Sveiko svorio mažinimo programas

parašė , 2012-01-19 14:34

Prieš pradedant sveiko svorio mažinimo programas, svarbu atlikti išsamų savarankiškai vertinimą. Tai bus nustatyti pakeitimų, kuriuos reikia atlikti individualų gyvenimo būdą, kad bus sukelti sveiko svorio.

Niekas nenori pasveriama tas pats, kaip jie padarė per savo paauglių metus. Mes negali nustatyti mūsų prarasti tikslas, remiantis kai kurių sławna svorio arba Wybiedzony modelius svorio. Tai bus labai pakenkti mūsų vykdymo veiksmingą svorio metimo planas. Leiskite mums ne pamiršti tai, kad kiekvienas asmuo svoris yra bendras padarinys dietos, genetika ir vykdyti. Derinys yra skirtinga, kiekvienas asmuo ir ką veikia kitos gali neveikti jums. Svorio turėtų būti realus; Jei jūs nustatyti nerealūs tikslai yra pakviesti tikrai gedimas. Prarasti svaro per savaitę per vienerius metus nėra kieta su pastangų ir motyvacija

Išvengti didelės riebalų maisto produktams. Didelės riebalų kiekis maisto produktuose ne tik gauti saugomi kaip riebalus, jie u¾kim¹ti arterijas ir skatinti hipertenzija ir širdies liga. Išvengti bet kurios masės nuostolių sistemos, kad moka jokio dėmesio į riebalų vartoti.

Pradėti valgyti sveikatai vietoj patenkinti jūsų skonis žiedpumpuriai valgyti. Dėmesio pasirinkti visą maisto produktų, kad būtų kuo arčiau savo natūralaus pavidalo, kiek įmanoma, pvz., šviežių vaisių, šviežios daržovės, kruopos ir liesos mėsos. Šių visa foods pateiks savo kūną su vitaminų ir maistinių medžiagų, kurios bus suteikti savo kūno daugiau energijos ir ištvermės. Vengti valgyti tuščias maisto produktams, kuriuose yra didelis cukraus, cukraus pakaitalai, konservantų ar priedų. Šie maisto produktai yra paprastai daug nutritionless kalorijų ir bus sunku prarasti svorio.

Prieš kiekvieną valgį gerti 16 uncijos vandenį prieš valgyti. Tai daryti gali padėti jums prarasti svorio, kaip jums valgyti mažiau, bet vis dar būti visiškai. Tai padeda skatinti jums gauti rekomenduojamas vandens kiekis kasdien ir prarasti svorio.

Vietoj skritulio arba desertas tortas, pasiūlo vaisių bilieto kainą, pavyzdžiui, fondue, vaisių kokteilis, jogurtas parfait, arba tiesiog šviežios gabalas vaisių. Ne tik tai sumažinti kalorijų ir riebalų kiekį jūsų miltų finale, dauguma žmonių rasti vaisių daugiau gaivus kaip saldainių. Galų gale, desertas, mes paprastai valgyti iš balniškumas įpročiai bet kokiu atveju, ne iš bado, tad kodėl “juosmens” kalorijas? Jūs būsite nustebinti tuo, kaip lengvai iš tiesų yra patenkinti jūsų smaguriu.

Sunaudoja daugiausiai savo kalorijų pradžioje per dieną ir visada valgyti pusryčiai. Nevalgytų po 8 pm ir ne tik bus išvengta šias papildomas kalorijas, bet jums bus geriau miegoti.

Autorius yra interneto tyrėjas dėl natūralių svorio. Nutritionist. Spustelėkite skaityti daugiau apie svorio metimo patarimai, fizinis svoris nuostolis teisės gynimo priemonių, namų svorio karštinės.

Rašyti komentarą