Svorio netekimas, padaryti paprastesnę

parašė , 2011-10-10 21:37

Dieta, svorio praradimas, prarasti svorio, sveikatos, mitybos, fitnesas, naudotis

Prarasti svorio yra daug asmenų visame pasaulyje tikslas tačiau nėra paprasta taip išskleidžiamajame svarų kaip priimti pigułka arba tiesiog palinkėti jiems. Deja, prarasti svorio užima nustatymas ir sveika mityba ir plano įsipareigojimą ir net tada ji trunka ilgiau nei mes norėtume išskleidžiamajame tų papildomų svarų. Taigi, ką galite daryti praranda svorį ir išlaikyti savo normalumas? Šie penki patarimai turėtų padėti jums.

Patarimas # 1 sumažinti jūsų lūkesčius, jei jums pradėti vykdyti arba mitybos planas, arba abu, ir girdėjau jums bus prarasti neįtikėtinai sumos svorio nėra laiko ne visi ir tada ji nėra atsitikti tada jūs jaučiasi nuleista ir nebus pačios pasišventimo vykdyti ir dietos nepavyksta Nędznie
Tačiau, jei yra labiau realistiškas prasideda ir suprantame, kad dauguma žmonių praranda 1-2 svarų per savaitę sveiką naudojimosi ir mitybos planas tada jums bus geriau informuoti ir gali tikėtis šių tipų rezultatus į priekį, o ne yra nusivylęs.

Patarimas # 2, Don’t pasakykite visiems jums yra dietos, kai žmonės pirmą kartą pradėti mitybos, jie pasakyti visiems, jie yra dietos ir jų didelę svorio netekimas planus. Tačiau, tai gali dažnai dirbti prieš jus, nes žmonės bus kalbėti ir teisėjas savo svorio netekimas pažangą ir privers jaustis nepatogiai, ypač jei jūs valgyti ką kiti nemanau, kad yra dalis jūsų mitybos planas. Tai bus jums sudėtingas, todėl tiesiog pradėti dietos, informuoja artimų šeimos ir draugų parama ir išlaikyti jūsų dietos sau ir jums nebus išprotėti.

Patarimas # 3 Don’t pašalinti, maisto grupė daug kartų, kai tu šalini visas maisto grupės iš dietos, jūs manote, jei jūs tikrai aukoti per daug ir tiesiog prarasite savo normalumas ir dietos nepavyks. Kita vertus, jei valgyti gerai subalansuota mityba ir leisti sau šiek tiek laiko kelyje jūs prarasti svorio ir išlaikyti savo normalumas taip pat.

Patarimas # 4 namų ūkio paramą, kai paleidžiate dietos, jūs turite įsitikinti, kad visas namų ūkis padės jums jūsų pastangas. Jei jūs ne valgo cukrų dar jūsų sutuoktinis ir toliau ateina namo su slapukus, ledų, ir žagarėliai tada jums bus sunku prie dietos ir nebus manote daug paramos, kuri bus diską jūs išprotėjot. Taigi, įsitikinkite, kad jūsų visą šeimos yra pasirengusi paremti jums ir jei jie pasirenka, valgyti nesveiko tai padaryti ne namuose.

Patarimas # 5 darbo iš svorio užima daug laiko, kurie tikrai gali išbandyti savo normalumas. Tačiau jei jūs apima darbo kasdieninį su dietos tada jums bus matyti daug greičiau svorio netekimas, turi daugiau energijos, geriau miegoti ir tiesiog jaustis geriau apie save. Tai padės jums išlaikyti savo normalumas ir likti ištikimi savo svorio metimo planas.

Kai atlikite šiuos penki patarimų, bus galima laikyti savo normalumas būdami ant dietos ir naudotis planas geriau nei jei jums suteikti jai pabandyti visus dėl savo.

Skaityti apie patarimus slidinėjimo ir slidinėjimo atostogas, slidinėjimo kelionės planavimo svetainėje.

Rašyti komentarą