Medinių langų priežiūra: kaip genialumas slypi paprastume

parašė , 2017-07-10 15:34

Jūsų namus puošia mediniai langai? Sveikiname, tai geriausias pasirinkimas jeigu norite ilgaamžių, estetiškai patrauklių bei tvirtų langų. Tiesa, mediniai langai, kaip ir aliuminiai bei plastikiniai, taip pat nori šiek tiek priežiūros. Skirdami savo laiko galite būti tikras, kad langai tinkamai atliks jiems paskirtą funkciją. Svarbiausia susipažinti su langų valymo ypatumais, kad jie kuo ilgiau Jums tarnautų.

Mediniai langai nėra lepūs. Daugelis nustemba, kad jiems reikia kur kas mažiau priežiūros nei kad plastikiniams langams. Visgi, jeigu skirsite šiek tiek laiko – jie kur kas ilgiau džiugins Jūsų akis ir tuo pačiu trauks dėmesį.

Mediniai langai1.Pirmiausia rekomenduojame nepamiršti, kad net ir tokiu atveju, kai langai yra padengti specialia medžiaga nuo drėgmės – reikia rūpintis, kad jie neperšlaptų. Tai reiškia, kad valymui nerekomenduojame naudoti labai drėgnų šluosčių. Geriausia yra vos vos drėgnos. Tokiu atveju pavyks pašalinti nešvarumus ir tikrai nesugadinsite paviršiaus.

2.Jeigu Jūsų langų rėmai yra baltos spalvos – tokiu atveju rekomenduojame naudoti sodą. Tai yra puiki priemonė, kuri sėkmingai pašalina net ir pačius didžiausius nešvarumus. Sodą paprasčiausiai sumaišykite su vandeniu ir gauta košele valykite sudėtingas dėmes.

3.Taip pat valymui galima naudoti actą, kuris irgi sėkmingai pašalina net ir labai įsisenėjusias dėmes. Actas taip pat labai puiki priemonė, kuri gali padėti nublizginti stiklą. Paprasčiausiai actą sumaišykite su vandeniu ir gautu tirpalu valykite stiklą. Vėliau viską pervalykite su laikraščiais, kad neliktų jokių dėmių.

4.Muilas taip pat puikiai tinka medinių langų valymui. Kaip jau minėjome – svarbiausia, kad nebūtų per daug drėgna.

5.Kartą per du metus visai naudinga perdažyti langų rėmus. Tai nėra būtina, tačiau taip juos papildomai apsaugosite, tad jie tuo pačiu ie kur kas ilgiau Jums tarnaus.

Svarbiausia, žinoma, įsigyti kokybiškus langus. Tokiu atveju jie atrodys gražiai ir tuo pačiu sėkmingai bei ilgai Jums tarnaus.

Mediniai langai www.gamalangai.lt yra puikus pasirinkimas tiems, kurie rūpinasi savo namais.

Rašyti komentarą