Skaitymo mitybos etiketės: Patarimai žmonėms su diabetu

parašė , 2011-10-10 21:38

Įsisavinimas mitybos etikečių

Mitybos etiketės yra viena priemonė asmuo su diabetu, arba kai vienas bando išvengti 2 tipo diabetas pasireiškimo, galite naudoti, kad sveiko maisto pasirinkimą. Siekiant daugiau pusiausvyros į diabetinė maitinimas, paruošti namuose ar kaip jums pirkti savo pristatyti paruoštų valgiai ir užkandžiai, gali gauti daug padėti iš maisto mitybos etiketes ant dauguma pakuotės.

Skaityti mitybos etiketes, kaip pirkti ir atkreipti dėmesį į maisto, dydis ir įdaryti vienoje talpykloje. Lyginti panašių produktų iš viso kalorijų ir pasirinkite mažiausią kalorijų elementai. Leiskite mums pamėginti ją padalyti ir naudojant daugiau maisto mitybos etiketės, lengvai suprantama ir nuolatinis dalis mūsų pirkinių patirtį.
Mitybos faktai:

Porcijai dydis maisto vieną dirbančių arba viena dalis. Svarbu Atminkite, kad visa informacija ant maisto etikečių vieną įteikimo. Asmuo valgo dalis negali būti toks pat, kaip porcijai, išvardytų etiketėje. Jei ne, jums reikia atitinkamai koreguoti numerius (aukštyn ar žemyn) į jas labiau.

Štai keletas patarimų, kurie padės jums vizualizuoti tarnauja Vyriausybei rekomendavo / dalis dydžių:

• 3 oz mėsos arba paukštienos = denio korteles • 3 oz žuvų = čekių • 1 oz sūrio = 4 rietuvės kubeliai arba 2 skiltelės • 1/2 puodelio tešlos arba daržovių = ½ Beisbolas • ¼ puodelį džiovintų vaisių = golfo kamuolys • 1 šaukštelis sviesto arba Margarinas = jūsų nykščio • Patarimas 2 šaukštai majonezas, naftos ar kritimo = Ping-Pong rutulio

Įdaryti skaičius yra išvardyti šalia įdaryti vienoje talpykloje maisto etiketėje. Dauguma maisto paketuose yra daugiau nei vienas įteikimo.

Kalorijas yra priemonė kiek energijos maisto suteikia asmuo. Maisto etiketės rodo skaičius iš viso kalorijų ir kiek daug kalorijų yra iš riebalų vieną įteikimo.

Štai kai kurie mitybos gairėse atkreipti dėmesį į:

Bendras riebalų – vienas riebalų tarnauja yra apie 5 gramų (g). Daugumai žmonių reikia apie 50-65 gramų (g) riebalų per dieną. 1 Šaukštelis sviesto ar aliejaus yra apie 5 gramų (g) riebalų. Riboti sočiųjų riebalų, mažiau kaip 7 % savo bendras dienos kalorijų. Pašalinti ir būtų sumažintas maisto produktų su Trans riebalų iš dietos, tyrimai parodė, kad Trans riebalų gali padidinti MTL (skurde ar blogas cholesterolio), kuri yra asocijuota su širdies liga.Kai kurie maisto produktai, kurių Trans riebalų pavyzdžiai apima daržovių shortenings (kiaulinių taukų), klijuoti margarinas, komerciškai keptos maisto produktų, tokių kaip pyragus, donuts, slapukus ir giliai kepti maisto ir užkandžiai.

Cholesterolis – žemas cholesterolio maistas turi 20 miligramais (mg) arba mažesnis cholesterolio vienai porcijai. Bandykite valgyti mažiau nei 300 mg cholesterolio kiekvieną dieną. Mažiau kaip 200 mg rekomenduojama žmonėms su diabetu arba didelis cholesterolio kiekis. “Ketvirčio svaras” hamburger yra apie 70 mg cholesterolio.

Pluošto – pasirinkti maisto produktų, kad turite 3 ar daugiau pluošto vienai porcijai gramų (g). Daugumai žmonių reikia apie 25-35 g pluošto kiekvieną dieną.

Natrio – pasirinkti maisto produktų, kurie turi mažiau kaip 400 mg (mg) natrio vienai porcijai. Daugumai žmonių reikia 2400 mg ar mažiau natrio kiekvieną dieną. 1 Šaukštelis druskos turi 2300 mg natrio.

