Yra modernių princesė Dolls geros vaidmens modelių mūsų mažai merginų? |Ar princesė Dolls šiuo prasta b

parašė , 2012-02-21 17:46

Disney księżniczek ir księżniczek idėja apskritai yra reikšmingos ir į šiandienos jaunų merginų. Vietoj Disney naudojant tokią įtaką atstovauti ir pateikti sveiką, teigiamas ir realiai gyvenimo bei kūno įvaizdžio, kas mažai merginų pamatyti vietoj yra neįkandama fizinių savybių. Neturėtų visuomenės bandyti ir šis vidurkis dydžio księżniczek atstovauti vidutinis mergina? Fantazijos pasakos ir karikatūros dalis būtų prarasta su tokios tikslios aprašymai moterų ar galėtų tiksliau atvaizdą net daugiau populiarus tarp mūsų mažiausias księżniczek?

Kai Disney subūrė visus jų księżniczek į vieną vienetą, visi mūsų mažai merginų buvo ekstazλs atsižvelgiant į tai, kad jie yra atkreipiamas daugiau link tų ženklų, kad jie skaityti apie istorija knygas ar pamatyti filmus
Kai pamatysite visus Disney księżniczek kartu jūs matote, kad jie visi gana plonos. Snow White prasideda dalykų nuo gana įprasta kūno dydis ir vietoj vis didesnių arba išlaikyti tokio pat dydžio ir formos, kad księżniczek lėtai pradžios išgaruoti. Disney princesė simbolį, artimiausio atstovaujančių vidutiniškai arba įprastą kūno dydį yra nano iš Lilo ir Dygsnis, tačiau ji nėra klasifikuoti kaip princesė. Nes nano nebuvo princesλ ir niekada tikrai buvo emuliuojama jaunų merginų kaip kitų księżniczek, ji niekada tapo, kad populiarus ir todėl norą būti kaip ji niekada nebuvo didelis kaprizas. Ką daryti, jei vienas iš į księżniczek buvo antsvorį? Būtų kad galima vertinti kaip atstovaujančių nesveiko gyvenimo būdo ir nesveiko kūno atvaizdą moterų? Kodėl turi visi jie būti plonas ir nerealu ieškote?

Kadangi Barbie Doll buvo taip plačiai populiarus, tai buvo tik laiko klausimas, kad Barbie stiliaus ir formos būtų morph į kitų populiarių moterų, ir Disney księżniczek per paėmė Barbie’s figūrą. Barbė buvo originalus aukštas, plonas mados lėlės ir tada kitų panašių lėlės buvo išsivysčiusių kapitono, Ariel, Cinderella, Belle, Jasmine, Aurora, Snow White, Pocahontas, Mulan ir daugelis kitų. Šios lėlės populiarumas apima pasaulyje. Du Barbie dolls perkamos kas antras. Kad lėlės įtaka yra neabejotina. Ji tik turi prasmę, kad Disney galia ir galios Barbie susijungtų sukurti pinigų priėmimo, mažai mergaitė įtakos imperijos.

Šią diskusiją mus veda prie kito akivaizdus klausimas; Kas yra bendro dydžio, tai moteris Amerikoje? Yra daug skirtingų nuomonių, tačiau labiausiai atėjo į išvadą, kad vidutinis Amerikos moteris yra 5 pėdų 4 cm ūgio, maždaug 140 svarų ir nešioja dydį 14. Mes visi žinome iš apsipirkti už drabužiai, kad yra ne vienas nustatyti standartinis matavimo, kai jis ateina į drabužius, kad sunku tiksliai nustatyti, koks dydį 14. Bet manau, kad mes gali visi vaizdą mūsų galvoje moters, kurie yra 5 pėdų 4 colių aukščio ir sveria 140 svarų-net, jūs tikriausiai viena. Vidutinis moters popiersie yra tarp 36 colių ir 37 colių, kuris yra puodelio b ir vidutinis juosmens yra tarp 30 colių ir 34 colių, su klubų, kad priemonė 40 colių iki 42 colių. Deja, mūsų jaunimo yra žaisti su Barbie dolls ne pritaikyti šiuos matavimus. Jei jūsų dukra Disney princesė lėlės yra Barbie formos buvo priimti dėl žmogaus proporcijas, ji būtų 7’2 “ir 101 svarų ir dydis 4. Jos popiersie būtų 39 colių, kuris būtų puodelio FF, savo juosmens būtų 19 colių, kuris tik būna, kad kaip savo galvą ir savo šlaunytės būtų 33 cm. Šių matavimų nėra pasiekiami žmonių. Siekiant turėti tokias pačias proporcijas kaip princesė Arielis lėlės vidutinis Amerikos moteris turi būti 24 colių aukštesnė, 6 colių mažesnių toje juosmens, 5 colių bustier ir turėti kaklo 3 colių ilgesnis.

Kad princesė lėlės turėti savo faktinę kūno, visi jos organų nebūtų net tinka viduje jos! Ji turėtų tik pusę a kepenys ir keletą colių žarnos. Tai susiję, kad žmonėms turi kelis pėdų žarnos, taip, kad jos gali tinkamai virškinti, ką jie valgo. Tik keletą colių žarnos, Princess Jasmine būtų dėl tualetą daug su lėtinis viduriavimas ir bendrą nepakankamą mitybą. Ji taip pat nebūtų galimybę remti savo galvą dėl į kaklo vidutinis žmogaus dvigubai ir ji turės eiti arba nuskaityti Četrrāpus, nes savo didelės krūtinės gali sukelti jos patenka pirmyn ir jos mažas jaustis nebūtų galėtų paremti jos.

Populiarus žaislai, pvz., Disney, Mattel ir kiti gamintojai turi priemones, kuriomis pritarti sveiką gyvenimo būdą ir gera savigarbą mūsų jaunimo. Tačiau vietoj to, jie prisidėti prie pirmo žvilgsnio kūno vaizdą jaunų merginų, ir atrodo ignoruoti galimo žalos, ji gali sukelti. Yra atsakymas, kad daugiau tiksliai proporcingas princesė lėlės ir Barbies? Atstovauti visų dydžių, formų, spalvas ir etninių grupių per šių labai įtakingų plastiko imitacijas, mums yra išeitis? Ar yra kada nors ketina būti sektinu pavyzdžiu, kad atitinka visi lūkesčių arba visa grindžiamas atskirų? Konkrečių tirpalas nėra aiškus, bet kas yra aišku, kad yra neįtikėtinai fondo ką nors pakeisti atstovaujamos jaunų merginų, todėl kas bus pirmasis nerealu ir neįmanoma kūno vaizdą? Ir ar parduoti?

Šis straipsnis yra uprzejmości, viskas księżniczek, jūsų vieno langelio visų dalykų princesė už savo mergaitę amžiaus 2–10 įskaitant , žaislai, suknelė drabužius ir >

Rašyti komentarą