Yra energijos barai taip gerai, kaip jie atrodo?

parašė , 2012-02-20 14:29

Yra energijos barai taip gerai, kaip jie atrodo?

Energijos barai atrodo atsakymas į mūsų maisto malda: greitai sveiką pavalgyti, kad suteikia mums Seksualumas ir padeda mums padaryti per užimtas dieną. Kas daugiau gali paprašyti užimtas asmuo? Būtų puiku, jei visi energijos barai tinka šis aprašymas, tačiau daugelis iš jų nėra. Energijos barai yra tik taip gerai, kaip jų sudedamųjų dalių, todėl labai svarbu patikrinti etiketės nugarėlė prieš jus pirkti.

Žmonės pirkti energijos barai dėl įvairių priežasčių, bet dažniausiai juos galima suskirstyti į tris pagrindines grupes: energijos barai miltų pakeitimus, energijos barai sveiką užkandžių ir energijos barai kuro metu treniruotės. Paskutinių dviejų kategorijų tikriausiai yra labiausiai populiarus dviejų
Jei jūs ieškote energijos barų sveiką pavalgyti, jūs norite įsitikinti, kad cukraus kiekis yra labai mažas. Pageidautina, norite eiti su pasirinkimų, tik kaip saldinimui šaltinį naudoti natūralaus cukraus (ne rafinuotas). Ingredientai kaip razinų ir datos yra puikus natūralių saldiklių, kuriuos turi Nr rafinuoto cukraus. Jei pasirinksite pasirinktį su didelį cukraus, jūsų kūno konvertuoti jį į riebalų.

Tiems, kurie ieško energijos barai kuro metu treniruotės, cukraus kiekis gali būti didesnis. Vis dar norite vienas su daug rafinuoto cukraus, bet tai gerai, kad kai kurios cukraus, nes jus per savo treniruotės vyksta įstaiga gali naudoti. Šis pareiškimas taikomas tik tiems, kurie daro rimtą restruktūrizavimo. Jei atlikdami šviesos veikla, tik savo kūno turės naudoti cukraus ir jis bus kreiptis į riebalų. Žinoti, ką norite naudoti savo energijos barų ir tada padaryti pasirinkimą pagal šiuos konkrečius poreikius.

Kaip pasirinkti energijos barai, kad tikrai darbo

Kai kurie energijos barai yra nieko daugiau, nei wielbili saldainiai, tačiau kiti yra labai į tai suteikia labai reikalingą impulsą. Raktas į žinant, kurių energijos barai tikrai darbo yra pažvelgti į jų ingredientai. Jei tai yra daug cukraus ir dirbtinis ingredientų, jis neturės naudos jūsų kūno. Ji bus tik Jums pavargę ir nesveiki.

Geriausias energijos barai, kad tikrai darbo yra tas, kad atkreipti jų sudedamųjų dalių iš gamtinių šaltinių. Mūsų įstaigos geriausiai elgtis su natūralių komponentų, nes jie žino, kaip virškinti ir juos naudoti. Dirbtinis ingredientai yra užsienio institucijai ir nėra taip pat naudinga. Dalykų, pavyzdžiui, visą grūdai, sveikų riebalų ir saldiklius vaisių yra ingredientų, turėtų turėti savo energijos barai rūšys. Mūsų įstaigos bus dėkingi šiuos ingredientus ir jūs pastebėsite, kad jūsų energijos lygio skirtumas.

Jei jums reikia energijos barai, kurie padės jums padaryti per paskutinę dalį savo dieną, vadovaukitės šiomis rekomendacijomis paiešką. Iš viso kalorijų turinys turėtų būti maždaug 250 arba mažesnis. (Jei esate aktyvus asmuo arba sportininkai, savo energijos strypai iš viso kalorijų turinį gali būti šiek tiek didesnės.) Jūs norite būti aukšto baltymų ir ląstelienos (kuo didesnis, tuo geriau) ir žema dėl cukraus. Energijos barai, kuriuose yra daug cukraus bus suteikti jums laikiną postūmį, tačiau būk atsargus. Jie bus galiausiai jums pavargęs. Energijos barai su daug ląstelienos, baltymų ir angliavandenių kiekis vidutinio suma jums tipo energijos, kuri trunka ir naudos jūsų kūno.

Ne teisėjas energijos barai, pagrįsta tvirtinimais, jos pateikti etiketėje. Jei tai padarysite, bus atrodo, kad visi energijos barai yra didelis. Bendrovės nori įsigyti savo produktus, kad jie bus pasakyti, ką jie turi etiketėje, bet skiriasi etiketės nugarėlė. Jie gali tik sąrašą, kas iš tikrųjų su produktu, todėl jie negali naudoti bet rinkodaros taktika įtikinti jums.

Daugiau informacijos apsilankykite dėl mitybos barai

Baltymų barai

Energijos barai

Rašyti komentarą