Penkios maisto pagerinti savo odos rūšys

parašė , 2012-01-23 21:39

Kiekvienas nori, kad sklandžiai, konkurso ir balta odos. Tačiau nelygumas, spuogai ir visų rūšių odos problemų bus dažnai pasirodo ant veido. Siekiant padaryti jūsų odos, gražus ir sveiką, turi pradėti valgyti daugiau šių penkių rūšių maisto, dabar.

Pirma, saldžiųjų bulvių saldžiųjų bulvių neturi įtakos sudrėkinkite odą ir padaryti tapti sklandų neapdoroti odos. Saldžiųjų bulvių yra daug lipni baltymų ir visų rūšių fermentų, kurie turi įtakos, maitina odą. Šie komponentai gali suaktyvinti funkciją odos ląsteles ir skatinti odos metabolizmo. Ir šios funkcijos gali stiprinti ir skrandžio bei žarnų, skatinti virškinimo ir pagerinti vidurių užkietėjimas sukelia odos nelygumų.
Antra, lotus šaknies Lotus šaknis yra daug vitamino c ir mineralų, kurie kai kurių medicinos. Be to, taip pat yra labai veiksminga sustabdyti kraujavimo, ir šis poveikis yra plačiai žinomas žmonių. Neseniai buvo įrodyta, kad lotus šaknis yra labai naudingas odos. Ji skatina odos ląstelių metabolizmą ir užkirsti kelią odos gruoblėtumo. Lotus šaknis porridge yra ypač veiksmingas. Jei galite įtraukti kai kurie lotus sėklos, poveikis bus daug geriau.

Trečia, agaro Agaro yra įvairių rūšių vitaminų ir mineralinių medžiagų, kurių poveikis valymo kraujo. Labai naudinga odai. Nuo seniausių laikų, Kinija buvo žiūrima kaip į geriausią maisto pratęsti žmonių gyvenimą, maitina ir stiprumo žmogaus kūno ir papuošti odos. Tuo pačiu metu agaro taip pat yra labai sumas su maistu pluošto, labai tinka tiems, kurie kenčia nuo vidurių užkietėjimas, o vidurių užkietėjimas bus sukelti odos nelygumų.

Ketvirta, slyvų Slyvų yra sveiko maisto su daug poveikio. Ji gali būti valgyti arba ant odos, kurie abu yra labai veiksminga. Jei jis ant odos, jis ne tik gali, gydyti odos ligų, bet taip pat gali pagerinti odos nelygumas, ir padaryti jūsų oda, palaipsniui tampa sklandžiai. Tai ypač veiksminga sausa oda.

Penkta, sezamo Nuo senovės laiko, jis turi buvo maniau, kad sezamo yra geriausias maisto, sveikatos ir grožio odos palaikyti. Net dabar, moterų taip pat kaip valgyti sezamas, kad jų odos gražus. Tiesą sakant, šiuolaikinės mitybos požiūriu, sezamo yra daug linolo rūgštis ir e vitaminų, kurie gali pagerinti periferinių kraujagyslių sutrikimų, ir oda minkšta.

Rašyti komentarą