Sveikata privalumai tamsiai šokoladas ir kiti Antioksidantai

parašė , 2012-02-17 15:14

Dietos užbaigti programa sukurti tvirtas sveikatos, turėtų konsultuotis su Holistinis Nutritionist Torontas. Kaip dauguma ligų ir sveikatos klausimai, kad jūs kenčia nuo yra tiesioginis rezultatas neplanuotų dietos ir vykdyti trūksta. Jums gali būti vartoja daug “sveikas” stuff, bet gali būti, kad žino, kad jūs iš tikrųjų valgote junk maisto, kuris pagilina sveikatos klausimais toliau. Holistinis mitybos Torontas sudaro daug dalykų, kad turi būti reguliariai dietos dalis.

Paprastai šių dalykų apima daug sezoninio vaisių, žalios daržovės ir maisto su pluošto. Perteklius junk maisto pavyzdžiui, pica, sumuštiniai, mėsainiai, ritininis, lustai, arbata, kava ir įpakuoti produktai gali pakenkti ypatingos jūsų sveikatai. Ne tik ji pridėti cholesterolio lygis, kad didesnė dozė sočiųjų riebalų ir junk maisto gali sukelti rimtų sveikatos komplikacijų
Tai yra priežastis, kad mitybos specialistais užduoti jums padidinti įleidimo antioksidantų. Tamsiai šokoladas yra vienas tokios medžiagos, kuri yra tarp geriausių antioksidantų.

Antioksidantai sunaikinti laisvuosius radikalus, kad žalą langelių. Todėl tai yra labai geras maisto papildai korinio funkcijoms. Ląstelės yra vienetas, gyvenimo ir mūsų kūnas yra sudarytas iš langelių. Bet problema, susijusi su sveikų ląstelių augimą turės neigiamą poveikį mūsų sveikatai. Antioksidantai ne tik skatinti sveiką ląstelių, jie taip pat apsaugoti nuo ankstyvos senėjimo, neįprastos raidos augimas. Tai yra geriausias dalykų, kurie padėtų kovoti su raumenų degeneracija atsirado kaip rezultatą brandinimo proceso metu. Ji taip pat padeda stiprinti imuninę sistemą, todėl pridėjimas prie jūsų institucijos gebėjimą ligos atsparumo kūno.

Tamsiai šokolado sveikatos privalumai kovoti su laisvuosius radikalus. Laisvųjų radikalų žala yra daugiau žinomų ir susieti su daugiau nei 100 ligų, nuo širdies ligų, artrito demencija ir diabetas. Pagal gerai dokumentuota faktas, tamsiai šokoladas yra labai gera savo širdies ir kraujagyslių sveikatai. Tamsiai šokoladas naudą sveikatai taip pat apima ir užtikrinti tinkamą smegenų funkcijų, reguliavimo kraujo spaudimas, ir priešintis laisvųjų radikalų žalos atlyginimo. Ji taip pat padeda užkirsti kelią krešuliai susidarymą ir išvalykite kraujo indai. Ji reglamentuoja cukraus kiekis kraujyje per.

Antioksidantai papildo taip pat padėti gydyti diabetinė sąlygas ir sumažinti į cukraus kiekis kraujyje. Taip tamsu šokolado yra labai naudinga palaikyti bendrą gerovę ir jus sveiką ir aktyvų. Ji skaitiklių senėjimo poveikiui ir padeda statyti, pažeistų audinių ir atsparumo nuo ligų ir infekcijų.

Rašyti komentarą