Beefeaters šunų maisto balniškumas veislės traktuoja bus laikyti bet Pup laimingą ir sveiką

parašė , 2011-11-16 11:56

Jūs girdėjote išraiška: vienas dydis tinka visiems. Tai netiesa, kai kalbama apie šunų maisto traktuoja! Skirtingų šunų veislės Norėčiau įvairių dydžių, formų ir skonių jų mityboje. Kai sprendžiama, prekių ženklu, šunų maisto traktuoja, pasirinkite prekės ženklą, kad daro jų traktuoja su aukštos kokybės ingredientais, siūlo platų pasirinkimą ir kurių metų patirtį yra žinių apie naminių gyvūnėlių traktuoja ir kramtukai jų įrodymas.

Beefeaters buvo padaryti šunų maisto traktuoja daugiau nei 20 metų. Mes turime reputaciją teikti traktuoja, kad šunų meilės ir pasiūlyti veislės ir kokybės šuo traktuoja, kad puikiai papildo bet šunų gerai subalansuota mityba.
Beefeaters Rawhide Dog Treats: Sveiki, sveikas ir įdomus All-in-One

Traktuoja numatyti kokybės ingredientų ir naudą sveikatai savo šunį. Beefeaters rawhide traktuoja yra idealus pasirinkimas. Jie yra:

• krosnyje keptas užplombuoti galima įvairiais dydžių, skonio • figūras ir Gardis • su sveikas, natūralių sudedamųjų dalių • naudinga sumažinti tartratui ir plokštelė kaupimuisi

Kodėl Rawhide?

Rawhide yra šuns antrą geriausią draugas. Ne tik rawhide suteikia valandψ gλrλjimasis, bet ji skatina dantų ir dantenų, padedančio, plokštelė išardymas ir padeda užkirsti kelią Gingivitas. Rawhide yra ideali šuniukai, kuris yra teething. Tai galų gale, tiesiog skausminga ir nepatogu mūsų privatumo didinimo technologijų, nes jis yra mūsų vaikams.

Rawhide taip pat neleis į pup gauti į problemų; kramtomąją dėl baldų ir vagystė drabužiai ir avalynė. Šunų meilė kramtyti. Idealus pradėti juos rawhide anksti išvengti unwelcomed, “Ei, kur dingo mano šlepetės?”

Beefeaters Rawhide pagal Dog Treats

Fizinis virtuvė

Fizinis virtuvė yra aukščiausios kokybės rawhide 100 %. Fizinis rawhide yra dirbtinis rūšys, skoniai konservantų. Veislių apima:

• Gamtos • jautienos • ėrienos ir ryžių • Bacon ir sūrio • žemės riešutų sviestas • vištienos

Kur įsigyti Beefeaters Dog Treats

Beefeaters šunų maisto traktuoja yra labiausiai populiarus naminių gyvūnėlių parduotuvės ir didelių mažmenininkų. Jie gali taip pat būti įsigyti internetu. Vizitas, Beefeaters.

Įvairių maistingą, skanus šuo traktuojanti yra kas Beefeaters yra viskas apie. Parduotuvė internete arba apsilankykite mūsų mažmenininkai Beefeaters vištienos šuo traktuoja, šuo kramtukai, šuo kaulų, rawhide kramtukai, fizinis kramtukai ir daugiau fizinių skonio šuo traktuoja.

Rašyti komentarą