Vestuvių filmo montavimo pagrindai

parašė , 2017-06-20 08:46

Vestuvės – tik kartą gyvenime su tuo pačiu žmogumi vykstanti jungtuvių šventė, todėl fiksuoti akimirkas svarbu. Vestuvių fotografavimas, vestuvių filmavimas – tai įprastos paslaugos, kurių paprastai nori kiekvieni jaunieji savo vestuvėms. Jeigu jūs esate operatorius, nutaręs prisidurti prie algos ir keliauti į vestuves ten filmuoti, o vėliau montuoti vestuvių filmų, jums pravers šie patarimai.

Aptarkite, ko nori jaunieji

Filmuojame vestuvesVisada geriausia prieš imantis užsakymo, aptarti su užsakovu visas galimas smulkmenas. Sužinokite, kodėl jie jus pasirinko, nes tai labai svarbu. Ar jus jiems rekomendavo kažkas, ar jie matė jūsų video darbus, jiems kažkas labai patiko ir dėl to jus pasamdė, ar jiems tiesiog patiko kaina, ar kas kita. Tai parodys, kuria kryptimi toliau kalbėti. Aptarkite, kaip jie įsivaizduoja vestuvių filmą, paaiškinkite jiems, kad vestuvių filmavimas gali būti labai skirtingas ir viskas priklauso nuo pirminės vizijos. Sužinokite, kokius vestuvinius filmus jie mėgsta, o kokie jiems atrodo baisūs. Turėsite gaires, kaip galima daryti, ko geriau jokiu būdu nekartoti. Gali būti, kad jūsų užsakovai bus nešnekūs ir jums bus sunku sužinoti, ko jie nori, gal jie sakys „tiesiog pafilmuoti“. Tai nereiškia, kad jūs jau laisvi, ir galite daryti ką norite. Tai reiškia, kad tik jie nepagalvojo dar apie tai. Tad turite pagalvoti jūs ir klausinėti kiekvienos smulkmenos – kiek laiko skirti jauniesiems filme, kiek svečiams, kurie svečiai svarbiausi, ar filmuoti šokius, ir t. t. Galų gale, net jeigu jums ir nepatiks jų pasirinkimai, jūs visada turėsite apsidraudimą – jie taip patys norėjo.

Turėkite labai daug medžiagos

Dar geresnis apsidraudimas bus, jeigu jūs vis tiek standartiškai nufilmuosite tuos dalykus, kurie įprasti vestuvių filmams, net jeigu užsakovai ir pareiškė, kad jie tokių dalykų, elementų nenori. Jūs vis tiek tuomet tvirtai žinosite, kad padarėte daugiau negu reikia – turite net ir „atsarginę“ medžiagą.

Naudokite tinkamą programinę įrangą

Filmo montavimui reikėtų naudoti profesionalią įrangą. Tai gali būti Premiere programa, Adobe After Effects ar Windows Movie Maker (pati paprasčiausia). Naudokite ją legalią, nes taip jūs gerbsite kitų žmonių darbą. Naudokite jjaunųjų mėgstamą muziką filmo takeliui, tad ją iš pradžių sužinokite. Iš pradžių pateikite po 5 minutes skirtingų versijų – iki galo filmo nesudėkite. Padarykite keletą trumpų pavyzdžių, kad jie išsirinktų, kokio stiliaus filmo norėtų. Padarykite ir trumpąjį filmuką internetui, kur sudėtumėte visus efektingiausius kadrus.

Rašyti komentarą