Žemaūgė žiurkėno priežiūros – laikyti jį saugiai ir sveikai

parašė , 2011-11-16 09:08

Pareikšti savo naują naminių, namų gali būti yra įdomaus, bet taip pat trokšta laiką, jei esate nepatyrusiems nykštukė žiurkėno atsargiai. Laimei, rūpestinga nykštukė žiurkėnai nėra sunku, kai jums laiko, kad sužinoti, kas yra reikalaujama. Svarbu naudojant visus turimus išteklius ir daro gera mokslinių tyrimų. Štai keletas pagrindinių patarimų jums pradėti.

Vienas iš pirmasis ir svarbiausias sprendimų, kad yra savo žiurkėno būsto arba narve tipą. Yra vielos narvelius, plastiko tipo narvai ir stiklo laikomų akvariumuose, kad jūs galite būti savo žiurkėno nykštukė. Taip pat galite naudoti pelę narve. Jei turite Kinijos nykštukė žiurkėno, jums neturėtų naudoti vielos narve kaip galima išspausti per laidai.
Brangiau rūšių narvuose turi ratus ir daug vamzdžius, kurie yra puikus savo aktyvus žiurkėno. Jie kainuoti daugiau, yra šiek tiek, jei ji nėra prieinamas, jūs galite pateikti žaislai atskirai.

Žiurkėnai meilė tunelio ir Nor, pagrindinis nykštukė žiurkėno priežiūros teikia jiems su žaislais žaisti su. Kas žiurkėno turėtų turėti rato, bet taip pat galite patalpinti vamzdelius, popieriaus rankšluostį arba tualetinis popierius vamzdžių viršuje, ir pakratai ir savo žiurkėno bus malonu. Taip pat pridėti objektus su įdomių figūrų, į kurias jie paslėpti už.

Nesvarbu, jums nuspręsti dėl gardele arba kaip papuošti savo žiurkėno naują “trinkelėmis” rūšies, svarbiausias dalykas yra įsitikinkite, kad yra švarūs. Tai apima keičiasi iš pakratai trijų iki keturių kartų per mėnesį, viduje narvo tirpalu, labai švelniai valymo ir valymo narvo kasdien, taip pat. Dienos valymo turėtų apimti scooping mėšlas, pašalinus senas maisto ir atsikratyti suteptos pakratai.

Kitas svarbus nykštukė žiurkėno priežiūros dalis yra mitybos ir vandens. Dauguma naminių gyvūnėlių parduotuvėse yra žiurkėno maisto, bet taip pat turėtų būti kai kurių bitai šviežių vaisių ir daržovių, pvz., brokoliai, lapinės žali, morkos ir obuolių. Nėra nieko visai kaip gražus kaip matau žiurkėno stuff jo užpakalis visą maisto Atlicināt toli už snacking dėl vėliau. Tai kodėl tikrinant vyresnio amžiaus maisto narvo yra labai svarbi. Neleisk savo žiurkėno užkandis apie ką nors, kad buvo sugadintos.

Taip pat turėtų būti teikiama vandens, kad pasikeitė kasdien. Naudokite apversta butelis, dedamas taip, kad savo žiurkėno gali pasiekti, balionėlio. Net jei butelį vandens dar į jį, turėtų vis dar pakeisti jį papildyti kasdien.

Ką gali pasiūlyti savo žiurkėno yra šuo biscuit vienetų. Tai yra svarbus jų kramtomųjų instinktas padėti išlaikyti savo dantų šlifuoto žemyn truputį. Taip pat galite perkelti kelis gabaliukus, švarios, fizinis medienos arba lazdos savo narvelyje šiam tikslui.

Galiausiai, labiausiai svarbus dalykas, siekiant atkreipti dėmesį į yra jūsų augintinė bendrai būklei. Jei įtariate, kad jūsų nykštukė žiurkėno yra blogai, turėtų atsižvelgti į profesinio iškart. Yra tam tikras sąlygas (pvz., wet-uodegos), gali būti mirtini, tačiau gali būti traktuojama taip pat, jei sugauti anksti. Ieškoti viduriavimas, letargija arba lėtą, purtant, nuobodu akis ir svorio. Žiurkėnai reikia veterinarinės priežiūros kaip augintiniai Taigi patikrinkite, ar jie gauti priežiūros jiems reikia. Tai tikriausiai yra didžiausias nykštukė žiurkėno priežiūros pamoka širdies nedelsiant imtis.

Daugiau informacijos apie nykštukė žiurkėno priežiūros, check out DwarfHamsterSite.com. Liz Andrews buvo žiurkėno entuziastai beveik 20 metų. Jos naujausias knyga, “nykštukė žiurkėnai In a trumpai tariant,” moko žiurkėno savininkai visiπkai viskas, jie turi žinoti apie jų pet rūpintis.

Rašyti komentarą