Užgriozdintas kambariukas atgimė butu

parašė , 2018-09-10 07:13

Dubingių salonasApsižvalgius interjero sprendimų ir baldų salone Dubingiai.lt, gali suprasti, kad čia tikrai yra puikių, gražių ir visokeriopai namus pagražinti ir pagerinti galinčių sprendimų. Tačiau tai galioja tik tada, kuomet žinai: namai paruošti naujiems baldams ir daiktams, ir jokios senienos kelio nebepastoja. Štai Eglės dalia ne pati linksmiausia – ji įsikraustė į uošvės namus (laikinai), ir norėdama juos pasitvarkyti, turi nugalėti daug…

Dovanotų baldų palaima ir našta

Nors name ir niekas negyvena, ir jo restauravimas būtų iš tiesų labai geras sprendimas, visos problemos atsiranda tuomet, kada imama galvoti, kaip namus sutvarkyti, ir kurgi dėti visą sukauptą turtą. „Uošvė gyveno ne itin turtingai. Jeigu kas nors kur nors atiduodavo kokius nors indus – imdavo juos, nieko negalvodama. Tai atrodė pats geriausias pasirinkimas. Labai džiaugdavosi, jeigu kas atiduodavo kokią spintą ar lovą. Tada pasidėdavo ten, kur jau ir taip niekas netelpa. Tai buvo toks psichologinis momentas, padiktuotas iki tol išgyvento nepritekliaus. Reikėjo viską imti, saugoti, nes paskui nežinia, kada turėsi… O dovanotus gerus daiktus paskui juk ir išmesti tarsi negali. Todėl dabar yra kaip koks baldų sandėlis tie namai“, – pasakoja ji.

Pačios blogiausios spintos buvo išneštos

Eglė sako, puikiai suprantanti, kodėl žmonės tuos baldus atiduodavo, net jeigu šie būdavo dar visai geri. „Pavyzdžiui, spintos. Tarsi sekcijos, nesuprasi, ar rūbams susidėt, ar daiktams, bet šiaip labai problematiškos. Maždaug metro aštuoniasdešimt, taigi, neišnaudota vertikalioji erdvė. Pačios spintos – apatinė dalis platesnė, bet ten nepatogu prie pat žemės grūsti rūbus. Viršutinė dalis itin siaura – tik paveikslėliams su rėmeliais susidėti. Na tai kur gi tokį lobį dėti? Tikrai labai nepatogu. Stovi, užima vietą, nieko gero iš jos. Ir tokios net kelios, ne viena. Iš viso keturios. Buvo sunku įtikinti gimines atsisakyti šių baldų“, – pasakoja Eglė

Milžiniška nepraktiška lova

Dar vienas kelią pastojantis sprendimas – milžiniška lova, kuri ne tik čiužiniu per plačiu, bet ir dar milžiniškais praplėtimais į visas puses. Papildomai išnaudojami dar 2 kvadratiniai metrai.

Vietoje to – nauji funkcionalūs sprendimai

Kas sukuria interjero stilių, tas supranta, kad pirmiausia viskas ištuštinama, tada ieškoma, kaip ką sudėti. Svarbu rinktis gerą interjero saloną, baldų parduotuvę. Ir taip pat – mokėti suderinti dalykus, kad jie derėtų savo spalva ir paskirtimi, galbūt tekstūra, žaliava.

Rašyti komentarą