Patarimai, kaip maisto produktų, kad būtų išvengta nėštumo metu

parašė , 2012-01-23 09:35

Yra daug žmonių, kuriems žinant, kurių maisto išvengti nėštumo metu yra sunku. Tačiau žinant tai svarbu labai, jūsų sveikatai, taip pat kūdikio sveikatos, yra labai svarbus šiame etape. Yra daug maisto produktų, kad jums reikia išvengti tuo metu esate nėščia, ir jei jūs jį priimti tai bus išjungti turi būti protingas sprendimas jums. Štai keletas patarimų, kurie gali padėti jums žinoti maisto produktus siekiant išvengti nėštumo metu.

Žuvų yra iš tikrųjų labai sveiką mitybą jums. Tačiau yra keletas rūšių žuvų, kurios kaupiasi gyvsidabrio, pavojų. Kai gyvsidabrio suvartojama labai išplėsti galite galvos smegenų žalą vaikui ir tai taip pat gali turėti įtakos vaiko vystymosi. Gali būti įmanoma jums išvengti žuvų visiškai, bet tai tikrai įmanoma, kad jūs išvengti žuvų, kuriame yra tam tikru mastu gyvsidabrio

Žalios mėsos yra maisto produktų, kurie turėtų būti vengiama nėštumo metu, tačiau yra keletas nėščioms moterims, kad jie suvartoja. Jie valgo dalykų, pavyzdžiui, jūros gėrybių, vos virti beaf, blogai virti naminių paukščių, taip pat suši. Šie maisto produktai yra rizikingas, kaip jie yra užkrėsti bakterijų, taip pat toksoplazmozę.

Kitas dalykas, kad jums reikia kiek įmanoma vengti yra žalias kiaušinis. Tai reiškia, kad jums reikia išvengti visų maisto stuff, kad apima žaliavinio kiaušinių. Priežastis už tai yra, kad jis yra salmonelių, kuri nėra gera šiame etape.

Nėščios moterys turėtų taip pat išvengti minkštas sūris. Minkštas sūris sudaro bakterijos, kurios yra faktiškai kenksmingas. Tai daugiausia sudaro feta, Brie, fresco, blue cheese ir daug daugiau tokių sūrio.

Yra tikrai geras, kai suvartojamos kepenys. Tačiau kepenys sudaro gera suma Vitaminas a Tai yra iš tikrųjų problema savaime. Kai suvartojama per daug, tai jis gali sukelti gimimo defektus, jūsų vaikas. Tai nereiškia, kad reikia sumažinti dėl įleidimo a vitamino arba kepenų, bet tada turėtų apriboti vartojimui, ji

Nėštumo trukmė yra specialios visiems ir tai yra laiko, jums turėtų būti laimingas, taip pat įtempių nemokamai. Todėl kai turėtų sužinoti maisto produktus siekiant išvengti nėštumo metu taip, kad jūs KN ahave saugaus nėštumo metu.

Nėštumo Diva siūlo išsamią informaciją apie nėštumo, įskaitant naudojimąsi nėščioms moterims, maisto produktų, skirtų išvengti per nėštumo informacijos apie nėštumo priežiūros, pašaras ir pan.

Rašyti komentarą