Aquaponic ūkininkavimo privalumai

parašė , 2012-02-21 17:00

Aquaponics yra naujas būdas artėja ūkininkavimo. Skirtingai nuo tradicinių žemės ūkio, ten, kur jums reikia augalų auga daržovės, su aquaponics jums reikia vandens ir žuvų siekiant turėti sveiką maistą ant jūsų stalo kiekvieną dieną. Iš esmės, aquaponics remiasi žuvų ir įmonių tarpusavio priklausomybę: žuvų gamina bio-maistinių augalų, nors augalai švaraus vandens, sukurti tobulą aplinką žuvų augti ir plėsti. Tai mišinys, akvakultūros ir Hidroponika, kad turi daug privalumų. Jei jums reikia gauti savo aquaponic sistema pradėta keletas priežasčių, tada čia yra keletas privalumų, gausite, kai jums surinkti.
Visų pirma, jūs turite šviežių ekologiškų maisto produktų ant jūsų stalo kiekvieną dieną, nepriklausomai nuo to, kai nuspręsite Kuko Jūsų maitinimas valandą. Jūs tiesiog imtis savo, savo Bazilis nuo aquaponic “lauko” agurkai ir naudoti ją savo patiekalų. Tai taip paprasta, kaip atrodo.

Antra geriausiai dalykas, apie tai yra, kad jūs ne tik auga daržovės, bet jūs taip pat turite gausu žuvų. Ar norite juos ruošti skanus maistas, arba tiesiog jūsų Apstatymas, jie yra puikus papildymas jūsų namuose! Jie taip pat turi praktinio pobūdžio paskirtį, kaip jūs niekada turėti naudoti cheminės trąšos jūsų augalų, tokiu būdu gauti realią ekologiškų maisto produktų.

Jei jūs paprašykite, kaip sunku yra šios sistemos įdėti praktikoje, atsakymas yra labai paprastas. Ne tik jūs galės surinkti visus pagal save, be pagalbos iš savo šeimos ar kaimynų, bet jūs galite taip pat jį kur tik norite. Jei jūs perkeliate iš vieno į kitą, tada tiesiog ardyti sistemos ir pasiimti su savimi! Kas gali būti paprasčiau, nei kad? Kitas didelis pranašumas, hydroponic ūkininkavimo, kad ji siūlo jums finansinį nepriklausomumą ir kontroliuoti savo pinigus. Jūs žinote, tiksliai tai, kiek jums reikia praleisti savo maisto ir jūs daugiau priklauso nuo rinkos savo veggies tiekimą.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbu, ji apima Nr purvinas rankas ir drabužius, Nr lenkimo ir kasti, jokių žemės ir mažai techninės priežiūros laiko, todėl jis bus kaip savo veggies ir žuvų augti visus pagal save! Gana lengvai įdėti į praktikos sistema, tinkama visų tipų žmonių, net ir užimtas ir nepakantus! Yra daug pranašumų, kad aquaponic sistemos gali pasiūlyti jums! Jūsų sveikatai ir jūsų komforto bus patobulinta, o jūsų taupymo žymiai didės su pastovaus naudojimo ūkininkavimo tipo aquaponic! Jei tai, ko jūs norite, tada kodėl negali suteikti jai pabandyti? Galite sužinoti daugiau apie aquaponics čia.

Rašyti komentarą