Naminių paukščių šėrimo-saugo jūsų viščiukų Sveiki maistingo pašaro

parašė , 2011-12-08 20:17

Nuo seniausių laikų, žmonės palaikymo naminių gyvūnų ūkiuose, kaip maisto šaltinis. Niekada nuo tada, yra įvesta įvairių rūšių organinių ir mokslinius metodus ir gyvūnų ūkininkavimo tapo pelningas būdas uždirbti pinigus. Naminių paukščių auginimo yra mokslinio metodo padidinti viščiukų, ančių, stručius ir kai kurių kitų paukščių, jų kiaušinių arba vištos ir gaidžiai. Iš pradžių, naminių paukščių auginimo Indijos apsiribojo vietos kaimo vietovėse ir ji reikalauja mažo biudžeto, taip pat mažų žemės plotas. Dabar šis verslas yra sudėti ir funkcinės. Augimą galima dėl naujausias technologijas, privataus sektoriaus.
Indijos naminių paukščių apima sveikatos naminių gyvūnų, vaistų, veisimo, vakcinų, pašarų ir kitų produktų. Kiaušiniai ir broilerių yra vyriausiasis naminių paukščių auginimo produktai. Tai skiriasi nuo iš vienos vietos į kitą ir pateikia pagrindines gyvulininkystės kaip pašarų, diagnozę, vakcinacijos ir vaistų.

Energija yra reikalaujama vištienos augimo, techninės priežiūros ir kiaušinių gamybai. Angliavandenių ir riebalų yra energijos šaltiniai, kuriuos galima rasti, pavyzdžiui, kviečių, kukurūzų ir sorgo grūdai. Baltymų yra turi būti kūno ląstelių, svorio, augimo ir kiaušinių gamybos pakeitimo. Mėsos, žirniai ir nugriebto pieno milteliai yra gera baltymų šaltiniai.

O šerti paukščiams, gali naudoti daug firminių produktų, kurie yra prieinami rinkoje. Šie produktai yra tinkami paukščių visuose jų gyvenimo etapuose. Kai paukščiai yra jauni, jūs galite būti gana nedaug, su jų pašarų tačiau kai jie yra senas tada jūs turėtų apriboti jų vartojimą. Broileriniai pre-starter yra puikus mišinys šlifuoto grūdai ir maistinių medžiagų, kurios gali būti geras naują gimęs jauniklių. Šis pašaras gali būti teikiama vištienos 10-11 dienų, kurios padeda jiems kovoti su ligų vėlesniame etape.

Broileriniai starter yra aukšto baltymų, didelis vitaminų ir aukšto mineralinių mišinys, suformuluotus su bauda grūdai, siekiant maksimaliai padidinti savo vištienos svorio. Be to, jūsų vištienos prasideda įgyti svorio per trumpą span laiko. Viščiukų turi pašarų ne rečiau kaip kartą per dieną. Pašarai turi būti numatytos šėrimo padėklai viščiukų, o ne mesti ant žemės. Vandens turėtų būti teikiama viščiukų retkarčiais. Keletas naminių paukščių pašarams bendrovių yra prieinami, siūlo geros kokybės informacijos santraukos ir viščiukams.

Rašyti komentarą