Nėščioms moterims, valgyti sveiką išvengti gimimo defektai

parašė , 2011-10-19 09:57

Kiekvienas sutiks, kad sveiką mitybą gali būti geros sveikatos. Nėštumo, ne tik tai padλs siekiant optimaliai sveikatingumo, ji taip pat galite neleisti tam tikromis sąlygomis kaip gimimo defektai. Kai vienas pamini valgyti sveiką, tai reiškia, kad jūs turite valgyti dešinėje ir pasirinkite tipo maisto, kad jūs nuryti, kuriuose išvengti alkoholio ir tam tikrus vaistus. Kai kurie nėščios moterys turi susiklosčiusias sąlygas ir jie yra pateikti su vaistus, kurie gali turėti įtakos jų nėštumo. Pavyzdžiui, moterų su PTSD pateikiami antidepresantai, nors kai kurie iš jų nėra geriau reaguoja į medikamento. Tačiau, yra viltis šių PTSD sergantiems neatsako į antidepresantai.
Kas turėtų nėščioms moterims išvengti

Yra keletas dalykų, kad nėščioms moterims turėtų vengti arba riba, kad nėštumo, sveikų, kiek įmanoma.

• Alkoholio

Nėščios moterys turėtų išvengti alkoholio nėštumo metu, nes ji buvo susijusi su tam tikros sąlygos pvz., gimimo defektus, priešlaikinis, protinį atsilikimą ir gimę su mažas gimimo svoris.

• Kofeino

Kofeino kerta placentą, todėl jis gali turėti tiesioginį poveikį jūsų kūdikiui. Kadangi jis yra stimuliuojanti, ji yra gebėjimas išlaikyti jums ir jūsų kūdikiui miega. Kai kurie tyrimai parodė padidėjusios rizikos abortą ir miscarriages nėščios moterys, nurijimas kofeino, didelės sumos. Daugelyje tyrimų gyvūnų įrodyti, kad ji gali sukelti gimimo defektus bet ten buvo jokių įtikinamų pranešimų žmonėms. Kofeino yra nustatyta ne tik kavos, bet ir kitų dalykų taip pat pvz., arbatos, sodos, šokoladas ir kiti OTC vaistus.

• Sacharino

Sacharino yra Dirbtinis saldiklis, susietas su daug neigiamų poveikių. Jis naudojamas saldinimui produktų pvz., gėrimų, saldainiai, sausainiai ir dantų pasta. Sacharino galite kirsti placental kliūties ir gali likti vaisiaus audiniuose.

• Minkštieji sūriai ir nepasterizuoto pieno

Minkštieji sūriai ir nepasterizuoto pieno gali turėti vadinamas Listeria bakterijų. Šios bakterijos gali patekti į placentą ir užkrėsti jūsų kūdikiui ir kad sukelti infekciją arba kraujo apsinuodijimo.

• Tam tikrų medikamentų

Vaistai yra reguliuojamos, kad nėščių moterų ir jų gydytojai Žinokite, jei jie yra tinkama jų būklė. Nėštumo kategorijos padaryta priežiūros institucija, mums FDA, tarnauti kaip vadovas. Tai yra dėl į vaistus, kaip antidepresantai, turintys įtakos auginimo foetus. Pavyzdžiui Zoloft apsigimimus paskatinusios jausmą susirūpinimą iš nėščių moterų ir jų gydytojai.

Rašyti komentarą