Iš viso diabetas angliavandenių – apima su maistu pluošto, cukraus ir cukraus alkoholiai. Angliavandenių įteikimo yra apie 15 gramų (g). Daugumai žmonių reikia apie 300 g angliavandenių kiekvieną dieną. Gauti jūsų angliavandenių iš vaisių, daržovių, sveikais grūdais, ankštinius augalus ir mažo riebumo pieną. Parduotuvėje nusipirko duonos (1 uncijos) yra apie 15 gramų (g) angliavandenių.

Baltymų – dauguma žmonių reikia apie 50-80 gramų (g) baltymų kiekvieną dieną. Bandykite valgyti 2 ar daugiau žuvų įdaryti kiekvieną savaitę (ne kepti). Viena uncija mėsos yra apie 7 gramų (g) baltymų.

Ingredientai yra tai, kad iki maisto. Ingredientai yra išvardyti maisto produktų etiketėse apie jų kiekio maisto iš didžiausių mažiausiai. Pavyzdžiui, jei vanduo yra pirmasis sudedamųjų dalių, nurodytų, nėra daugiau vandens, kad maisto nei kas nors kitas. Šalia ingrediento yra išvardytos yra dalykas, kuris yra maisto kitą didžiausią sumą. Paskutinis sudedamųjų dalių, nurodytų yra tai, kad maiste yra mažiausiai.

Redingas sveikatos pretenzijų etiketėje, pvz., “riebalų nemokamai” arba “sumažintas riebalų” taip pat galite pridėti painiavos aiškinant etiketes. Žinau, kad visi reikalavimai turi atitikti vyriausybės nustatytas maistinių medžiagų kriterijus. Šių reikalavimų galima šalia informacijos, pirmiau pateikti savo galutinius sprendimus.

Tiesa yra, jei atlikite pirmiau minėtų gairių, jums nereikia šiuos teiginius, kad padėtų jums. Tai yra visų pirma prekybos žodžiai jums greitai garso Užkandote apie produktą; ji numato, “trumpas ranka kalbėti”. Mes rekomenduojame visada vyksta etiketės faktus ir tada jums nereikės remtis savo sveikos mitybos pasirinkimus kaip sveiką užkandžiai garso įkandimų žmogaus teisių padėties Kosove ir diabetinė dietos ir miltų planus. Tapti ekspertu skaityti etiketes ir priimant savo sprendimus.

Vaisių rinkoje

Šviežių vaisių ir daržovių yra akivaizdžiausias kategorijų, kur etiketėje dažniausiai nėra. Kartais jei produktas yra iš anksto supakuotų galima rasti etiketę.

Geros naujienos yra tai, kad sunku daryti įvykus nelaimei su šviežių vaisių ir daržovių. Didžiausia praradimas yra suprasti kas rekomenduojama maisto diabetas yra. Kartais valgyti per daug vaisių ir a diabetic svarbu stebėti, šių šviežių produktų cukraus įnašas. Tačiau, kas kitų maisto, perka valgyti iš prekybos centrų, sustabdyti, spoksojimas ne maisto etiketės ir pradėti viršuje.

Kas yra porcijai?

Kiek įdaryti šiame pakete (ir t.t.)?

Palyginkite jį su kitais prekių ženklais ir naudoti pirmiau minėtų gairių ir savo sprendimą. Po kai kurių praktika, tai tampa antra pobūdžio ir tai padaryti automatiškai (Żenująco, at net į kitų žmonių namus!). Todėl naudoti maisto ženklą:

• sužinoti, kiek maisto yra įteikimo (dalis) • sužinoti, kas yra maisto • pasirinkti maisto ir gėrimų, kad geriausiai jūsų diabeto miltų planus

Registruota dietistas taip pat gali padėti jums sužinoti, kaip naudoti diabetas dietos planas žymes, taip pat patvirtinančią diabetas pedagogas. Tiesiog neužmirškite, mitybos maisto produktų etiketėse yra jūsų draugas.

Typefreediabetes siūlo visos eilutės diabetas produktų, įskaitant; papildo diabetas, tvirtos diabetas medicininės įrangos, ir automatinis kraujo spaudimas monitorius ir faktai apie diabetą. Typefreediabetes siūlo kokybės produktų kainomis dėl platus pasirinkimas kokybės pavadinimu ženklo įranga ir reikmenys.

Check out vyrų diabetinė batai ir diabetinė gliukozės matuoklį

Rašyti komentarą