Keletas patarimų, kaip sveikas dantys

parašė , 2012-02-17 11:30

Gali būti, kad paprastas dantų išlaikyti sveiką. Su dienos higienos įsipareigojimą, žmonės gali lengvai gauti ir išlaikyti jų puikus šypsena. Čia yra keletas patarimų, kaip galėtų visiškai rūpintis savo dantų sveikatos.

Plaštakoje ir floss jūsų dantys reguliariai. Tai padeda pašalinti bitai maisto ir cukraus burnoje užkirsti kelią ertmės statyti iki. Tyrimai rodo, kad šių dviejų praktikos ne tik išvengti dantų problemų, bet ir taip pat sumažinti riziką susirgti chroniškomis ligomis.

Namų pagrįstas valymo gali būti veiksmingos, tačiau tik profesinės dantų gydymo galite užtikrinti jūsų idealus dantų sveikatos. Kai stomatologų turiu patikrinti savo dantų sąlyga, jie žino, kaip dažnai jūsų žymės iki turėtų būti taip pat rekomenduoja geriausių būdų išlaikyti savo dantų sveikatą
Dauguma žmonių turi savo apsilankymo du kartus per metus, o kai kurie dažniau.

Bent kartą per metus turi rentgeno tyrimams. Nors vizualiai egzaminą gali nustatyti problemas, susijusias su dantų ir dantenų, dantų rentgeno eina toliau, nagrinėjant žandikaulio kaulų, suteikiant dantų gydytojai ir pacientai sudaryti aiškesnį vaizdą dantų sąlyga leistų geriau diagnozę. Jei jums nerimauti rentgeno spinduliuotės keliamą pavojų, yra klinikose, Scottsdale, naudokite apatinė spinduliuotę skleidžiančių aukštųjų technologijų mašinos.

Kiek įmanoma, išvengti geriamojo nealkoholinių gėrimų. Tyrimai rodo, kad saldintas gėrimų padidinti rūgšties į burną, kad skatina žodžiu bakterijų ir išpuolių dantys, sukelia dantų ėduonis gamybą. Dauguma Scottsdale kosmetikos stomatologų patarti ir nedelsiant šepečiu arba plaunant su mouthwash po geriamojo atsikratyti žalingų fosforo ir citrusų rūgščių, esančių nealkoholinių gėrimų.

Taip pat išvengti lipni saldainiai. Panaikinti dėl to, kad jie turi cukraus komponentų, kad gali pašarų plokštelėje jūsų burną, dalių karamelinį įsitvėrus ir likti jūsų dantys ilgesnį laiką, daugiau žalos savo burnos. Saldžiarūgštis, Bedantis saldainiai gali būti du kartus žalingus šių ištirpinama emalį. Scottsdale kosmetikos stomatologų paprastai rekomenduoti guma ženklų su ksilitolis, fizinis saldiklis.

Jei jūsų dantenų kraujuoja, kai valgyti, plaštakoje, arba floss, jis gali būti arba simptomas, Gingivitas arba Parodontozė. Gingivitas nurodo į dantenas uždegimas, o Parodontozė yra tos sudirginimas, periodonto membrana, kurios yra dantų patvirtinamuosius struktūros. Jei taip atsitinka, galite apsilankyti Scottsdale kosmetikos stomatologų, besispecializuojančių dantenų ligas tikrai pagalbos.

Rašyti komentarą