Draudimo suvestinė

parašė , 2012-01-23 13:55

Lietuvai pagaliau sulaukus žiemos, padaugėjo ir draudiminių įvikių. Pablogėjosios oros sąlygos lėmė, kad vien praėjusią savaitę avarijų skaičius išaugo 13%. Didžiausios avarijos ivyko prastai prižiūrimuose užmiesčios kelio ruožuose.

Kaip informuoja viena didžiausių draudimo bendrovių – „Lietuvos draudimas“, šioje draudimo bendrovėje praeitą savaitę buvo registruota 1289 įvairios avarijos, vidutiniškai vienanm automobiliui padarytas nuostolis yra apie 2200 litų.

Lietuvos draudimas informuoja, kad pagaliau sulaukus žiemos, labiausiai išsiskyrė dvi avarijų rūšys: mažos, techninės nelaimės šalies miestuose bei kur kas rimtesnės avarijos nespėtuose nuvalyti užmiesčio keliuose.

Spartaus avarijų skaičiau augimo nebuvo, kadangi nebuvo didelių pūgų ar neperstojamo snigimo, todėl vairuotojai palaipsniui prisitaikė prie pablogėjusių sąlygų keliuose. Vistik užmiesčio keliuose šis principas nesuveikė, kadangi neratai atokiuose kelio ruožuose yra viršijamas greitis ir net menkas automobilio slystelėjimas, dėja tokiu atvėjų turi labai liūdnas pasėkmes tiek transporto priemonei tiek keleiviams.

„Lietuvos draudimo“ teigimu miestuose avarijų padaryta materialinė žala yra kur kas mažesnė nei užmiestyje. Vidutinė miestuose įvykusios avarijos žala yra apie 1700 litų. Tai yra beveik 6 kartus mažiau nei užmiestyje įvykusiu avarijų padaryti materialiniai nuostoliai, kurių vidutinė suma siekia apie 10 000 litų.

Smulkias avarijas galima registruoti internetu bei telefonu. Pastebima, kad paskutiniu metu vis populiarėjantis draudimas internetu savo indėlį inešė ir į nelaimių registravimą – vis daugiau i draudiminį įvyki patekusiu žmonių apie tai praneša internetu

Rašyti komentarą