Valgyti tinkamai, sumažinkite savo cholesterolis

parašė , 2011-10-19 09:05

Nutukimas yra tikrai yra problema ne tik Amerikoje, bet ir daugelyje kitų pasaulio šalių. Amžiaus, nutukę asmenys turi tapti daug jaunesnis. Yra daug nutukusių vaikų šiandien, todėl dabartinės kartos dabar tampa žinoma kaip “plius dydis kartos. 38 % suaugusiųjų nuo 15 metų ir pirmiau yra per savo įprastą svorio reikalavimas. Taigi, nėra panašaus 2 milijardai žmonių, kurie linkę plėtoti arterijų ligų, susijusių

su aukštą cholesterolio jų sistemoje. Tik šis skaičius nuolat auga kaip laiko eiti. Tarp daugelio priežasčių yra tai, kad restoranų ypač greitai maisto grandinės tarnauti maisto produktų su pernelyg didelių kalorijų. Yra išdėstyta sodos ir išdėstyta French-fried bulvių. Be to, humungous mėsainiai ir pica. Tiesiog Įsivaizduokite kiek yra turinio su šiuose maisto produktuose kalorijų
Mūsų arterijas lėtai gauti zatkana šių nepageidaujamų riebalų ir cholesterolio, kad mūsų įstaigos tikrai nereikia ir negalima naudoti.

Medicinos ir sveikatos verslo kentėjo su problemomis dėl aukštas cholesterolio komplikacijų kaip širdies ligų, hipertenzijos, diabeto ir nutukimo problemų. Iš tiesų, kenčia nuo hipertenzijos asmenų skaičius yra auganti ir amžiaus lygis vis jaunesni ir jaunesnis. Jei jis yra paliko negydytų, daugiau žmonių gali mirti šios ligos net iki jie pasiekia 50 metų.

Todėl Jūs klausiate, kaip padaryti mes mažinti mūsų cholesterolio? Šio tirpalo yra gana paprasta: sujungti fizinės įprastinei su teisingą mitybą, tokiu būdu, jūs tikrai turite gebėjimą valdyti jūsų koronarinių sveikatos. Vienas negali pasiekti labai sveikatos su tik mitybos planas vien, arba tiesiog naudotis atskirai. Kiekvienas turėjo dirbti kartu. Arba kitur, jis tiesiog bus iššūkis jums pasiekti geros sveikatos.

Turėkite omenyje, kad be tinkamas dietą, neatsižvelgiant į tai, kaip intensyviai savo fizinės naudotis kasdienybe yra, jis liks beprasmiška. Tai bus tik sukelti jums nuovargis ir skauda raumenis nes neturite tinkamų maistinių medžiagų sistemą suma. Šios fizinės veiklos reikia turėti pakankamai galios ir energijos išlaikyti savo fizinės naudotis kasdienybe, fitneso centras. Be to, tegul jis žinoti, kad pernelyg didelių fizinius pratimus gali taip pat būti širdies priepuolis, nes nes jūsų širdis gali būti pernelyg įtempti taip pat. Taigi atsargūs ne persistengti jūsų darbą iš. Tinkama mityba planas rodo, tinkamą maistą ir teisingą sumą, kad jūsų kūno reikia. Tai nereiškia bado.

Kad būtų galima užkirsti kelią hipertenzija, jums reikia atlikite šiuos veiksmus:

Pakeisti jūsų naftos

Tai reiškia, jums reikia padaryti pereiti į sveikesnes kepimo ir kepimo aliejaus. Kaip ir automobilių, kad reguliariai reikia pakeisti naftos, mūsų sistemos taip pat reikalauja didelis naftos geriau sveikatai. Kai virimo, aliejaus, turi mažai sočiųjų riebalų, pavyzdžiui, alyvuogių aliejaus, canola naftos, saulėgrąžų aliejumi ar Kokosų aliejus. Išvengti kepti bulvių ir lustai.

Bandykite valgyti mažiau mėsos

Pasirinkite liesos mėsos, kuri gaunama iš žuvų, vištienos ir Turkija. Valgyti raudonos mėsos padidina didesnio kraujo cholesterolio. Nepamirškite pašalinti odos nors cholesterolis koncentrato balta mėsa gali būti atrado ant odos. Iki valgyti vištienos arba Turkija, nepamirškite pašalinti jų oda pirmą kartą.

Valgyti daug daržovių ir vaisių

Daržovių beveik visada yra sveikas pasirinkimas. Daug daugiau nei kada nors, mes reikalauti pagerinti mūsų vartojimas ir daržovių ir vaisių galėtų likti nuošalyje nuo ligų. Daržovių tik neįtraukite nulio cholesterolio, bet jie taip pat puikus šaltinis, skaidulų, kad mūsų virškinimo pagalbos. Jūs garo jūsų daržovių taip pat, siekiant užtikrinti maistinių medžiagų. Jums gali turėti mišinių laikas nuo laiko, tik nepamirškite įtraukti šviežių vaisių ir daržovių.

Mažiau valgyti

Sumažinti savo maistą paprasčiausiai todėl, kad taip pat rodo, jūs esate mažėja ir cholesterolio esate atsižvelgiant. Žmonių, kurie sėkmingai barstančių svorio prasideda palaipsniui sumažinti savo maistą. Sveikatos specialistų galiu patvirtinti, kad tai, kad pažaboti šlapiajam apetitas sveiką praktiką. Ką daryti, kai esate alkanas? Pasirinkite rudieji ryžiai vietoje, reguliariai baltos vienas. Valgymas duona taip pat padeda, nes ji turi mažiau kalorijų.

Su tinkamai įgyvendinti ir drausmės, barstančių svorį ir išlaikyti sveiką gyvenimo būdą galima lengvai.

Sužinokite daugiau apie cholesterolio diagramos, sėkmingai valdyti savo cholesterolio.

Rašyti komentarą