Sužinoti, kaip daug kalorijų bananų teisė čia!

parašė , 2011-12-02 10:50

Bananai yra populiarus ir universalus vaisių, kad daug žmonių naudojasi kasdien visame pasaulyje, tačiau kiek kalorijų bananų turi? Šiame puslapyje suteiks jums informacijos dėl bananų, taip pat toliau naudinga bananų kalorijų mitybos faktai, kas yra manoma, kad yra trečias pagal populiarumą vaisių pasaulyje už obuolių ir apelsinų.

Bananų yra labai sveika vaisių su daug naudos. Pavyzdžiui, tai labai rekomenduojama žmonių kenčia nuo gastric opos. Tačiau jis taip pat yra daug cukraus! Taigi mėgautis pagrįstą sumas.

Pirmą kartą Pradėkime su šiek tiek informacijos apie bananų prieš pereiti į paaiškinti, kaip daug kalorijų yra bananų.
Yra 89 kalorijų, bananų / 100 g. Tai yra kasdien rekomenduojama norma (RPN) (2000 kalorijas) moterims. 4.45 % ir 3.56 % kasdien rekomenduojama norma (RPN) vyrų (2500 kalorijų?)

Kiek daug kalorijų bananų

Kaip mes visi žinome bananų gali būna skirtingų dydžių, tai natūralu, kad žmonės galvoja, kad yra skirtingų suma kalorijų bananų priklausomai nuo to, kaip didelis jis yra. Kad būtų taip tiksliai, kaip galima mes turi suskirstyti bananų dydžių į penkių skirtingų dydžių kai mes atsakė į klausimą “kaip daug kalorijų yra bananų?”.

Bananų kiekis kalorijų priklauso nuo kelių faktorių. Pavyzdžiui, tai priklauso nuo su ja sunokimo. Kuo daugiau geltonos ar prinokę, daugiau bus savo kalorijų turinį. Tada yra skirtingų tipų bananų, ir kiekviena iš jų turi skirtingus kalorijų turinį. Tačiau, tai visada tame pačiame intervale. Kitaip tariant, bananų kalorijas yra retai daugiau nei 100.

Žemiau yra kiek kalorijas bananų?

Švieži vaisiai: Bananų, bendrąja, žaliavos, nulupti–172 Cal šviežių vaisių: bananų, Lady pirštu, žaliavos, nulupti–95 Cal šviežių vaisių: bananų, cukraus, žaliavinio, nulupti–95 Cal šviežių vaisių: bananų, vidutinis visų tipų žaliavinio, nulupti–184 Cal Deluxe ledų: bananų–1,998 Cal Deluxe Ice Cream: bananų šiaurės platumos braškių–1,998 Cal

Kalorijas, bananų savo gamtos forma yra tik teisę. Kaip pakratoma, jis gali būti tiesiog per daug.

Kiek daug kalorijų kulka Tekila

Jūs galbūt įvedėte kaip daug kalorijų, kulka Tekila naudojant paieškos sistema. Jei yra, po kulka Tekila kalorijų tada toliau yra atsakymas.

Tequila kulka yra 51 kalorijas. Tai yra 2,55 % dienos rekomenduojama norma (RPN) moterų (2000 kalorijas) ir 2.04 % kasdien rekomenduojama norma (RPN) vyrų (2500 kalorijų?)

Check out taip pat trumpą laiką apgyvendinimo Ipsvičas

Rašyti komentarą