ZEN: Daugiau nei tik kaprizas mityba

parašė , 2012-01-21 09:09

Tu myli mitybos ir prarasti svorio? Jei taip, tada jums reikia eiti, nulis pastangų mitybos (ZEN) programa, nes ji susilieja jums patinka dviejų dalykų: valgyti ir ieškote gero. Neleidžia jos pavadinimą, kad jūs manote, kad tai tik dar vienas juokai. ZEN skiriasi, nes yra remiama medicinos mokslinių tyrimų. Iš to išplaukia, kad taisyklė balansas; jo maitinimas yra sudaryti iš sveikų riebalų, angliavandenių ir baltymų. Yra keletas kitų klaidingas apie šį kaprizas mityba.

ZEN dalyviai ne kentėti beskonis maitinimas. Su pašaru kūrybingai yra suprojektuoti, padaryti ją draugiška suaugusiems ir vaikams. Sveikų riebalų, angliavandenių ir baltymų yra well-distributed į trijų pagrindinių valgiai, užkandžiai ir desertai. Pusryčiai patiekalų pavyzdžiai burrito, blynus, krepo ir jogurtas
Pietūs valgiai yra chicken burger, krevečių, tunų wrap ir salotos. Vakarienė valgiai yra filet mignon, troškinti Turkija, saldžiosios bulvės ir lašišos. Užkandžiai pavyzdžiai yra įvairių vaisių derinių, pita ir smuko. Desertai įtraukti pyragai, cupcakes ir Sernik.

Tai netiesa, kad ZEN programa yra kenksmingas institucijai. Maistas įrodė, kad ne tik pagalbos svorio netekimas; jie taip pat sustiprinti smegenų dėmesio, mažesnis cholesterolio ir kontrolės kraujyje. Be to, nėra kenksmingų ZEN maitinimas, nes dalyviai interviu ir pirmą kartą išbandyti. Yra imtasi alergijos ir individualų maitinimas yra pagaminti.

Taip pat netiesa, kad ZEN maitinimas yra daug laiko. Dalyviai neturi atliekų laiko virimo, nes aptariamas maitinimas yra paruoštos valgyti pristatyta. Maisto yra įteikiamas specialios izoliuotas talpyklas, kurios užtikrina šviežumo. Konteineriai gali būti reheated saugiai, ir yra aplinkai. Iš tiesų, dalyviai skatinami sugrąžinti tuos per kitą maisto tiekimo paslaugų Los Andželas.

ZEN maisto produktų pristatymo paslaugos Los Andželas nėra sunku gauti. Tiems, kurie nori pabandyti programa tiesiog reikia užpildyti formą internete, mokėjimo ir maistas bus pristatyti per kelias dienas.

Galiausiai, ZEN gourmet maisto produktų pristatymo Los Andželas nėra, sunkieji į kišenę, kaip žmonės galvoja. Vienas visada įdėti sveikatai ir gerovei pirmiau finansinių rūpesčių. Be to, programa yra tik brangus, jei ne padaryti po jos reikalavimus. Minimalus užsakymas yra ZEN valgiai per savaitę, ir dalyviai turi grąžinti pakuotės ar sumokėti baudą, dvidešimt penkių dolerių.

Rašyti komentarą