Dėklas išgelbėjo telefoną

parašė , 2018-06-09 06:20

Kam reikalingi mobiliųjų telefonų dėklai? Atsakymų gali būti keli, tačiau svarbiausias visuomet bus: kad apsaugotų telefoną nuo smūgių, įbrėžimų ir kitų dalykų. Juk mobiliojo telefono dėklas visuomet turi būti pirmasis skydas, kuris sulaikys visą išorinę jėgą, galinčią neigiamai paveikti telefoną.

Nustūmus nuo stalo

Dėklai mobiliemsgreta prisimena, kaip Sony telefonų dėklai buvo jos laimingas pasirinkimas, antraip telefonas būtų tikrai subyrėjęs. „Aš visuomet neatsargiai elgiuosi su telefonais, ir apie tai kalbu savo vyrui. Mano telefonai greitai būna sugadinti, apgadinti sulaužyti, aplaužyti. Nieko nekaltinu, tik sakau, kad dėl to man ir nereikia pirkti gero naujo telefono, nes vis tiek jis ilgai man nelaikys. Tačiau vyras į tai neįsiklausė, kadangi pats gavo dovanų naują telefoną ir tada labai norėjo, kad ir aš patirčiau tą naujo telefono džiaugsmą. Taigi, nors ir priešinausi, nupirko naują, kuris pakeitė mano senąjį suskaldytą Sony. Aš pavarčiau jį ir pagalvojau, kad bus labai gaila, kaip greitu metu jį sudaužysiu. Todėl iš interneto parduotuvės užsisakiau nebrangų, bet kokybišką dėklą telefonui. Ir ką jūs manot? Jau kitą dieną dirbdama prie kompiuterio netyčia su alkūne pastūmiau telefoną ir jis tėškėsi ant žemės. Mane persmelkė tas įprastas siaubo jausmas, kuomet suprantu, kad ir vėl sudaužiau telefoną. Pasilenkiu ir matau – jis sveikutėlis. Dėklas, kuris turi gerus silikoninius paminkštinimus, sulaikė visą smūgį. Kaip man pasisekė“, – prisimena ji.

Krito iš kišenės, pasilenkus

Kitas atvejis, kuomet telefonai labai dažnai sudūžta – tai kritimo metu. Jie krenta iš kišenės pasilenkus, pajudėjus ar kitaip pakeitus savo poziciją. Jeigu turima kelis variantus drabužių – kur kišenės užsisega, kur neužsisega. Galiausiai gali būti ir viena tokia, kurioje nebus užtrauktuko. Galvosite, kad įsidėjote ten, kur užtrauktukas yra. Pasilenksite ir telefonas iškris. Gerai, jeigu bus telefono dėkliukas. Jis ir išgelbės aparatą nuo smūgių.

Sutraiškė džinsų dalis kišenėje

Kartais žmonės be reikalo telefonus „saugodami“ grūda juos į džinsų kišenes. Mat ten tikrai nebūna taip saugu, kaip jiems atrodo. Sugrūdus telefoną į kišenę, paaiškėja, kad kokia nors metalinę detalė jį ten taip spaudžia, kad gali visiškai sutraiškyti. Dėl to, aišku, pirmiausia reikia vystyti gerus įpročius ir nekišti telefono ten, kur nereikia. Antra, reikia galvoti apie tai, kad džinsai yra toks dalykas, kuriame irgi reikia saugoti daiktus ir turėti gerą telefono dėkliuką bei grūdinto stiklo ekraną.

Rašyti komentarą