Sužinokite, kaip padaryti veido Moisturizers rinkos

parašė , 2012-02-25 23:16

Jei jūs panašus į mane, kurį norite padaryti jūsų oda atrodo, puikus ir sveiki. Manau gera veido kremas man padėti tik, kad, pristabdyti senėjimo ir remonto požymiai. Bet šimtai produktų ten, kaip mes gali pasirinkti tinkamą vieną? Dauguma jų yra reklamuojami didelis žada, nes grietinėlė gali pagerinti jūsų oda. Bet kaip mes tikrai pasakyti jei grietinėlė bus iš tikrųjų pristatyti šiuos pažadus, be iššvaistyti savo pinigus ir pirkti produktus?

Geriausias būdas nustatyti kokybės, veido drėkintuvai patikrinti etiketėje ingredientų. Pagalvokite apie tai įdėti ant odos, pavyzdžiui, mes valgyti maisto produktų. Viską, ką įkelsite ant odos gauna absorbuojamas tiesiogiai į jūsų kūnas ir kraujas viduje. Iš ten, ji pasiekia visų ląstelių savo kūno.
Pagalvokite apie tai kaip odos lopai medicinos tikslais. Nikotino lopai, pvz., pareiginėje paskelbė, kad narkotikų yra absorbuojama per odą.

Kai mes suprantame, kad tai lengva pamatyti, kodėl yra svarbu atkreipti dėmesį į produktų mes naudoti mūsų odos. Patikrinkite, ar jūsų veido kremų pamatyti, ką jie pagaminti etiketėse. Jei jūs ne valgo, arba ne, padėkite jį ant savo veidą.

Daugelis cheminių medžiagų, dažnai naudojamų veido moisturizers gali būti potencialiai pavojingą jūsų sveikatai.

aromatai – tūkstančiai cheminių medžiagų – gali būti nenaudingas ir kenksmingų parabenų – paprastai naudojamos kaip konservantai daug kosmetikos gaminiuose, įskaitant veido kremų – buvo susiję su motinos navikai, terminas alkoholiai gali sausos odos mineralinis kuras – Pigūs tepalai, naudojama daug veido moisturizers, blokavimo savo poras ir sukelti odos problemų.

Jums turėtų likti nuošalyje nuo veido kremai, kad naudoti šiuos ingredientus, ne tik gali būti potencialiai žalingas savo sveikatos ir netgi padidinti savo rizika gauti vėžio, tačiau labai tikėtina, kad tokios žemos kokybės ingredientų reiškia, kad grietinėlė turėtų teigiamą sprendžiančiais jų oda. Priešingai, tai gali sukelti papildomos odos problemų.

Geriausias veido moisturizers yra tie, kurie naudoti kokybės natūralias sudedamąsias medžiagas į didelį kiekį. Žemiau veikliosios medžiagos laboratorijoje viršaus bandymas su apčiuopiamos naudos jūsų oda:

Gamtos vitamino E – vienas iš svarbiausių odos vitaminų. Jis ilgą sąrašą išmokų ant odos. Stiprus antioksidantas, jis apsaugo odą nuo išorinių elementų. Skatina gydymo ir odos ląstelių augimą. Du dalykai yra labai svarbus, kai kalbama apie vitamino E, veido kremas – turi būti fiziniai, kitaip odos negali veiksmingai naudoti jį, ir ji turi būti pakankamai didelės koncentracijos (0,5 – 1 %) matomi ant odos.

Manuka medus – unikalus medų iš Naujosios Zelandijos, su daug privalumų odos. Savo žaizdų gydymas ypatybės yra taip veiksmingai, kad jis naudojamas ligoninėse, gydyti pacientus, įrašomųjų failų, nes lengva suprasti, kodėl ji gali būti naudinga ingredientas, veido moisturizers.

Phytessence wakame – jūros kelpą ekstraktas naudojamas tradicinių japonų dietos ir grožio produktais. Pakrautas su maistinių medžiagų, tai yra niepodważalna didinant odos ląsteles, hyaluronic ir fermentų. Į trumpą, intensyvaus anti-aging išmokas.

Q10 coenzyme natūraliai rasti kūno ten, bet mažėja su amžiumi. Jis yra vienas iš labiausiai galingas antioksidantų. Tai svarbu, nes mūsų odos susiduria tiek daug neigiamų išorės veiksnių, dūmų, taršos, saulė ir cheminių medžiagų. Kaip coenzyme Q10 padeda gaminti energiją kūno, veido kremų su daug fermentų, kurie gali padėti oda atrodo jaunesnis.

Keratininio yra natūralių šaltinių – į keratininio padeda odos ląsteles, daugiau kolageno ir kosmetikai gaminti. Šių baltymų yra pastato blokus mūsų odos, ir yra gyvybiškai svarbus siekiant užkirsti kelią ir sumažinti linijas ir raukšles ant odos. Keratininio nėra visas vienodai veiksmingas. Nors ji yra pasiekiamas iš natūralių keratininio šaltinis, jis bus daug efektyviau absorbuotas ir naudojami oda. Cynergy TK fizinis keratininio formulėje naudojama aukščiausios kokybės veido moisturizers.

Avokado naftos – aukštos maistinių medžiagų naftos stimuliuoja kolageno gamybą, odos ląsteles. Ne pigiai, bet labai maitina odą. Geriausias veido moisturizers, naudoti.

Geriausias veido drėkintuvai, galite pasirinkti turėtų būti mažai, jei ne visi iš šių komponentų. Logiškai mąstant, geriausios kokybės ingredientų nėra pigūs, tačiau rasite, kad veiksmingiausias veido kremų dažnai yra labai brangūs. Jūs mokėsite daugiau iš šių veido moisturizers iš viso farmacijos išlaidų produkto, bet jei jūs manote, kad kad šį papildomą ilgalaikio poveikio sąnaudų, tiek, kiek verta jį. Pigūs veido kremų su sintetinių ingredientų nėra matomi ant odos gerinimo. Vietoj to, jie gali sukelti kitų odos problemų, pavyzdžiui, džiovinimas, breakouts ir alergines reakcijas. Jis bus jums kainuoti daug daugiau gydyti šių sąlygų. Nekalbant apie tai, kad jie gali būti potencialiai pavojingą jūsų sveikatai ir gali sukelti didesnis vėžio riziką.

Ilgainiui jums sutaupyti pinigų ir apsaugoti jų sveikatą, naudodami aukštos kokybės natūralių veido drėkintuvai. Kartais šie produktai nėra lengva rasti. Labiausiai rimtų įmonės naudoja savo biudžeto plėtoti kosmetika, darbo, o ne blizgančius reklamos sławna sirgalių. Tačiau su teisės žiniomis apie veiksmingiausias ingredientai, Sužinokite, ar jūsų veido riebalų yra tikrai geriausias.

Atrasti kitų puikus natūralių ingredientų, kurių yra kliniškai įrodyta, odos, matomų rezultatų. Nemokamai kosmetikos ingredientų ataskaitą

Estelle Morray sveikos, natūralios aistra gyvenime. Ji gyvena su savo šeima dėl Balio saloje, jei ji dalyvauja vietos, ekologiškų žemės ūkio plėtros. Jos darbas ryšių tiesiai į jūsų fizinis, Holistinis produktų, ir ji turi atlikti didelės apimties tyrimai gamtos gynimo priemones, Homeopatija, mitybos, ekologiškų oda. Sužinokite daugiau apie botox newport beach, botox laguna beach ir botox irvine

Rašyti komentarą