Kokie yra sveikos mitybos komponentai?

parašė , 2011-06-02 13:24

Institucija reikalauja pusiausvyra yra makroelementų, vitaminų ir mineralų veiktų optimaliai. Pirma, baltymų, angliavandenių ir riebalų yra trys dažniausiai makroelementų, kad mes turėtų sunaudoti. Jei šių makroelementų tarnauti kaip įstaigos kuro šaltinių, vitaminų ir mineralų padėti atlikti organai veikia sklandžiai kaip Steampunk clockwork. Įstaiga negali gaminti savo vitaminų ir vietoj išrašus vitaminų ir kitų pagrindinių elementų iš mes ėda maisto. Macrominerals ir microminerals taip pat yra būtina, nes jie turi daug funkcijų, įstaiga. Macrominerals kaip kalcio ir fosforo reikalingi augimui kaulų ir raumenų veiksmų, įskaitant širdies paklausos. Druska, nuošalyje nuo pridėti skonio savo patiekalai, sudėtyje yra natrio ir chloro, kurie padeda išlaikyti skysčio pusiausvyrą ir gamybos virškinimo sultims, atitinkamai

Mineralinių druskų jonų pobūdžio, jie padeda reguliuoti pH lygį mūsų kraujo ir kūno. Kai įstaigos pH vertė juda neutralus lygio, nepriklausomai nuo to, kaip nežymus, turi žalingą poveikį. Beje, vartojančiomis nustatytą šių cheminių elementų sumos yra būtina, kad augimą ir gyvybingumą. Tam tikrų elementų, vadinama mikro maistinių medžiagų, pavyzdžiui, geležies, jodo, cinko reikia labai mažas sumas, bet yra labai svarbūs vis dėlto. Rekomenduojama paros norma (rekomenduojama mitybos pašalpa) kiekvienos maistinės medžiagos atžvilgiu, kaip nurodyta PSO, nesilaikymas rezultatų įvairių sisteminių ligų ir trūkumas sutrikimai. Teoriškai, valgyti Subalansuota mityba turėtų atitinka visus jūsų kūno reikia visas makroekonomikos, mikroekonomikos ir sekimo maistines medžiagas. Priedai gali būti taip pat, jei šie cheminio elemento reikalavimai tenkinami ne tinkamai dietos.

Nuošalyje nuo vartojančiomis rekomenduojama sumos esminiams maistinių medžiagų, sveiką mitybą apima geriamojo atitinkamą kiekį skysčių. Aštuoni stiklinėje vandens per dieną yra przysłowiową priminimą, kurie girdi iš gydytojai ir pagyvenusių žmonių panašūs, ir dėl pateisinamų priežasčių. Vanduo yra būtinas visų fiziologinę arba biocheminių procesams, kad vyksta jūsų kūno. Ji taip pat padės paraudimas sandėlį toksinų ir šalutinius produktus, cheminių reakcijų į kūną. Yra vis daugiau asmenų, kurie nori, atsižvelgiant į šarminės vandens nei reguliariai vandentiekio vandens.

Šarminis vandens ir daug naudos atėjo į visuomenės dėmesį ir yra didelė paklausa. Tie, kurie parengti ir parduoti šarminis vandens reklamuoja gaminį kaip stiprus atgrasymo senėjimo procesų ir apsaugos agentas nuo kai kurių vėžio rūšių. Mineralinių pašarų priedo sudedamųjų dalių chemiškai pusiausvyrą ir neutralizuoti kitų jonų siekiant išlaikyti neutralaus pH. Manoma, kad tam tikrų maisto produktų, ypač angliarūgštės prisotintų gėrimų ir junk maisto, gali būti kraujo rūgštinėje. Kaip minėta anksčiau, net menkiausio pokytis kraujo pH gali sukelti pražūtinga pasekmes.

Tačiau, pakankamai įrodymų trūkumo, daugeliui lieka skeptiškai faktinės šarminis vandens išmokų. Argumentas tikinčiųjų ir ne tikinčiųjų iš esmės degalus palūkanų už produktą. Pabaigoje dieną, geriausias asmeniui nustatyti jos veiksmingumas yra jums.

Neutralaus pH būtina išlaikyti optimalų physiologic funkciją. Jei jūsų kraujyje yra rūgštinių, jūs manote, Apātisks ir nesveikas. Taigi, atsižvelgiant šarminis ir vandens yra gerai. Sužinokite apie šarminis vandens išmokas, paspaudę čia.

Rašyti komentarą