Migdolų Awesomeness

parašė , 2011-12-02 19:05

Sveiki ten tilptų Femr’s! Taigi aš norėjau, kad jūs esate vienas iš labiausiai skanus, fantastinis įdomus pristatyti maisto produktų: migdolų baby!

Yra tinkami ir sveika rimtai gali būti itin sudėtingas. Bet kai jūs užkariauti iššūkis, jūs pradėsite atrasti ir mėgautis kai kurie awesomeness sveikiausią maistą. Gerai, aš know…almonds yra Nr nachos ir sūris, bet galvoti apie visas išmokas, gausite iš sveiką maistą ir jūs kenčia nuo maistinių medžiagų nepakankamas riebalinių maisto produktų pasekmes. Atminkite, kai buvo vaikas kiek tu nekenčiama valgyti daržovių mama davė jums? Kaip jūs vyresnis ir jūs tampa sąmoningas jūsų svorio ir kūno, išmokti save myliu skonio sveikas maistas. Ir iš tikrųjų, yra daug sveikų maisto produktų, kad yra gana skanus
Jūs tiesiog turite mokslinių tyrimų ir ieškoti receptus, kad pakutenti skonis žiedpumpuriai. Yra tiek daug skirtingų tipų sveiką maistą rinktis, jūs neturite jokių pateisinimu bet valgyti daugiau jiems!

Kai kurių awesome migdolų DT. Jei norite, kad pavalgyti, kad skonis geras, bet tuo pačiu metu, Sveiki, tada kodėl jums Nebandykite migdolų? Nors jie yra žinoma, kad didelis kiekis riebalų, tai yra monosaturated riebalų, kurie yra gerai, kad institucija. Ji padeda mažinti tam tikrų širdies ligų. Taip pat, migdolai yra labai gera sumažinti savo kūno cholesterolio. Aukštas cholesterolio galėtų duoti mums sveikatos problemas, Taigi, turintys įprastą cholesterolio yra labai svarbios. Diabetas yra viena iš didžiausią susirūpinimą kelia suaugusiųjų moterų ir vyrų. Tačiau naudojant migdolai, jūsų kraujyje lygis bus normalizuoti po valgo juos. Migdolų taip pat labai pluoštinės, ir mes visi žinome, kaip pluošto padeda mums kakoti teisę? Taip, sveiką, reguliuojamos, virškinimo sistemos ženklas.

Kaip ir kiti maisto produktai, pavyzdžiui, vaisių ir daržovių, migdolai taip pat yra daug vitaminų ir mineralų, kad yra gerai, kad institucija. Check out maistinių medžiagų sąrašas:

• Vitaminas B2 (Riboflavinas) • E vitamino • magnio • triptofano • fosforo

Šiandien, mokslo darbuotojų parodė, kad atsižvelgdama riešutą dietos darbų, nes kai valgyti migdolai, jūs manote, visiškai ir sotus ir šioje jausmas plenitudo trunka ilgiau nei kiti mitybos tuščias maisto produktai. Jei manote, kad visiškai, tada jūs nenoriu valgyti ar Pożądać daugiau.

Riešutų ir migdolų yra žinoma, kad maisto produktų, kad yra tikrai gera širdies. Tai yra tikrai būtina ypač vyresnio amžiaus žmonių. Ar norite prarasti svorio arba tiesiog, kad sveika įstaiga, riešutai yra gerai. Galite valgyti pavalgyti arba desertas po valgio arba netgi įtraukti juos į savo maistą. Net migdolų sviesto ir gerti migdolų, puikus kaip žemės riešutų sviestas pakaitalas ir karvės pienui. Migdolų skonio taip gerai, aš garantuoti, jis nebus problema, kai įtraukiate dietos.

Taip tinka Fem’rs, eiti riešutai per migdolų, nes jie awesomely skanus! Jei turite bet receptus, kad įtraukti migdolai, nepamirškite palikti komentarą langelyje.

Daugiau informacijos, turi būti patikrinti, Home Personal Trainer

Sylvia Nasser yra Long Island Personal Trainer ir veikia daug internete fitneso klases ji padėjo daug moterų, prarasti svorio ir gauti sušvelnintas, žiūrėti daugiau vaizdo jos čia svoris po nėštumo

Rašyti komentarą