Maisto produktų etiketėse yra naudingas svorio netekimas programos

parašė , 2012-01-18 17:07

Tyrimo, atliko 85 maisto ekspertų parodė, kad naudojant didelių dubenys, specialistų įteiktas 31 procentų daugiau soft ice cream nei jie padarė po to, kai jie naudojami mažesni dubenys. Žiauriai tiesą: įsitikinkite, kad turite sumažinti savo patiekalai.

Naudojant indai, kad padėti jums su kontrolės dalis yra dar puikus būdas valdyti kiekį, ką valgyti: naudojant pusryčiai arba salotos registracinio jūsų pagrindinis maistas yra vienas iš būdų padėti jums priimti praktiškus pasirinkimus, nebent jūs turite kitų būdų, kaip valdyti porcijomis. Sectioned numerius ar plokštės su įvairūs spalvų gali būti naudinga, taip pat.
Mažesnių dubenys javų, ledų ar kitas maisto produktų gali padėti jums wizualizację atitinkamas dalis. Stiklo arba puodelis matmenys gali padėti jums tvarkyti jums gerti, tai reiškia, jums nereikia over-indulge šių słodszego traktuoja saldintas skysčių kiekis.

Ką apie etiketės-redingas? Skaitymo etiketės gali būti nelengvas ir sukuriama bauginanti daugeliui žmonių. Vis dėlto ji neturi būti, jums nereikia būti ekspertų etiketės skaitytojas gauti naudos iš anksto supakuotų produktų, ieško tam tikra bendroji informacija etiketėse.

Pavyzdžiui, jūs turėtumėte žinoti, kiek “įdaryti” pakuotėje esančio. Jei pakuotės turinys 8 g riebalų vienai porcijai, ir yra 2,5 įdaryti vienoje talpykloje, tada tarnauja dydžio tampa svarbi matavimo! Reikėtų dauginti 2.5 8 rasti riebalų g visas paketas. Tai stebina 20 gramų riebalų, jei valgyti visą paketą! Prieš pradėdami wolf žemyn visą paketą, pašalinti ketinate valgyti ir uždaromas išvengti overeating dalis. Kai kurios bendrąsias gaires etikete svarstymui padės jums naudojant šį vertingą išteklių dėl iš anksto supakuotų maisto produktų. Jums nereikia būti Zapamiętały apie ženklą redingas kai valdymo dalis, bet naudinga perskaityti, kai priimant sprendimus apie maisto produktus, kad etiketės yra sveikiausią jums. You make daugiau pagrįstai pasirinkti. Kurį norite sumažinti kai kurie ingredientų tuo pat metu kiti optimizuoti. Pavyzdžiui, sumažinti natrio ir cukrų normą, tuo pat metu didinant skaidulų vartojimas. Ne nuolat kovoja su savo svorio problema, leiskite mums padėti, perskaitykite mūsų naują knygą mes linksmai grąžinti pinigus, jei esate ne laimingas su mūsų produkto, aš žinau, jūs norite prarasti svorio, leiskite mums padėti jums skaityti mūsų knygos dalis kontrolės

Autorius Andrew Edward žymės iš mano nauja knyga svetainėje – greitai info. e-knygų Andrew Edward buvo lyderis verslo pasaulyje per pastaruosius 30 metų ir 3 metų senumo jis nusprendė parašyti straipsniai apie dalykus jis turėjo kai kurių patirtis su gyvenime kaip hobis, dabar tapo į visą darbo. Jei norite kaip nemokamą dovaną prisijungti mūsų naujienas klubas

Rašyti komentarą