7 vitaminų ir mineralų, svarbu vaikams su ADHD

parašė , 2012-02-25 23:07

Kada nors įdomu, kas mineralų ir vitaminų yra naudingi ADHD? Jūs tikriausiai girdėjote, kad vaikai su ADHD dažnai kenčia nuo mitybos trūkumų atrado, kad sukelti ADHD simptomai arba sunkinančių veiksnių.

Mineraliniai produktai vaikams su ADHD gali būti naudinga, jei kartu su kitų apdorojimo metodų, pvz., dietos kontroliuoti, Homeopatija ir sveiką gyvenimo būdą. Čia yra septyni svarbus vitaminų ir mineralų, įsitikinkite, kad įtraukti jūsų vaiko dietos.

1. Magnio yra vienas iš svarbiausių vitaminais ir ADHD gydyti. Vaikai, kurie yra neišsamūs, magnio gali būti dirglumas, pernelyg neramumas, nerimas, neramumas, mokymosi negalia, nesugebėjimas mokėti dėmesį ir painiavos. Vienas tyrimas parodė, kad iki 95 % ADHD vaikų yra nepakankami, magnio.
2. Vitaminas B6 gali būti labai naudingos gerinant rezultatus Perdaug aktyvus vaikams. Renkantis vitaminų ir mineralinių produktų ADHD vaikų, ieškoti tuos, kuriuose yra Vitaminas B6, kaip įprastą smegenų vystymosi ir sintezės smegenų cheminių medžiagų, nereikia.

3. Geležies trūkumas yra labai dažnas, vaikų ir paauglių ir gali sukelti nesumažėjo dėmesį ir trūksta socialinės jautrumo. Geležies gali būti toksiškos, vaikų, kurie nėra faktiškai geležies trūkumas todėl būtinai konsultuotis su gydytoju prieš jūsų vaikas geležies leidinio.

4. Vaikai su ADHD turi daug mažesnės cinko kiekis jų kraujyje nei normaliai vaikus. Vaikų ydingi dėl cinko taip pat rodyti mažiau reaguoja į recepto stimuliantai. Įsitikinkite, kad jūsų vaikas gauna ne mažiausiai 15 mg cinko kasdien, Dieta arba priedas.

5. Pagrindinių riebalų rūgščių (EFAs) kaip omega 3 ir omega 6 yra svarbūs įprastą smegenų funkcija. Kadangi institucija gali ne sintetinti pagrindinių riebalų rūgščių kiekis, jūsų vaikas turi būti gauti per dietos. Įsitikinkite, kad jūs valgyti daug šalto vandens žuvų ir augaliniai aliejai.

6. Niacinas būtina energijos gamybos ir smegenų funkcija. Suteikti jūsų vaikas vitaminais ir mineralais gydyti ADHD, kuriuose yra 25-50 mg Niacinas. Niacinas taip pat padeda likutis cukraus kiekis kraujyje kraujyje.

7. ADHD vaikų yra taip pat žinoma, kad trūksta vitamino B1 arba tiamino. Vitaminų ir mineralinių produktų vaikams su ADHD daug vitamino B1, turėtų būti, kuris yra labai naudingos gerinant jūsų vaiko dėmesio ir susikaupimo.

Yra jums ir jūsų vaikas naudai pridėjimo šių mineralų ir vitaminų ADHD jūsų vaiko dietos arba maisto papildai. Tačiau, neturėtumėte pasikliauti vien tik vitaminų ir mineralinių papildų pagerinti jūsų vaiko ADHD.

Norėdami gauti geriausius rezultatus įsitikinkite, kad jūsų vaikas trunka aktyvaus, sveiką ir imtis homeopatinių teisės gynimo priemonė. Homeopatija padeda atkurti pusiausvyrą korinio lygio ir sumažina visus ADHD simptomų. Išsamų homeopatinių sveikatos pagerina jūsų vaikas padėti institucija, jos natūralių gydymo procesą.

Kai kartu su Homeopatija, mitybos terapija veiksmingumo su vitaminais ir mineralais yra didesnis. Taigi go ir rasti homeopatinių ištaisyti ir maisto papildai gydyti ADHD jūsų vaiką kartą ir visam laikui!

Lisa Beverley rašo labai informatyvus ir ištirti straipsnius vartotojams pabaigos apie įvairias sveikatos priežiūros temas uding emedies, maisto papildai, mitybos, vitaminų mineralų, lieknėjimą, svorio produktų, Kultūrizmas papildo ir dietos patarimai.

Rašyti komentarą