Drėkinimo nerūdijančio plieno virtuvės reikmenų gamybos Įprastą alternatyva

parašė , 2011-11-16 20:13

Šiandien, su daug ir daug daugiau žmonių, kalbant apie fizinių ir “žaliųjų” metodus rūpinasi nerūdijančio plieno virtuvės reikmenų gamybos yra gauti turi būti daugiau žinomų nei kada nors anksčiau. Drėkinimo virimo daro maisto produktų išlaikyti organinių Gardis vitaminų ir vitaminų ir mineralinių medžiagų nėra tipiškas virimo ir gali net naudoti mažiau kaip elektros energijos išteklių. Visa tai tampa geriausias variantas “Žalioji” ir daug sveikesni būdas paruošti.

Ką rūpinasi virimo reiškia?

Drėkinimo nerūdijančio plieno virtuvės reikmenų gamybos konkrečiai skirtas tam, kad galėtumėte maistą jūsų maisto su Nr atskiestais ji su papildomų h2o. Ši mados išvirimo bus pasekmė, maisto, kad skanesnis, atrodo, kad daug geriau, ir yra daug mitybos vitaminų ir tradicinių maisto ruošimo gali sumažinti vitaminų

Kodėl naudoti rūpinasi virtuvės reikmenų gamybos

Nors esminės maitinimas skonio yra ne tik atlygį kuriant maitinimas. Kiekvieną puikus chef supranta kad kvapas, tekstūros, spalva ir forma yra lygiai taip pat svarbi, kaip skonis valgio. Drėkinimo virtuvės reikmenų gamybos leidžia ne tik įvykti per valgio, bet taip pat į šešėliai, tekstūros nekilnojamojo skonis ir kvapas maisto produktų pagerėjo ir ne praskiesto.

Vienas daugiau svarbios daugeliui iš mūsų yra maitinimas, mes vartojame mitybos. Du dalykus, kad įtakos mūsų maisto dietos yra ir kaip ji yra pasirengusi ir mes pirkti maisto kokybė.

Net tada, kai mes pirkti geriausias maistą, mes galime, dauguma vitaminų ir vitaminų baigti gauti plauti žemyn virtuvės plotas kriauklė. Tai tiesiog nes virėja būdas yra linkęs išsiplauti 70 % iki devyniasdešimt % mitybos vitaminais ir mineralais iš maisto, paliekant lėkštę kartu su vandeniu, kurioje mes virti maisto produktai. Drėkinimo virtuvės reikmenų gamybos leidimų apie 90 % verta dietiniai maisto produktų saugojimo.

Leidžia mums tiesiog imtis brokoliai kaip pavyzdys. Brokoliai kai pirmiau virti, geriamojo vandens yra limp, bedvasis ir beskonis, deja, kai overcooked brokoliai taip pat praranda daugiau kaip 70 % mitybos vitaminų ir vitaminų, kad maistingus jums vartoti. Su rūpinasi virtuvės reikmenų gamybos brokoliai išlaiko 93 % vitaminų ir mineralinių medžiagų.

Drėkinimo virtuvės reikmenų gamybos yra skirta Kuko maisto produktų sumažėjimas temperatūroje savo sulčių. Brokoliai virti šios rūšies virtuvės reikmenų gamybos įvyks iš visos trapus, ryškus spalvotas, įdaryti su visų į mitybos vitaminų, mineralų ir skonio ji turėjo iki virimo.

Ne tik maisto elementus, kuriuos naudos iš drėkinimo virimo, net steaks ir roasts atsirasti iš viso didelės skonio ir išlaikyti visus maistinę vertę be papildomų alyvos, kurios yra neigiamos jums yra daržovės.

Kaip veikia rūpinasi virtuvės reikmenų gamybos?

Drėkinimo virtuvės reikmenų gamybos sukuriamas iki kelių sluoksnių medžiagų, tokių kaip apatinis sluoksnis aliuminio arba vario, nerūdijančio plieno ir geležies su drėgmės užplombuoti dangteliu. Kaip maisto viduje, puodai įkaista, h2o ar riebalų nuo maisto, prasideda išgaruoti. Garavimą paleidžia, virtuvės reikmenų gamybos plomba, kurios spąstus, garo dangteliu. Kaip tik pakankamą garų yra trapped inside iš puodo garų vožtuvas atverti ir pradėti švilpukas, sakau jums tiek apversti žemyn šilumos arba apversti išjungti viryklė. Garai, sukurti iki viduje puodą, bus atlikti maistą maisto produktų, kol bus baigta.

Kodėl rūpinasi nerūdijančio plieno virtuvės reikmenų gamybos?

Keletas svarbiausių geros priežasčių naudoti rūpinasi nerūdijančio plieno virtuvės yra pagrindinių saugos, pakreipimo ir ekonominį klimatą.

Pagrindinius saugos

Daugelyje virtuvės reikmenų gamybos produktų šiandien yra padengtas iš teflono. Iš teflono yra cheminė medžiaga, kuri sukuria-lazdas paviršiaus. Nors-lazdas paviršiaus plotas gali atrodyti kaip puikus minties, teflonu pertraukos žemyn ir išleidimo į aplinką nuodingų dujų ir cheminių junginių kai šildomas. Svarbu cheminės medžiagos iš teflono yra nurodytas kaip C-8. Pagal DuPont (sudarytojo iš teflono), jums turėtų išlaikyti kambarinius paukščius virtuvės plotas nes c aštuonių garai galėtų jas pašalinti. Asmenų teflonu turėjo būti saugus ir patikimas, bet gali sukelti gripą panašūs simptomai, kuris truks tik keletą dienų. Nerūdijančio plieno virtuvės yra ne padengtas iš teflono.

Pakreipimo

Jei jūs ieškote rinkinys, virtuvės reikmenų gamybos, kad bus paskutinis gyvenimo trukmę nerūdijančio metalo yra didžiausias būdas eiti. Nors nerūdijančio plieno virtuvės gali vertė mažas daug daugiau nei keletas kitų išteklių nerūdijančio metalo yra paprastai tam paskutinis gyvenimą, todėl labai daug geriau vertę. Dauguma puodai ir kaušeliuose tikrai turėtų būti pakeistas kas penkerius metus.

Ekonominės sistemos

Iš nerūdijančio metalo rūpinasi virtuvės yra taip pat daugiau finansinių pasirinktis. Nes naudojami drėkinimo virtuvės reikmenų gamybos išteklių dalis maisto atliks didžiąją savo Virimas su išjungta viryklė. Flip viryklė potencialą padės ne tik sutaupyti dolerių komunalinių paslaugų SF, bet taip pat išleidimo į aplinką daug mažiau šilumą į orą, svarbi aplinkybė vasaros sezono mėnesių, kai oro kondicionieriai yra toks svarbus.

Drėkinimo nerūdijančio plieno virtuvės reikmenų gamybos siūlo maistą rupiniai-lazdas taip, kad yra organinių, kvapnus ir pakrautas su visų vitaminų ir mineralų, dažnai išplautais virimo su kitų rūšių virtuvės reikmenų gamybos trukmė. Drėkinimo virtuvės reikmenų gamybos

Rašyti komentarą