Ar sveika valgyti mėsą?

parašė , 2011-05-13 11:45

Savo vidinį Jaskiniowiec myli mėsos. Ir Pagalvokite apie tai: jis medžioti. Jei jis ne maišas Gauruotasis mammoth arba kitų gyvūnų, jo klano vyko be baltymų. Taip tų laikų, kai jis nebuvo pritraukti pradžia mėsa buvo ne tik celebratione kartų, bet atnaujinti Bwyta’n iach jiems.

Taigi ji turėtų ateis kaip nenuostabu, kad ne daug mėsos yra išjungimo ribos, tol, kol pasirinksite leanest veislės, galite rasti. Iš tiesų, liesos mėsos yra gyvybiškai svarbus šios nuostabios gyvenimo plano dalis. Čia yra išsamus sąrašas, todėl jūs galite pajusti, kaip lengvai galima pasirinkti savo mėsą ir vis dar būti įsitikinę jūsų maitinant savo vidinį Jaskiniowiec:
• Chuck kepsnys • Extra-lean hamburger (ne daugiau kaip 7 % riebalų) • liesos galvijienos (diferentą jį visi matomi riebalai) • London broil • liesos kiaulienos • kiaulienos pjausnių • kiaulienos nugarinės • ant šono kepsnys • viršų kryžkauliu kepsnys

Pačios gairės taikomos savo mitybos įpročius naminių paukščių. Tol, kol jūs valgyti naminių paukščių liesos, jūs esate maitinant jūsų kūno. Štai tik keletas pavyzdžių:

• Vištienos krūtinėlė • žaidimo vištų krūtinėlės • kalakutų krūtinėlė

Jūs taip pat gali būti nustebinti, sužinojus, kad esate raginami valgyti kai kurių tipų organo mėsos, siekiant išlaikyti sveiką kad Jaskiniowiec viduje jus. Mėgaukitės galvijienos, avienos, kiaulienos ir vištienos kepenys. Taip pat galite valgyti galvijienos, avienos ir kiaulienos liežuviai.

Keista, kiaušinių yra skatinti vartoti, tol, kol laikote jį ne daugiau kaip šešių kiaušinių per savaitę. Jei jums patinka valgyti kiaušinių, apsvarstyti du-kiaušinių omletas vietoj iš trijų.

Nemanau, kad jis atitinka jums? Stuff jį daug šviežios daržovės. Ji bus ne tik užpildyti jums, bet jūs tik gali atrasti ji yra viena iš labiausiai skanūs būdais valgyti omelets. Ir jis bus padėti užtikrinti gausite visų daržovės, jums reikia dieną! Mano mėgstamiausia omletas daržovių yra brokoliai. Skonis jis naudojama visą omletas!

Štai kitoje receptas jums pabandyti!

Ananasų Salsa kepsnys

Mes rekomenduojame jums rasti kepsnys iš Jautis, kad buvo šeriami jei įmanoma žolės. Šios rūšies mėsos tampa lengviau rasti.

1 lb ant šono kepsnys, šeriami žole jei ne visų galimų 1 tsp chipotle milteliai 4 skiltelės ananasų 1¼ puodelis raudonųjų bell pipirai, pjaustytų ¼ taurė cilantro, pjaustytų 2 šaukštai kalkių sulčių 2 tsp alyvuogių aliejaus

Instrukcijos

Sumaišoma alyvuogių aliejaus ir chipotle milteliai mažų lėkštelėje. Plaštakoje ant abiejų pusių kepsnys ir arba grotelių penkias minutes arba broil 3 minučių vienoje pusėje. Apversti į kepsnys. Jei kepimo, grotelės dar 3 minučių. Jei broiling, broil dar 2 minučių.

Padėkite ant plokštelės. Padengti. Būtų galima poilsio kelias minutes.

Tuo tarpu, grotelės ananasų skiltelės dvi tris minutes kiekvienoje pusėje. Iškirpti ananasų į mažus Užkandote dydžio gabaliukus. Vietoje šios dubuo. Įtraukti į tai, likusių ingredientų

Iškirpti į kepsnys į plonas dalis, tarnauti su į salsy. Mėgaukitės!

Mano vardas yra Allan Stewart ir aš keletą svetainių, skirtas sveikatai bei žmonių ir naminiams gyvūnėliams.

Norite sužinoti daugiau apie The Paleo dietos, eikite į: paleo rupiniai arba apsilankykite mano svetainėje adresu The Paleo dietos, daugiau faktai apie paleo dietos.

Rašyti komentarą