje turi būti sudėtingiausias dėl mitybos kolegijai. Bendras angliavandenių kiekis reiškia sumą cukraus, pluošto ir sudėtingų angliavandenių produkto. Kaip taisyklė, pasirinkite maisto produktams didelis ląstelienos ir mažai cukraus optimalią sveikatą išmokas.

• Procentų dienos vertė – tai maistines medžiagas, išvardytas vieną dirbančių ir jei jie prisideda prie daug ar mažai jūsų dienos sumos jums reikia kasdien. Ši suma yra pagrįstas 2,000 kalorijų dieną dietos.

Ingredientų sąrašas

Ingredientų ant maisto pakuočių sąrašas yra geriausia vieta rasti, kaip sveikas maistas yra jums ir jūsų šeimai.

Sudedamųjų dalių sąraše rodomas viską, kas yra produkto iš didžiausio dydžio mažiausią. Pirmąją 2 ingredientų pasakyti jums daugiau apie produkto nei kas nors kitas. Siekiant užtikrinti, you getting sveiką produkto, įsitikinkite, kad yra vaisių, daržovių, visa grūdų, mažas riebalų pieno baltymų, išvardyti pirmųjų dviejų sudedamųjų dalių. Jei riebalų ar cukraus, likti nuo jų, išskyrus atvejus, kai jie yra Salotψ padaώai arba kepimo cukraus.

Kasdien, mes susiduriame neįtikėtinai suma reklamos, net ir mūsų bakalėjos parduotuvės. Būti tikri galite gauti savo šeimos sveikiausią maistą, klijuoti su ingredientų sąrašą, po to mitybos kolegijai. Tokiu būdu, jūs žinote, ką sveiką ir ne maisto produktas visiškai nepageidaujamo jums tai jūsų šeimos.

Sukurti sveiką vaikų współzałożycielem Dr Deborah Kennedy buvo pirmautų mitybos tyrimus beveik du dešimtmečius. Jos patirtis svyruoja nuo vaikų mitybai ir mitybos onkologas vaikų švietimo programas.

Deborah Kennedy naudojo savo didelę patirtį mitybos srityje nustatė kompanijų, kaip sukurti sveiką vaikams ir NutritionOptions LLC, kuri šviesti tėvus apie problemas, kurios turi įtakos jų vaikų ilgalaikės sveikatos. Sužinokite daugiau ne >

Rašyti komentarą