Auto nuoma ir blogi įpročiai

parašė , 2018-05-04 06:22

Neretai tiek https://www.turbonuoma.lt, tiek kitokios nuomos gal būti užsakomos visokioms šventėms. Vestuvėms, mergvakariams ir jubiliejams. Net jeigu pasirenkamas ne ilgiausias Cicino limuzinas, tai vis tiek gali būti pasirenkama kokia nors prabangi mašina. Deja, kaip tik tokių švenčių metu žmonės kartais per daug pareiškia savo blogus įpročius ir apgadina turtą. Kokių blogų įpročių ir veiksmų nereikėtų imtis, jeigu nuomojatės mašiną?

Rūkymas salone

NuomaTaigi, kai mašinų nuoma jau paimta ir jau su visomis pamergėmis ar kitais švenčiančiais kažkokią šventę žmonėmis sėdate į automobilį, prasideda linksmybės, ar ne? Iš tikrųjų, jos prasidėti turėtų kažkur kitur, ir neturėtų taip jau labai tęstis automobilyje. Kadangi automobilis – tai visgi yra transporto priemonė, skirta žmonėms nugabenti iš vienos vietos į kitą. Įsijautę pamergės gali pradėti traukti dūmą, tačiau to daryti nuomotoje mašinoje tikrai nerekomenduojama. Jūs puikiai žinote, kad tokie kvapai labai gerai įsigeria į minkštus salono audinius, ir to tikrai geriau nelinkėti jokiai mašinai, juo labiau, išsinuomotai, už kurią sumokėtas užstatas. Juk tikriausiai, jeigu mašiną grąžinsite sugadintą, su dūmų kvapeliu – į tai bus atsižvelgta ir šis malonumas jums kainuos daugiau negu planavote iš pradžių.

Alkoholio vartojimas

Tikrai nerekomenduojama šėlti salone ir ten vartoti alkoholį. Tai labai bloga praktika, kuomet apsvaigę keleiviai gali net ir sukelti avariją. Todėl tiesiog iš visų jėgų stenkitės išvengti tokio dalyko, kuris vėliau gali baigtis blogai. Be to, priliejus degtinės ar kažko kito automobilyje, taip bus padaryta žala salonui, kurią vėlgi turės atlyginti tas, kas mokėjo už auto nuomą.

Girtų vežimas

Jeigu jau keliaujate iš baro vos kojas pavilkdami, geriau kažkaip keliaukite negu su ta išnuomota mašina. Patys puikiai suprantame, kokių nemalonių išskyrų iš žmogaus gali pasirodyti, jam esant itin girtam. Na o tai – aukščiausio lygio žala auto salonui.

Šuniukų vežiojimas

Tikrai nereikėtų manyti, kad išsinuomojus automobilį su juo dabar galėsite visą savo ūkį vežiotis ar bent jau tuos mažus šuniukus su kaspinėliais. Jums šuniukas gal ir mielas, bet automobilį reikia palikti švarų. Net ir iškvėpintas šuniukas gali padaryti tikrai nemalonių kvapų. O ką jau kalbėti apie jo kailio pūkus, prie kurių šeimininkai būna pilnai pripratę, tačiau tuos pūkus palikus automobilio salone, tikrai nieko gero nebus. Valgyti, trupinti, kažkaip kitaip sujaukti saloną – taip pat turėtų būti neleistina.

Vienas atsakymas į “Auto nuoma ir blogi įpročiai”

  1. Petras says:

    pagal automobilio marke , nors šiandien vyrauja stereotipai apie bmw, kad juos vairuoja tik ralistai ir tt. aš i tai nekreipiu dėmesio :)

Rašyti komentarą